הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ואחרי שראיתי את כל הפרק אני מוכרח לומר שהפעם ממש נהנתי!!
ממש זמרים טובים - כמעט כולם יודעים לשיר!!
(כבר התחלתי להנות מזה שפדידה ערך את זה בצורה כזו כדי שיהיה ככה - הטובים בסוף - זה נחמד... לפחות לצופים)
באמת נהנתי!

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
נערך לאחרונה ב:

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
[QUOTE="לדעתי הם רצו חסיד גור בתוכנית ולכן העבירו אותו ככה
[/QUOTE]
לא צריך פרשנות. טוקר אמר זאת מפורשות. זה יביא לנו צופים מגור (מחר כותרת בהמודיע). הליצמן של המוזיקה.[/QUOTE]

לא כ"כ נכון
אין לי מושג למה הם לא אמרו את זה בתכנית אבל לפני איזה 8 חדשים הוא הוציא סינגל קליפ מגניב וקליט ('לשמחה אין חסידות') בהפקתו של אלי קליין, שם הוא נשמע אחרת, הסגנון (אפילו שהיו שניים) 'מתלבש' עליו בול!
לא נראה לי שהוא נופל ברמתו לאודישן ראשון מכאלו שהעבירו לפניו.
וכמובן שגם בתוכם יש רמות שונות.

נערך לאחרונה ב:

Bחיה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא כ"כ נכון
אין לי מושג למה הם לא אמרו את זה בתכנית אבל לפני איזה 8 חדשים הוא הוציא סינגל קליפ מגניב וקליט ('לשמחה אין חסידות') בהפקתו של אלי קליין, שם הוא נשמע אחרת, הסגנון (אפילו שהיו שתיים) 'מתלבש' עליו בול!
לא נראה לי שהוא נופל ברמתו לאודישן ראשון מכאלו שהעבירו לפניו.

זוג או פרט

משתמש חדש
הרבה זמן חיכו שמישהו ירים את הכפפה עם תכנית כזו גם לחרדים אבל הם הרימו אותה על הצד ההפוך כנראה, כי אצלינו ונראה לי אצל כולם זה פשוט תכנית בדיחות, מחכים לזה כדי לצחוק קצת...

מלבד כל הפאשלות שכבר תיארו מעליי, ממש הזוי בעיני איך הם לא מתביישים להעלות לבמה אנשים שנראה שזרקו אותם אל האולפן דקה קודם לכן עם שירים שהם בקושי מכירים. יש שם כמה קולות נחמדים, אבל זייפנים אחד אחד.

לגבי השיפוט המקצועי והכן:rolleyes:
גם בתכניות חילוניות יש התערבויות בשיפוט. מישהו באמת חושב שבתכנית ריאליטי הכל מועבר כמו שהוא? רק מה, פה זה כל כך בוטה ועלוב, הם אפילו לא מנסים להסתיר את זה.

אני אישית מחכה שתהיה תכנית כזאת ברמה גבוהה, עם טובי הזמרים ולא כל גמדי פדידה, עם כמות פרקים נסבלת ומתמודדים עם מינימום הבנה במוסיקה, לא כאלו שכל הניסיון שלהם מסתכם בזמירות בשולחן שבת. מישהו מתנדב?:)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הרבה זמן חיכו שמישהו ירים את הכפפה עם תכנית כזו גם לחרדים אבל הם הרימו אותה על הצד ההפוך כנראה, כי אצלינו ונראה לי אצל כולם זה פשוט תכנית בדיחות, מחכים לזה כדי לצחוק קצת...

מלבד כל הפאשלות שכבר תיארו מעליי, ממש הזוי בעיני איך הם לא מתביישים להעלות לבמה אנשים שנראה שזרקו אותם אל האולפן דקה קודם לכן עם שירים שהם בקושי מכירים. יש שם כמה קולות נחמדים, אבל זייפנים אחד אחד.

לגבי השיפוט המקצועי והכן:rolleyes:
גם בתכניות חילוניות יש התערבויות בשיפוט. מישהו באמת חושב שבתכנית ריאליטי הכל מועבר כמו שהוא? רק מה, פה זה כל כך בוטה ועלוב, הם אפילו לא מנסים להסתיר את זה.

אני אישית מחכה שתהיה תכנית כזאת ברמה גבוהה, עם טובי הזמרים ולא כל גמדי פדידה, עם כמות פרקים נסבלת ומתמודדים עם מינימום הבנה במוסיקה, לא כאלו שכל הניסיון שלהם מסתכם בזמירות בשולחן שבת. מישהו מתנדב?:)
הלכת קיצוני מידי!!
יש גם דברים טובים שם....

pwmp

משתמש מקצוען
אז טוקר אומר בתחילת הפרק שיענקי זילברמן הוא הרב של התוכנית מהיום וכמה דקות אחר כך רואים את הרב חיים הורביץ... זו או חוכא או איטלולא או שניהם....
כי חלק מהתוכנית של היום צולם כשהורביץ היה עדיין הרב של התוכנית.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
מי שרוצה - יש עוד תכנית.
כאן
(מיוחד לפורים, כן? ;))

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אגב, אחר כך בסרט השלם כן ראיתי שהם מדברים על הסינגל הנ"ל.

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ת'אמת זה די מצחיק הפולמוס הזה על התכנית...
אבל הייתי ממליצה לאיציק דדיה לקחת כמה שיעורים בהיסטוריה של המוזיקה, לקרוא קצת על מוזיקה בימי הביניים ועל מוזיקה בתקופה היונית ושיבין שהסלסולים לא נולדו בחצר האחורית המרוקאית שלו...
הבן אדם יושב וכל מי שבהיר מידי לטעמו ומסלסל יש בזה בעייתיות.
שיפתח קצת ת'עיניים לפני שהוא ככה מעיר לאנשים על תחום שלגמרי לא ברור מה הוא מבין ומה הוא לא מבין...

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
אבל הייתי ממליצה לאיציק דדיה
הוא צריך בכלל לקחת עוד כמה שיעורים במוזיקה בלי שום קשר לסילסולים.
לא כל אדם שיודע לשיר טוב ויפה נהייה מיבין גדול במוזיקה.
השיפוט שלו זועק "הצילו" יש כאן חוסר הבנה מוחלט במוזיקה...
מסכנים המועמדים שהתחילו איתו...

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הבנאדם .. כל מילה שניה שלו זה סלסולים לזה הוא אומר אתה עובר בתנאי שתזרוק את הסלסולים לפח לזה הוא אומר ממתי בגור יש סלסולים לזה אחלא סלסולים חלאס עם הסלסולים שיהיה קצת מקצועי!!! יש עוד היבטים ויש עוד עולם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה