הקובץ גדול מידי למרות שיש מקום בג'יגה

daniel159753

משתמש חדש

קבצים מצורפים

• ללא שם.png
    ללא שם.png
    KB 10.4 · צפיות: 23

בני2

משתמש מקצוען
הפעלתי, ועשיתי את הפקודה, מצרף מה שהוא כתב לי
הוא כותב שוב שיש איזה נעילה על המערכת קבצים [תבדוק שוב אם הוא לא NTFS כי זה מה שהוא כותב]
או שזה וירוסים או שזה איזה תוכנה שפתוחה ברקע, או הצפנה כלשהי. בכל מקרה זה כבר לוקח אותך לפינה שלא בטוח תצא ממנה בזול במיוחד שהדיסק לא ממש קטן ויש בו לא מעט דברים, כדאי שתעביר את כל הקבצים למחשב ותפרמט נורמלי על NTFS.

daniel159753

משתמש חדש
הוא כותב שוב שיש איזה נעילה על המערכת קבצים [תבדוק שוב אם הוא לא NTFS כי זה מה שהוא כותב]
או שזה וירוסים או שזה איזה תוכנה שפתוחה ברקע, או הצפנה כלשהי. בכל מקרה זה כבר לוקח אותך לפינה שלא בטוח תצא ממנה בזול במיוחד שהדיסק לא ממש קטן ויש בו לא מעט דברים, כדאי שתעביר את כל הקבצים למחשב ותפרמט נורמלי על NTFS.
אוקיי אני באמצע להעביר את כל הקבצים למחשב, איך אני מפרמט? ולמה על NTGS לא אמרנו שצריך FAT32?

בני2

משתמש מקצוען
אוקיי אני באמצע להעביר את כל הקבצים למחשב, איך אני מפרמט?
קליק ימני על הכונן >אתחול> לבחור במערכת קבצים NTFS ולאתחל
ולמה על NTGS לא אמרנו שצריך FAT32?
לא. זו בדיוק הבעיה שלך, (או שלא?), FAT32לא יכול להעתיק קבצים גדולים, לכן אתה צריך NTSF.

daniel159753

משתמש חדש
אממ בכל מקרה עשיתי את הפקודות שאמרתם והכל לא עבד
קליק ימני על הכונן >אתחול> לבחור במערכת קבצים NTFS ולאתחל

לא. זו בדיוק הבעיה שלך, (או שלא?), FAT32לא יכול להעתיק קבצים גדולים, לכן אתה צריך NTSF.
אממ בכל מקרה כבר העברתי את כל הקבצים בדיסק למחשב, אני מצרף את האתחול תיד לי בבקשה אם ללחות על "התחל" (הגודל הקצאה השתנה גם ל4096)..

קבצים מצורפים

• ללא שם.png
    ללא שם.png
    KB 4.3 · צפיות: 23

בני2

משתמש מקצוען
אממ בכל מקרה כבר העברתי את כל הקבצים בדיסק למחשב, אני מצרף את האתחול תיד לי בבקשה אם ללחות על "התחל" (הגודל הקצאה השתנה גם ל4096)..
כן. בקשר לגודל הקצאה זה לא משהו שאמור לעניין אותך תשאיר אותו על ברירת המחדל.

בני2

משתמש מקצוען
אני על סף יאוש... :(
הדיסק און קי הזה הוא במקרה [או שלא] סיני? כלומר הזבל שמזמינים מעלי אקספרס ב5 דולר???
אם כן, תגיד רק תודה שהוא סוג של עובד ותתקדם [להמשך שאחרי הסף ...;)] למה ממנו לא תצמח הישועה...
אם לא, או שיש לך וירוסים ו\או תוכנות פתוחות, במקרה כזה מה שיעזור זה או סריקת ווירוסים רצינית או אפשר להעלות לינוקס בלייב ולאתחל ואז להחזיר לווינדוס ולאתחל שוב לNTFS.

daniel159753

משתמש חדש
הדיסק און קי הזה הוא במקרה [או שלא] סיני? כלומר הזבל שמזמינים מעלי אקספרס ב5 דולר???
אם כן, תגיד רק תודה שהוא סוג של עובד ותתקדם [להמשך שאחרי הסף ...;)] למה ממנו לא תצמח הישועה...
אם לא, או שיש לך וירוסים ו\או תוכנות פתוחות, במקרה כזה מה שיעזור זה או סריקת ווירוסים רצינית או אפשר להעלות לינוקס בלייב ולאתחל ואז להחזיר לווינדוס ולאתחל שוב לNTFS.
כן הוא מאלי אקספרס , סורי :( ותודה על כל העזרה

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש לי את אותה הבעיה אבל מדובר בדיסק קשיח - הארדיסק.
אמרו לי שבדיסק קשיח זה לא אמור לקרות אבל מציאות...
עשיתי מה ש- @יוסי מחשבים כתב אך זה לא עזר.
יש עוד פיתרון חוץ מפירמוט? (לפרמט זה לא רלוונטי, מדובר בכמה מאות ג'יגה)

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
יש לי את אותה הבעיה אבל מדובר בדיסק קשיח - הארדיסק.
אמרו לי שבדיסק קשיח זה לא אמור לקרות אבל מציאות...
עשיתי מה ש- @יוסי מחשבים כתב אך זה לא עזר.
יש עוד פיתרון חוץ מפירמוט? (לפרמט זה לא רלוונטי, מדובר בכמה מאות ג'יגה)
אולי תפתח נושא חדש ותפרט מה הבעיה?
בגדול אם אתה בא להעתיק קובץ מעל 4 גיגה והוא לא נותן אבל פחות כן זה הבעיה של fat32 וצריך להריץ פקודה של
conver x: fs=ntfs
כאשר X זה האות כונן שלך בדרך כלל הקבצים לא נפגעים מזה אבל תמיד יש יוצא מהכלל וצריך להתכונן עם איזה גיבוי

אם יש סתם שגיאה בדיסק שמונעת העתקות אז צריך להריץ תיקון לדיסק
chkdsk c: /r
ואם זה לא מצליח לרוץ עם הסוף אז לנסות לשנות את גודל המחיצה ולהריץ שוב
ואם מצליח לרוץ עד הסוף והשורה של bad sectors שונה מאפס אז לצבוע בכחול ולזרוק לים

זה כל התורה על רגל אחת

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אולי תפתח נושא חדש ותפרט מה הבעיה?
זה ממש לא חשוב לי עד כדי כך...
אמרתי שאם אצליח על הדרך להעתיק - יופי
בגדול אם אתה בא להעתיק קובץ מעל 4 גיגה והוא לא נותן אבל פחות כן זה הבעיה של fat32 וצריך להריץ פקודה של
conver x: fs=ntfs
כאשר X זה האות כונן שלך בדרך כלל הקבצים לא נפגעים מזה אבל תמיד יש יוצא מהכלל וצריך להתכונן עם איזה גיבוי
עשיתי כבר כמה פעמים, אבל המחשב בשלו
אולי תפתח נושא חדש ותפרט מה הבעיה
אם יש סתם שגיאה בדיסק שמונעת העתקות אז צריך להריץ תיקון לדיסק
chkdsk c: /r
ואם זה לא מצליח לרוץ עם הסוף אז לנסות לשנות את גודל המחיצה ולהריץ שוב
לא נראה לי שזה הבעיה, זה כותב "הקובץ גדול מידי עבור מערכת הקבצים המשמשת כיעד"

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
זה ממש לא חשוב לי עד כדי כך...
אמרתי שאם אצליח על הדרך להעתיק - יופי

עשיתי כבר כמה פעמים, אבל המחשב בשלו

לא נראה לי שזה הבעיה, זה כותב "הקובץ גדול מידי עבור מערכת הקבצים המשמשת כיעד"
מה זה המחשב בשלו? הצליח או לא ואם לא מה השגיאה?

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
הי הופה קרה לי הרגע! ניסיתי להעתיק מהמחש סרט לדיסקונקי היה בו 12 גיגה והסרט היה 9 ולא עבר, חברה שלי אמרה כך, אני אומרת בלי להבין מה: לא פירמטו את הסרט נכון. משהו כזה.

בני2

משתמש מקצוען
הי הופה קרה לי הרגע! ניסיתי להעתיק מהמחש סרט לדיסקונקי היה בו 12 גיגה והסרט היה 9 ולא עבר, חברה שלי אמרה כך, אני אומרת בלי להבין מה: לא פירמטו את הסרט נכון. משהו כזה.
אם הודעת השגיאה היא בדיוק כמו למעלה אז הפתרון כמו שהוצע כאן למעלה (למי שלא כ"כ מבין מומלץ יותר פשוט להעתיק את הקבצים מהדא"ק למחשב ואז לאתחל אותו לפורמט NTFS)

מה שאומר שמה שאת צריכה לומר עכשיו בלי להבין... זה: 'לא פירמטו את הדיסק און קי טוב' או יותר מדוייק הדיסק און קי מפרומט על מערכת קבצים ישנה שלא יכולה להעתיק קבצים גדולים.

The Point

משתמש רשום
סרטון 4GB שלא עולה על אונקי "הקובץ גדול מידי עבור מערכת הקבצים המשמשת כיעד"
האם אפשר לצרוב אותו על דיסק DVD?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה