עזרה הקו בפוטושופ משתנה כל דקה!

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
לילה טוב חברים! הזמנתי לוח (סינטיק קוראים לזה?) דרך הרב בינר היקר, וב"ה מאוד מרוצה ממנו.. אממה, הקו בפוטושופ עושה בעיות.
הוע יכול לעבוד חלק במברשת, אבל אחרי דקה להפוך לקו נוקשה. ורק לאחר משחקים רבים הוא חוזר חזרה להיות קו חלק ושוב הוא משתנה וחוזר חלילה..
מה עושים?! מתקינים מחדש?
זה סיפור בשבילי עם כל האנגלית..
או שאולי זה משהו בהגדרות של הפוטושופ?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רק בפוטושופ הבעיות? בדקתם אם גם בעוד תכנה אחרת?
איך התקנתם את הדרייבר? אם התקנתם עם הדיסק שמצורף אז תורידו דרייבר חדש מהאתר של XP-PEN ותתקינו שוב

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
רק בפוטושופ הבעיות? בדקתם אם גם בעוד תכנה אחרת?
איך התקנתם את הדרייבר? אם התקנתם עם הדיסק שמצורף אז תורידו דרייבר חדש מהאתר של XP-PEN ותתקינו שוב
נראה שהבעיה קיימת בפוטושופ, התקנתי מלכתחילה את הדרייבר דרך האתר שלהם.

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מותקן על המחשב הנ"ל עוד לוח?
לי זה תקע לגמרי את החדש...
צריך להוריד את כל הדרייברים האחרים שנמצאים במקביל

שמעון שפירא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
גם אצלי זה קורה לעיתים, בהתחלה נסיתי להתקין את הדרייבר מחדש, אבל זה לא עזר. מאז כל פעם שזה קורה אני מנתק את הלוח מהמחשב פעם פעמיים או יותר, עד שבסוף הוא חוזר בתשובה.
אגב, הבעייה אצלי היא רק בפוטושופ, ואולי גם באילוסטרייטור, ולא באף תוכנה אחרת.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
גם אצלי זה קורה לעיתים, בהתחלה נסיתי להתקין את הדרייבר מחדש, אבל זה לא עזר. מאז כל פעם שזה קורה אני מנתק את הלוח מהמחשב פעם פעמיים או יותר, עד שבסוף הוא חוזר בתשובה.
אגב, הבעייה אצלי היא רק בפוטושופ, ואולי גם באילוסטרייטור, ולא באף תוכנה אחרת.
אתה אומר שגם התקנה מחדש של הדרייבר לא עוזרת?? אז מה כולם עושים?!

טווס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אצלי יש בעיה אחרת בפוטושופ, מאז שהתקנתי את הלוח הדיגיטלי: אחרי כמה דקות של עבודה, כלי המברשת מתחיל לצייר רק קוים ישרים. כאילו לחוץ לי השיפט. רק אחרי משחק של שימוש בכלים אחרים, אפשר לצייר שוב קוים רגילים, אך לאחר כמה דקות הבעיה חוזרת.
לא הועילה התקנה מחדש.
עוד מישהו נתקל בזה?

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אצלי יש בעיה אחרת בפוטושופ, מאז שהתקנתי את הלוח הדיגיטלי: אחרי כמה דקות של עבודה, כלי המברשת מתחיל לצייר רק קוים ישרים. כאילו לחוץ לי השיפט. רק אחרי משחק של שימוש בכלים אחרים, אפשר לצייר שוב קוים רגילים, אך לאחר כמה דקות הבעיה חוזרת.
לא הועילה התקנה מחדש.
עוד מישהו נתקל בזה?
זה בדיוק מה שקורה לי!!
יש לי ים עבודות לעשות, וזה תוקע לי את הכל..

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
זה נראה בעיה שקיימת בהחלט.
יש פה דין ודברים בנוגע לבעיה עם תומך שירות של xp ולצערי לא נראה שיש פתרון חד משמעי לבעיה הזאת...
עיין כאן:
https://www.xp-pen.jp/forum-138.html

בפורום אחר
https://forums.toonboom.com/animate/support-and-troubleshooting/problems-xp-pen-22-hd-tablet
הוא מציע להסיר את כל הדרייברים הישנים, לעשות ריסטרט למסך, ורק אז להתקין את הדרייבר העדכני ביותר.
כמו כן, הוא מציע לנסות להריץ את התוכנה פעם כמנהל ופעם לא, ולראות אם זה עושה הבדל.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
חסום לי הקישור. ואני ממש מתוסכלת עכשו.
עשיתי את הכל- כולל סגירת תוכנות, כיבוי והדלקה של המחשב. התקנה מחדש של דריבר הוצאה והכנסה של כבלים.
בפוטושופ- זה איכשהו זז אבל במנגה- אין לחץ עט והקו עושה טיולים לבד בסוף.
@שני.ס

Yoshi

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
חסום לי הקישור. ואני ממש מתוסכלת עכשו.
עשיתי את הכל- כולל סגירת תוכנות, כיבוי והדלקה של המחשב. התקנה מחדש של דריבר הוצאה והכנסה של כבלים.
בפוטושופ- זה איכשהו זז אבל במנגה- אין לחץ עט והקו עושה טיולים לבד בסוף.
@שני.ס
בעבר היה לי לוח גרפי של WACOM וגם לו היה בעיות לא קטנות עם הדרייברים. ראיתי אחד ממליץ להתקין שוב גירסת דרייבר ישן ולא לעדכן. קיים בעיה בדרייברים בכלל מחברה הנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה