הצעת מחיר לבניית אתר

צבע כסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בוקר טוב
אני כותב את הטלפון 0534163166
תעדכנו שראיתם ואמחוק

אליהו ליכטנשטיין

משתמש מקצוען
שלום
אני בונה ומשפץ אתרים ומסיע באוטומציה לעסקים, עם ניסיון.
בזמן הקרוב אני מעוניין לעזור לאנשים שצריכים את הסיוע בנושאי ההתמחות שלי, ללא תשלום.

Esti.b

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
UX UI
D I G I T A L
שלום.
אני בונה אתרים מתחילה
וגם אני מחפשת את הלקוח הבא שלי....
סיימתי לבנות את האתר המתוק הזה - https://dominofashion.co.il/

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לא קראתי את השרשור (בעיקר קראתי את השאלה בתחילת השרשור וחוץ מזה כמעט כלום) אבל בתור אחד שהיה בעבר מעורה מאוד בבניית אתרים אני יכול לומר בשביל לקוח שצריך בניית אתר שזה מאוד תלוי מה הוא צריך.
משום שלהתקין אתר עם מלל/ טקסים/ תמונות/ תוספים זה כמובן דבר שכל אחד שמבין במחשבים יכול לעשות.
מצד שני לגבי עיצובים ולגבי פיתוחים זה דבר שמאוד משתנה לפי סוג העיצוב / כמות העיצוב/ סוג הפיתוח וכו', לכן כשמבררים מראש על מחירים לאתרים אפשר לברר מראש מה מחפשים ולקבל הצעות מחיר מפורטות מהפרילנסרים, ששם יהיה מפורט מה התוכנית של הצעת המחיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה