דרוש מידע הצילו!! איך מוצאים ומסלקים את הצרצר מהמטבח?

דיקדוק

משתמש מקצוען
לא יעזור כלום.
מנסיון מר מאוד הוא יצרצר כל הלילה
פשוט למצוא אותו ולחסל!
תנסי לאתר מאיפה מגיע קול הצרצור ולהקפיד ממש על שקט כי ברגע שהם שומעים רעש הם שותקים.
פעם חטפתי כאב ראש מקולות הצרצור כל הלילה כי לא מצאנו את הצרצר( הוא היה בחדר שינה)
אחרי פגישה שלי איתם מספר פעמים לקראת ערב כל החלונות אצלי מוגפים - אין ברירה.
אצלינו יש מכת צרצרים ברחוב!!

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני מציע לחפש מאיפה מגיע הרעש
ולשפוך לחור שם הרבה מים בשפע
הוא פשוט יצא החוצה בבהלה
ואז תביאי עליו את מותו

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אצלי היה. הוא התחבא בתוך הברזלים של המקרר מאחורה. תרססי K משהו תחכי קצת בשקט, הוא יצעד לקראת מותו ויבוא השקט.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שבוע שעבר גם היה לי צרצר נורא שלא נתן לכל המשפחה לישון כמה לילות, הייתי בטוחה שהוא נכנס לחור קטן בין תקרת הגבס לפנלית (חדר בבניה קלה) ואין סיכוי למצוא אותו. ריססתי המון K300 לתוך החור בגג ולא עזר.
בסוף הטיתי אוזן היטב כדי לאתר את הנקודה המדויקת משם שומעים אותו הכי טוב, והתברר שלא מגיע מהגג אלא מהרצפה מחור הניקוז, הוא היה מתחת מכסה הניקוז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה