עזרה הקטנת ניקוד באינדיזיין

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עימדתי עם סמארטפונט טקסט תפילה במגוון גדלים, זה פשוט הפלא ופלא.
לחלקם מתאים ניקוד רגיל לחלקם גדול יותר, זה משדרג טקסטים מהסוג הזה בכמה וכמה רמות!!

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2022-06-24 134924.jpg
    צילום מסך 2022-06-24 134924.jpg
    KB 6.9 · צפיות: 16

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לעשות סטורק פנימי לניקוד בלבד על ידי חיפוש והחלפה של ניקוד בלבד, מנסיון שלי זה עובד טוב, ולפעמים בניקוד קמץ זה קצת מעוות, אבל גם בזה אפשר לטלפל.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
רק עכשיו קלטתי את הרעיון, נשמע מבריק!
הלוואי ויצא לפועל.
אם היה אפשר לשפץ דברים בקלות, היית רואה עולם אחר, בוורבל אפשר לעשות גם כמה "רולטקסט" תהיה המילה, וכמה "נחל נובע" היא תהיה, זה לא מסובך, פשוט אין תוכנות עם ממשק משתמש נוח, וגם למעצבי הפונטים אין כ"כ סבלנות לעשות את זה.
אתה יודע שאני יכול ליצור פונט כמו כתב היד שלי?
לא זאת לא שאלה מצחיקה, הכוונה שאני יכול לעשות כמו כתב היד שלי אחד על אחד, בכל מילה תהיינה אותיות אחרות, ולכל אות יהיה מיקום אחר לניקוד (וכמו שבכתב היד אני לא תמיד קולע את הניקוד למקום).
פתחתי פה אשכול לא מזמן, שמדבר על פונט שמעמד לך אוטומטית את הטקסט, (חוץ מהפרגרף).
לסיכום: יש היום דברים מפחידים, מה שלא היה פעם.

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
לעשות סטורק פנימי לניקוד בלבד על ידי חיפוש והחלפה של ניקוד בלבד, מנסיון שלי זה עובד טוב, ולפעמים בניקוד קמץ זה קצת מעוות, אבל גם בזה אפשר לטלפל.
רעיון!
על צבע אחיד אכן פתרון יצירתי
מה המחרוזת של כל הניקוד כולו?

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה המחרוזת של כל הניקוד כולו?
מאמר באתר של @אברהם

Shmuly12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פשוט אין תוכנות עם ממשק משתמש נוח, וגם למעצבי הפונטים אין כ"כ סבלנות לעשות את זה.
אז אני שמח ‏לבשר לך, שזה כבר לא כך.
יצרתי שלשום פונט וורובלי בפחות משעה… (הפונט בפיתוח…)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה