הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

אסתר כהן

משתמש מקצוען
ציטוט מויקיפדיה:
זמר הוא בעל מקצוע המשתמש בקולו כדי ליצור מוזיקה.
*
מאוד עצוב שכיום הרבה זמרים בטוחים שהם אמורים להיות שחקנים ורקדנים.
החלק הבימתי הולך ותופס יותר מידי חלקים ב'מיהו זמר מוצלח', וכתוצאה מכך הם נהיו מרכז ההתעניינות ומוקד הנהירה באולמות השמחה, תחת לשרת ולשמח את בעלי האירוע.
דבר נוסף,
המוזיקה אכן גורמת להנעת הגוף באופן טבעי, אך בדר"כ צורה כזו תואמת אופי ומקום.
מחקתי בגלל הבקשה לשמור על ענייניות

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אם מתוכננות על ידי ההפקה הצבעות של הציבור בבית או באולם במהלך הערב הייתי מציע להם להביא חברה חיצונית ורצינית כדי שתהיה אחראית על זה! כמו שבהגרלה מביאים רואה חשבון! לטובתם, כדי שהכל יראה רציני ואנחנו בבית ניתן בהם אימון!!

ציפי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם מתוכננות על ידי ההפקה הצבעות של הציבור בבית או באולם במהלך הערב הייתי מציע להם להביא חברה חיצונית ורצינית כדי שתהיה אחראית על זה! כמו שבהגרלה מביאים רואה חשבון! לטובתם, כדי שהכל יראה רציני ואנחנו בבית ניתן בהם אימון!!
כנראה שחשבו על זה. זה עסק חוקי

נערך לאחרונה ב:

שירה שירוש

משתמש רשום
מועדים לשמחה לכולם!
אנחנו משפחה מורחבת שבאים ל: "קול הבא", הגמר בבניני האומה.
וכמה הזמינו יחד כרטיסים, ועוד מישהוא הזמין לעצמו, כלומר מטלפון אחר.
השאלה היא, אם במקום יוכלו לשבת יחד משפחות? או שאם לא הזמינו מאותו טלפון לא יוכולו לשבת יחד?
אם מישהוא יודע, אשמח לתשובה.
תודה רבה!
וחג שמח!

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מועדים לשמחה לכולם!
אנחנו משפחה מורחבת שבאים ל: "קול הבא", הגמר בבניני האומה.
וכמה הזמינו יחד כרטיסים, ועוד מישהוא הזמין לעצמו, כלומר מטלפון אחר.
השאלה היא, אם במקום יוכלו לשבת יחד משפחות? או שאם לא הזמינו מאותו טלפון לא יוכולו לשבת יחד?
אם מישהוא יודע, אשמח לתשובה.
תודה רבה!
וחג שמח!

כשאני הזמנתי בטלפון, אמרו לי במפורש שהכרטיס הוא לא למקום מסוים באולם,
רק בכניסה לאולם נקבל כרטיס עם מספר כסא.

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא מעודכנת....... מי תכלס עלה לגמר?

פמליויס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני לא מאמין להם כבר, הם הבטיחו ייצוג 3 שנים + הפקת דיסק, זה לא קרה! כמה חודשים אחרי שמוטי רוטמן זכה - הודיעו על פרידת החבילה!
מה זה צריך להיות?
גם אם הסגנון שלו לא התאים לפדידה כ"כ, אבל מדובר על תוכנית שעשרות אלפים עקבו אחרי, ופשוט לא עמדו בהבטחה שלהם!!!
וחוץ מזה לא לשכוח שהיה איזה חצי שנה באמצע שאף אחד לא שמע עליהם ולא ידע אם הולך להיות גמר או לא.

פמליויס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ידידי, אתה בעולם הזה...

אני לא מאמין להם כבר, הם הבטיחו ייצוג 3 שנים + הפקת דיסק, זה לא קרה! כמה חודשים אחרי שמוטי רוטמן זכה - הודיעו על פרידת החבילה!
מה זה צריך להיות?
גם אם הסגנון שלו לא התאים לפדידה כ"כ, אבל מדובר על תוכנית שעשרות אלפים עקבו אחרי, ופשוט לא עמדו בהבטחה שלהם!!!
וחוץ מזה לא לשכוח שהיה איזה חצי שנה באמצע שאף אחד לא שמע עליהם ולא ידע אם הולך להיות גמר או לא.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה