הצעת משכנתא מחיר למשתכן בקרית גת - אשמח לחוות דעת

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
בס"ד
האם ההצעה מומלצת וטובה?
אשמח לכל חוות דעת,
תודה רבה לעונים!

קבצים מצורפים

• הצעת משכנתא.pdf
    KB 302.2 · צפיות: 48

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מאוד הרבה צמוד אבל באמת לפי ההכנסות אי אפשר יותר החזר חודשי.
כמה החזר חודשי אתם באמת יכולים לעמוד? יש כספים מהצד? תוכניות לפרעון?

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
בס"ד
האם ההצעה מומלצת וטובה?
אשמח לכל חוות דעת,
תודה רבה לעונים!
שואל מסקרנות [היות ואני מטפל כעת בכמה תיקים של מחיר למשתכן מתוך קבוצות - לא בקרית גת], האם בנה לכם את זה יועץ באופן אישי , או שקיבלתם הצעה כללית מהבנק [אולי אפי' יועץ לקבוצה]?
ניתן לבנות את זה נכון יותר, ואפי' לוותא על הגרייס - שרק יקר ולא כלכלי.
סה"כ לא מדובר בהלוואה גדולה במיוחד, וההחזר שלכם סביר מאד, אני באופן אישי - אחרי הכרת התיק שלכם באופן פרטני, הייתי בונה לחלוטין שונה. גם כמו שכתב ari1980@ לפניי, רוב המשכנתא צמודת מדד, שזה לא הגיוני בעליל!!. מספיק להשאיר הצמדה על הזכאות, ולהתרחק בשאר. אממה.. הבנק רצה להרוויח כאן בכייף.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
כל הקבוצה לקחו את אותו יועץ.
חשוב לציין שמדובר בחשבון בנק מעולה, עם יתרות זכות גבוהות מאד וללא חזרות וכ'.
מכיר מקרוב.
אני מטפל עכשיו בכמה עוזבים של קבוצה כזו..
מה שקורה, שהיועץ נותן מחיר נמוך-מחיר קבוצתי, והתמורה בהתאם - בסיסית לחלוטין, וללא כל התחשבנות אישית. אם תרצו ייעוץ אישי ממנו, תצטרכו לשלם מאד מאד יקר [אם הוא בכלל יסכים בגלל העומס].
זה בעיה גדולה, מכיון שהיועץ מבקש מהבנק עשרות/מאות הצעות, ואין סיכוי שתהיה כאן התאמה אישית כמעט, למעט חישוב נק' זכאות, וגובה החזר חודשי. וזה לא לטובת הלקוח משום צד. לא במקרה של הלקוחות ההם, וכנראה גם לא אצלכם [ש - 80% צמוד מדד! כיום גם המגזימים לא מצמידים יותר מ-33%, כשהשמרנים לא מצמידים בכלל, או מצמידים 10% בלבד].
גם אם רוצים מסלולים עם אפשרויות יציאה נוחות [למחזר מיד אחרי], ניתן לקחת מלצ, ואולי גם הלוואות משלימות [יש בדיסקונט 100,000 ש"ח ל10 שנים פריים + 1%].
לא תמיד ניתן לקחת משכנתא לבד, כיון שיש כאן קבוצה אחת, אבל אם כן אפשרי, מומלץ לקחת אותה באופן אישי לחלוטין.
אם תרצו לברר יותר, תוכלו לפנות אליי keseffchacham בג'מייל, ואני אבקש מהם לדבר אתכם וכו'.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ככלל זה מאוד נכון. יועץ שנותן לקבוצה ממש גדולה נכון שמשיג כנראה ריביות טובות אבל בהכרח לא יהיה לו זמן להתאים אישית לכל אחד את היכולות והתוכניות שלו, וזה הרבה יותר חשוב מריביות טובות

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
ככלל זה מאוד נכון. יועץ שנותן לקבוצה ממש גדולה נכון שמשיג כנראה ריביות טובות אבל בהכרח לא יהיה לו זמן להתאים אישית לכל אחד את היכולות והתוכניות שלו, וזה הרבה יותר חשוב מריביות טובות
הוא גם לא בהכרח משיג ריביות טובות, כיון שהוא לא "מתעסק" עם הריביות, אלא הוצאת אישור עקרוני לכל הקבוצה. אני יכול לשלוח לך באיי מה שקיבלתי מלקוחות שקיבלו ממנו הצעה במחיר מופחת, אבל ללא התחשבות בהתאמה אישית או ריביות.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הוא גם לא בהכרח משיג ריביות טובות, כיון שהוא לא "מתעסק" עם הריביות, אלא הוצאת אישור עקרוני לכל הקבוצה. אני יכול לשלוח לך באיי מה שקיבלתי מלקוחות שקיבלו ממנו הצעה במחיר מופחת, אבל ללא התחשבות בהתאמה אישית או ריביות.
מכיר קבוצה של ווינברג באחיסמך יחסית הביא הצעות יפות מאוד של ריביות

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
הבנק נתן הצעה נוספת, איך היא?
אמרו לה שבגלל ההכנסות הנמוכות (החשבון מעולה מעולה) היה קשה עד בלתי אפשרי לתת הצעה.
1624176101647.png

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
עכשיו נתקבלה ההצעה הבאה מבנק פאגי -
שלום רב,

במידה והמסלולים הינם זכאות+מענק +פריים:

פריים +0.2 סך 368000 ש"ח 30 שנה

זכאות 1.39 סך 161665 ₪ 15 שנה

מענק 54 אש"ח

אודה מאד לכל מי שיכול להתייחס.
תודה רבה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה