עזרה הצילו! אינטרנט פתוח!!

ניגון עם נשמה

משתמש חדש
אני זקוק בדחיפות את עזרתכם
בגלל שדרוג בעבודתי ומעבר לעבודה רצינית יותר דרך האינטרנט
נאלצתי להיפרד מנטסטיק המקרטע בלי הקליטה
ולעבור לאינטרנט של בזק דרך תשתית, מהיר וקליל.
שאלתי בבזק איזה ספק תומך בנטפרי והם אמרו לי ללכת על הייס - תקשורת
הגיע טכנאי וחיבר לנו את הראוטר, והלך...
ואז אני קולט שהאינטרנט פתוח ופרוץ לגמרי!!
ניסיתי לדבר עם בזק הם שלחו לנטפרי, בנטפרי שלחו להייס תקשורת, הייס תקשורת לא עונים.
דרך האתר של נטפרי אני לא מצליח לעשות כלום יש קישור ללקוחות הייס תקשורת שמוביל לדף ריק...

מישהו יכול בבקשה לעזור לי, איך אני מתקין חסימה דרך האתר או משהו אחר בדחיפות ובמהירות.
תודה רבה תזכו למצוות
גמר חתימה טובה!

הנמצא

משתמש מקצוען
עזרה ראשונה ווויפרי
תוכנת WiFree (בעברית "ווּאַייפְרִי") היא כלי מבית נטפרי, החוסם התחברות לרשתות זרות שאינן מסוננות ע"י נטפרי, סיכון הקיים בעיקר במחשבים ניידים המצויידים עם כרטיס רשת אלחוטי, שעל ידו ניתן להתחבר לאינטרנט שאיננו מסונן. תוכנת WiFree סורקת את החיבורים של המחשב לרשת, ובמקרה והיא מזהה חיבור שאינו מסונן ע"י נטפרי (גם אם הוא מסונן ואף מייל בלבד) היא תחסום את החיבור.

בשביל השמחה

משתמש מקצוען
עזרה ראשונה ווויפרי
תוכנת WiFree (בעברית "ווּאַייפְרִי") היא כלי מבית נטפרי, החוסם התחברות לרשתות זרות שאינן מסוננות ע"י נטפרי, סיכון הקיים בעיקר במחשבים ניידים המצויידים עם כרטיס רשת אלחוטי, שעל ידו ניתן להתחבר לאינטרנט שאיננו מסונן. תוכנת WiFree סורקת את החיבורים של המחשב לרשת, ובמקרה והיא מזהה חיבור שאינו מסונן ע"י נטפרי (גם אם הוא מסונן ואף מייל בלבד) היא תחסום את החיבור.
ווייפרי יחסום לגמרי את האינטרנט, זה לא יסנן את האינטרנט

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אני זקוק בדחיפות את עזרתכם
בגלל שדרוג בעבודתי ומעבר לעבודה רצינית יותר דרך האינטרנט
נאלצתי להיפרד מנטסטיק המקרטע בלי הקליטה
ולעבור לאינטרנט של בזק דרך תשתית, מהיר וקליל.
שאלתי בבזק איזה ספק תומך בנטפרי והם אמרו לי ללכת על הייס - תקשורת
הגיע טכנאי וחיבר לנו את הראוטר, והלך...
ואז אני קולט שהאינטרנט פתוח ופרוץ לגמרי!!
ניסיתי לדבר עם בזק הם שלחו לנטפרי, בנטפרי שלחו להייס תקשורת, הייס תקשורת לא עונים.
דרך האתר של נטפרי אני לא מצליח לעשות כלום יש קישור ללקוחות הייס תקשורת שמוביל לדף ריק...

מישהו יכול בבקשה לעזור לי, איך אני מתקין חסימה דרך האתר או משהו אחר בדחיפות ובמהירות.
תודה רבה תזכו למצוות
גמר חתימה טובה!
דבר ראשון תבקש מבזק חסימה,
על פי חוק כל חברת תקשורת חייבת לתת סינון בסיסי.

הנמצא

משתמש מקצוען
ווייפרי יחסום לגמרי את האינטרנט, זה לא יסנן את האינטרנט

כשיש רק אפשרות אחת -אינטרנטפרי
ובכל מקרה הוא הולך להתחבר לנטפרי
אז בינתיים אפשר להתקין את התוכנה ולאחר יו"כ יתחבר בנחת, העיקר שבינתיים לא יהיה לו פתוח

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כמה הם לוקחים לחודש? עייני בתגובות עליהם בגוגל...
לגבי הסינון יש תוכנה שנקראת surfblocker שהעלו אותה לפורום כאן וניתן להגדיר רשימה לבנה בלבד
(לדוגמא מייל ופרוג...)
עריכה: מסתמן שתוכנה במחשב לא תסנן את הרשת האלחוטית ולכן ערב יום כיפור זה רק לנתק הכל. וכמו שנכתב בהמשך.

נערך לאחרונה ב:
לפנות לנטפרי ובשיחת ועידה לעהלות את הייס שיסתדרו בינהם ויגלו איפה התקלה . לרוב זה בספק . אפשרות שנייה לעבור לספק אחר . בשיחת טלפון אחת אפשר לעבור ספק ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה