הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
דווקא לא

יפה לפעם אחת

לא יותר

vhsvchch

משתמש מקצוען
אפשר לחשוב שמדברים פה על האשם בטעות במתכון של רמדיה...
כולה תכנית טלוויזיה חרדית

disk

משתמש רשום
אפשר לחשוב שמדברים פה על האשם בטעות במתכון של רמדיה...
כולה תכנית טלוויזיה חרדית
נכון
אבל בכ"א רק אני שמה לב שמשמיצים כאן אנשים מתוך עמ"י?
כואב לי מאוד
ומצטערת שקראתי
סתם. סתם קראתי לשון הרע!! אני לא מאמינה לכלום וגם לא חוששת
אבל חבל על כל מי שעתיד עוד לקרוא

יה"ר שנזכה תמיד לשמור על הלשון (והמקלדת..)

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אני שונא את הצמד הזה
הם מורידים את המוזיקה לשאול
ומשתמשים בקידום יחצנ"י של טוקר ושות' כדי שיצרכו אותם
מישהו יכול להראות לי היום אחד ששומע את הדיסק צעקה, שהם המעבדים שלו??

סליחה, אולי אתה השופט???
אתה לא אוהב, אחרים כן.
ומצטער לבשר לך - אנשים רבים שמעו וממשכים לשמוע את הדיסק הנפלא 'צעקה', על עיבודיו הנפלאים.
וסתם שתדע, את השיר המרגש 'יעלה', שהוא אחד השירים היפים בדיסק אם לא היפה שבהם, הלחין לא אחר מאשר אלי קליין [שמו גם את השיר המרגש 'זכור ברית' מאלבומו של מוטי שטיינמץ].
ואני חושב שמיותר לומר, שאם מב"ד האגדי, שאין חולק (אולי יש...) על הבנתו במוסיקה - לקח אותם להפיק את אלבומו האחרון - זה אומר קצת יותר מהרבה...
לסיכום, אפשר ומותר לבקר, אך לא כל כאב בטן יש להקליד ולמהר לפרסם...
בתקווה להבנה (ולא, אני לא עובד אצל אף אחד מהם גם לא אצל טוקר ושות')

אני רץ לשמוע את 'צעקה' - - - :p

מייבין

משתמש פעיל
סליחה, אולי אתה השופט???
אתה לא אוהב, אחרים כן.
ומצטער לבשר לך - אנשים רבים שמעו וממשכים לשמוע את הדיסק הנפלא 'צעקה', על עיבודיו הנפלאים.
וסתם שתדע, את השיר המרגש 'יעלה', שהוא אחד השירים היפים בדיסק אם לא היפה שבהם, הלחין לא אחר מאשר אלי קליין [שמו גם את השיר המרגש 'זכור ברית' מאלבומו של מוטי שטיינמץ].
ואני חושב שמיותר לומר, שאם מב"ד האגדי, שאין חולק (אולי יש...) על הבנתו במוסיקה - לקח אותם להפיק את אלבומו האחרון - זה אומר קצת יותר מהרבה...
לסיכום, אפשר ומותר לבקר, אך לא כל כאב בטן יש להקליד ולמהר לפרסם...
בתקווה להבנה (ולא, אני לא עובד אצל אף אחד מהם גם לא אצל טוקר ושות')

אני רץ לשמוע את 'צעקה' - - - :p
בהתחלה הוא לקח את יואלי דיקמן אבל יואלי מרח אותו וכולם הלחיצו אותו אז הוא עבר לאלי ואיצי כי בדיסק הזה מה שעניין אותו זה מהירות ולא איכות ולכן העיבודים שם יצאו על הפנים כי הם פיחדו שגם אותם טוקר יעזוב

מייבין

משתמש פעיל
אגב בלחנים אין ספק אלי קליין מאד טוב
ואגב החל מהשבוע אלי קליין מגיש תכנית מ5 עד6 בקול חי מיוזיק (קול חי וקול ברמה לא גומרים להתחרות בקול ברמה יש בשעה הזאת את התוכנית תו השעה עם יואלי דיקמן)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה