• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

הצלת חיים היום! מחר זה מאוחר!

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מה? 'פרס מציל חיים' (המכירה הסינית): הגרלה המאפשרת לכם לקנות כרטיסים לפרסים שאתם מעוניינים בהם מתוך הקטלוג.

למה? הכסף שבו אתם רוכשים כרטיסים למבצע 'פרס מציל חיים' (המכירה הסינית) מאפשר ל'עזר מציון' להמשיך בפעולותיה מצילות החיים. הפרסים כולם נתרמו באדיבות חברות, יבואנים וידידי 'עזר מציון'.

איך? בוחרים כאן באתר את החבילה המשתלמת בשבילכם, מפזרים את הכרטיסים בפרסים שבהם תרצו לזכות, ממלאים את פרטי כרטיס האשראי ואתם בפנים!
מתי? ההגרלות תערכנה בתאריכים ד'-ו' באדר (2-4.3.20) בפיקוח רואה חשבון ועו"ד . הודעות יישלחו לזוכים ויפורסמו בעיתונים ובאתר 'עזר מציון'.

ר' חיים אמר שהתורמים לא ינזקו!!
הכנסו היום לקישור:

https://www.ami.org.il/raffle?vt=7000099&affId=109755
ישר כוח עצום! יהי רצון שלא נזדקק, אף פעם. אמן.

nicky

משתמש מקצוען
מתי נסגרת ההרשמה? עד מתי אפשר להצטרף?
(גילוי נאות: אני כבר מצטרפת דרך מישהו אחר.. אבל לפחות מקפיצה לך ;) )

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
אני רואה שתרמו לי, ישר כוח עצום!!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה