חו"ד הצעה להקמת אתר מכירת תמונות ויצירות - חרדי שיתופי

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
מה דעתכם לגבי לפתוח אתר לגרפיקאים, צלמים, ומאיירים, למכור תמונות, איורים, גרפיקות, אלמנטים (וגופנים וכו'), ברוח הציבור החרדי והדתי, ושתהיה אפשרות (בהתחלה או גם מסלול בהמשך) לפרסם באופן חינמי ללא עמלה כל שהיא.
האם רואים את עצמכם מוכרים את היצירות שלכם באתר כזה או לא?
חשוב לי לדעת את חוות דעתכם, כי הזמן (ואולי גם ההוצאות) לא מצדיקים את העבודה אם זה לא דבר שירוץ.
(או אם ידוע לכם שזה כבר דבר שרץ בשוק עם הרבה שעשו בדיוק דבר כזה, יש לקחת את זה בחשבון. אשמח לדעת אם זה שוק תפוס כבר).

נערך לאחרונה ב:

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
היו נסיונות כאלו בעבר.
פרוג ניסו.
היה אתר בשם 'תמונה', חיפשתי אותו ואיננו.
גם פיקג'ו https://www.picjew.com/he קיים.

להערכתי, היה להם פוטנציאל אבל הם לא מימשו אותו; לא קידמו את האתרים, לא פרסמו אותם ולא השקיעו בשיווק.

Vista

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני בעצמי ניסיתי לבנות אתר בסגנון כזה, החלומות היו בדיוק כמו שאתה כותב ואולי אפי' יותר.
למעשה התחלתי לעסוק בזה וראיתי שזה דבר יקר, וגם זה דרוש תחזוקה תמידית לפי החישוב שלי זה לא השתלם לי, אולי בשבילך זה כן משתלם,
מה שאני יכול להגיד לך שהרבה גרפיקאים התלהבו אז מהרעיון ודחפו אותי להיכנס לפרויקט.
אם אתה רוצה לשמוע יותר אתה יכול לפנות אלי באישי

ארוני כהן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש את שורש
פגשתי אותו באקראי
תבדוק את זה

https://images.shoresh.org.il/

נכנסתי כעת לאתר
יכול להיות שהוא נפרץ או משהו
(אין ספור חלונות קופצים נחסמים שם.)

בכל אופן שווה בדיקה

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
בכל מקרה מי שהוא גרפיקאי במקצועו ורוצה למכור אלמנטים בחינם לזמן, אשמח אם יוכל לכתוב לי בדוא"ל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> או בתיבה האישית בפרוג, שהוא מעוניין, וכן כמה אלמנטים/ציורים/גרפיקה הוא מעוניין להכניס לאתר, ואוכל לדעת היכן נסוב הכיוון.
(פוסט זה אינו מהווה התחייבות מהצד שלנו, כמובן).

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
פנו אלי גרפיקאים באישי שמעוניינים להרוויח באתר הזה, וככל הנראה שנלך על זה, רק שהבנתי מדבריהם שדברי לא הובנו מספיק. מה שכתבתי שההתחלה תהיה בהתנדבות/בחינם לא הכונה שהתמונות יחולקו בחינם, אלא שהשירות מהצד שלנו ינתן בחינם ללא עמלה כלשהי באחוזי המכירות. כלומר יהיה אפשר להשתמש בפלטפורמה שלנו למכור יצירות אישיות ולקבל תשלום בפייפאל, ואת ללא כל תמורה עבורי.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
תגובה שנכתבה בטעות כאן ושייכת לפורום השני
אני מעביר אותה לשם
עמכם הסליחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה