• פרוג למען העצמאים!

  כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

  למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

  לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

  למעבר ליצירת קמפיין >>>
   
  להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>
   
  לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>
   

הצדיק הקדוש רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א משפיע פרנסה ושמירה עליונה

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
קיבלתי במייל:
זה עבור ארגון החסד "אור ישעיה", אשר תומך בסתר ובדרך כבוד במשפחות נזקקות.
100% צדקה טהורה.
בהוראת הרבנים מותר ומצווה לתרום מכספי מעשרות.
הקמיע הקדוש של רבי ישעיה מקרעסטיר זיע''א.jpg
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
מזה דורות רבים עובר ברטט המעשה אודות הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א על יהודי שהיגר לארה"ב, היהודי פתח מכבסה שהייתה מביאה לו פרנסה ברווח, אך דא עקא ששני גויים ממוצא איטלקי פתחו מכבסה מתחרה מול חנותו, היהודי שלא ידע את נפשו שלח עם יהודי שנסע להונגריה בקשה שיכנס לרבי ישעיל'ה ויבקש ישועה עבור מצוקתו. היהודי שב לארה"ב והביא עמו ארבע קמיעות הדומים לקמיע שלפנינו, ותלאם על ארבע קירות המכבסה. המתחרים שזממו לשרוף את חנותו של היהודי שלחו מישהו כדי שיצית את חנותו, אולם האיש נלאה מלמצוא את הפתח ושרף בטעות את חנותם הם. וליהודי היתה הישועה והרווחה.
 
נערך לאחרונה ב:

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
ידוע שקמיעות דומים ניתנו לאחר מכן גם על ידי אדמו"רי צאנז, בעלזא, רוז'ין, סיגעט וליסקא. כמו כן, הגאון רבי הלל מקולומיא בספרו "תשובות בית הלל החדש" (סימן לב) ממליץ לכתוב קמיע זה ו"להניחו על כל פתחי בית חדש לזמן מה, ורעה לא יאונה לא לו ולא לכל אנשי ביתו".
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
מקורו של נוסח הקמיע הוא מהאדמו"ר רבי משה טייטלבוים בעל "ישמח משה", שנהג לתת קמיע כזה לשמירה על הבית. בקובץ "נחלת צבי" (טז, עמ' קכו-קכז) מובא צילום של קמיע דומה שכתב בעל "ישמח משה" ונתן אותו נכדו האדמו"ר בעל "ייטב לב" למשב"ק שלו - רבי מאיר שוורץ ז"ל. שם מסופר כי כאשר הגיע האדמו"ר בעל "דברי יואל" מסטאמר לארץ, הלך במיוחד לראות את הקמיע הזה והשתעשע בו.
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
קמע זה מיוחד במינו ונדיר מאד, בשל ייחוסו וסיפור הצלתו של יהודי משואת יהודי אירופה בזכותו כדלהלן:
"רק מספר ימים לפני פטירתו, פתח סבא את סגור ליבו וגילה את סוד הצלתו בזכות הקמיע הקדוש הזה", כך מספרת לנו נכדתו של ר' עזריאל יצחק שיינר ז"ל. "סבא ר' עזריאל יצחק שיינר נולד בעיירה טשענגער בהונגריה במשפחה של 11 ילדים לאביו הר"ר אפרים דב הי"ד. המלחמה הנוראה תפסה אותו כשהוא בלימודים בבלגיה, מרוב דאגתו למשפחתו חזר סבא להונגריה ושב לעיר הולדתו טשענגער לאשתו וארבעת ילדיו. כשנכנסו הנאצים להונגריה נשלח סבא למחנה העבודה מטהאוזן, הוא פנה בבכי למורו ורבו רב העיירה הגה"ק רבי אשר אנשיל יונגרייז הי"ד מטשענגער אשר בליבו הרחום הוציא מתחת ידיו קמיע אותו קיבל מידיו הקדושות של רבינו הקדוש רבי ישעי'לה ב"ר משה מקרעסטיער אשר שמעו כעושה נפלאות כבר נפוצה בקרב יהודי הונגריה, באומרו: "שמור על קמיע זה בכל מקום אליו תלך ובעז"ה תינצל". בדרך לא דרך שמר סבא את הקמיע הקדוש צמוד אליו בכל מקום ורק לפני פטירתו מן העולם קרא לאבא וסיפר לו את סוד הצלתו וסוד הקמיע הקדוש הזה".
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
סגולה מדהימה - פשוט בדוקה ומנוסה - היוצרת מהפך של ממש באופן מידי. פשוט לא יאמן.

זה יכול לעזור לכם אם אתם נצרכים לאחד משלושה הדברים. 1. פרנסה בשפע / עשירות. 2. שמירה והגנה ו/או בטחון מחרדות. 3. פתיחת המזל באופן נרחב ויסודי.

על כל אחד משלושת הדברים הללו ישנה קמיע קדושה, מסוגלת ומקובלת ביותר, אשר יסודה בהררי קודש הגאון האלוקי הקדוש מרנא רבי ישעי' מקרעסטיר זכותו תגן עלינו אמן, אשר את הקמיע הזאת הוא מסר לנזקקים לישועה.

שימו לב! כל מי שקיבל זאת לפני השואה, והקמיע נשארה עמו בזמן המלחמה שרד את כל אימות השואה, ונותר בריא ושלם! זה אכן לא ייאמן אבל ישנם כמה מהם שעדיין חיים איתנו לאוי"ט, אפשר לפגוש אותם גם בארה"ק וגם בארה"ב (אחד מהם הוא הרב ישעי' זיידנפלד שליט"א, והוא ממש לא היחיד).

סיפור נודע נוסף היה עם בעל מכבסה בארה"ב שסבל רדיפות איומות מנכרי רשע שרדף אותו להכעיס רבות בשנים, ופתח מכבסה נוספת מולו, ואף רדף אותו בכל כוחו, אותו יהודי תלה 4 קמיעות - בארבעה קירות חנותו, והנה בתוך ימים ספורים שלח אותו גוי רודף לשרוף את חנותו של היהודי - אחר משהתקרבו לחנותו של היהודי תפס אותם בלבול נורא - וניגשו ושרפו את החנות ממול - של הגוי.

כן. זה קורה ממש בימינו. כנראה יש לך זכות מיוחדת שההזדמנות הזאת הגיעה אליך עכשיו. כנראה משמיים רוצים לפתוח לך מלוא חופניים של שפע ושמירה עליונה והגנה שמיימית. הקמיע הזאת הנכתבת בכוונות קודש נוראיים ובסילודין בידי גאון וקדוש - ניתנת להישג ידכם. לא מומלץ לפספס. אגב, יצוין כי ניתן לרכוש את הקמיע מכספי מעשרות - אודות וההכנסות קודש לצדקה. חבל לפספס הזדמנות היסטורית, שלא ידוע אם תחזור. שריינו לעצמכם קמיע עכשיו!

תוכל לעיין בפרוספקט שבראש האשכול. אך אל תשכחו - השעון מתקתק. וכדאי לוודא שקמיע השפע והשמירה בדרך אליכם.

הקב"ה ישפיע לכם שפע רב ממעון הברכות הצלחה גדולה, שמירה עליונה, ורב טוב.
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
אצל הרב הקדוש רבי ישעיה מקרעסטיר זי"ע, היה חידוש נורא ונפלא במצוות צדקה וחסד בין אדם לחברו. ביתו היה פתוח לרווחה לכל עני ומר נפש, כולם מצאו אצלו סעודה מספקת להשיב את נפשם, והייתה לו עבודה גדולה כזאת בצדקה ובהכנסת אורחים, עד שאמרו עליו צדיקי הדור, שמפתח הפרנסה נמסר לידו. היה רגיל לומר בענוותנותו שאכן הוא אב"ד של עיר קרעסטיר...
כי אב"ד ראשי תיבות אורחים בורחים דורכים. כי תמיד היו נמצאים אצלו המון 'אורחים' שנתן להם לאכול בשפע. וכן היו אצלו המון 'בורחים' שברחו מן הצבא של רוסיה והונגריה, ונחבאו אצלו. ראו אצלו אותות ומופתים נוראים, כי האנשים שנחבאו אצלו היו בגדר "רואים ואינם נראים", בכל פעם שבאו אנשי הצבא לחפש אצלו – לא ראו ולא מצאו כלום.וכן היו המון 'דורכים' אצלו, כי עיר קרעסטיר היא בגלילות העיר טוקאי, ששם צומחים וגדלים ענבים רבים וטובים, וסוחרי היין שייצרו שם הרבה יין, הוצרכו לאנשים רבים לעזור להם לדרוך את הענבים בעשיית היין.

ולכן בענוותנותו נקרא אב"ד של קרעסטיר כי מסתובבים אצלו אורחים, בורחים דורכים, ראשי תבות אב"ד והוא נתפרסם בעולם לפועל ישועות גדולות לכל נשמות ישראל כי מרוב צדקה וחסד שעשה עם הבריות גילה ופרסם את האמונה בכוח גדול. והראה לכולם מה נקראת התפשטות האמונה בידיים ובכל האברים.

זכותו הגדולה של הצדיק תגן עלינו ועל כל עם ישראל. אמן
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
הזדמנות נדירה:

לרגל חודש אלול, ניתן שוב להשיג את הקמיע במחיר מוזל ביותר!!!

בתרומת 465 ש"ח בלבד לארגון החסד "אור ישעיה", תזכו לקבל לרשותכם את הקמיע הקדוש!!!

נכתב על קלף בכתב אשורית, על ידי סופר מומחה, צדיק גאון וקדוש, אשר כתבו בדחילו ורחימו, עם הכוונות המיוחדות.

סיפורי הישועות שנעשו ע"י הקמיע זורמים לארגון ללא הפסקה!

הקמיע מסוגל לשמירה ולהגנה, לפרנסה בשפע, ולכל הישועות!
בדוק ומנוסה!

עובדות מוכחות.

לזכייה עכשיו בקמיע הקדוש: 05832-977-85
 
נערך לאחרונה ב:

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי
כמה קמיעות שרדו בדיוק את השואה??
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
לא הבנתי
כמה קמיעות שרדו בדיוק את השואה??
שימו לב! כל מי שקיבל זאת לפני השואה, והקמיע נשארה עמו בזמן המלחמה שרד את כל אימות השואה, ונותר בריא ושלם! זה אכן לא ייאמן אבל ישנם כמה מהם שעדיין חיים איתנו לאוי"ט, אפשר לפגוש אותם גם בארה"ק וגם בארה"ב (אחד מהם הוא הרב ישעי' זיידנפלד שליט"א, תושב גבעת שאול בירושלים, והוא ממש לא היחיד).

סיפור נודע נוסף היה עם בעל מכבסה בארה"ב שסבל רדיפות איומות מנכרי רשע שרדף אותו להכעיס רבות בשנים, ופתח מכבסה נוספת מולו, ואף רדף אותו בכל כוחו, אותו יהודי תלה 4 קמיעות - בארבעה קירות חנותו, והנה בתוך ימים ספורים שלח אותו גוי רודף כמה נערים לשרוף את חנותו של היהודי - אחר משהתקרבו לחנותו של היהודי תפס אותם בלבול נורא - וניגשו ושרפו את החנות ממול - של הגוי.

כן. זה קורה ממש בימינו. כנראה יש לך זכות מיוחדת שההזדמנות הזאת הגיעה אליך עכשיו. כנראה משמיים רוצים לפתוח לך מלוא חופניים של שפע ושמירה עליונה והגנה שמיימית. הקמיע הזאת הנכתבת שוב בדורינו - בכוונות קודש נוראיים ובסילודין בידי צדיק וקדוש - בנוסח ובאופן המקורי והמיוחד כפי שהורה הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זצוק"ל - ניתנת להישג ידכם. לא מומלץ לפספס. אגב, יצוין כי ניתן לרכוש את הקמיע מכספי מעשרות - אודות וההכנסות קודש לצדקה. חבל לפספס הזדמנות היסטורית, שלא ידוע אם תחזור. שריינו לעצמכם קמיע עכשיו!

תוכלו לעיין בפרוספקט. אך אל תשכחו - השעון מתקתק. וכדאי מאוד לוודא שקמיע השפע והשמירה כבר נמצא בדרך אליכם.

הקב"ה ישפיע לכם שפע רב ממעון הברכות הצלחה גדולה, שמירה עליונה, ורב טוב.
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
סיפורי הישועות זורמים לארגון ללא הפסקה!

הקמיע מסוגל לשמירה ולהגנה, לפרנסה בשפע, ולכל הישועות!
בדוק ומנוסה!
עובדות מוכחות.
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
הקמיע מסוגל לשמירה ולהגנה, לפרנסה בשפע, ולכל הישועות!
בדוק ומנוסה!
עובדות מוכחות.
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
ארגון החסד "אור ישעיה" האוחז בקמיע הקודש כהוראת הצדיק זיע"א, על שם הצדיק הקדוש מקרעסטיר זיע"א, המסוגל לישועה ברכה והצלחה למעלה מדרך הטבע, כיון שיש בו גם סגולת ריבוי תורה ושלמות של חסד, ואכן רבים רבים מעידים על סגולה נפלאה זו המעוררת רחמים לפתוח את שערי הישועות והפרנסה, כאשר העיד הרה"ק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א: "עבודתי היא ב'לשובע ולא לרזון".
 

זושא כץ

משתמש מקצוען
מה קרה שרק עכשיו התחילו לשמוע על ישועות אלו ואחרים מהצדיק הנ"ל?
מאז השואה כבר עברו 70 שנה פלוס.
 

יעקב111

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
רבי ישעיה'לע הבטיח בצוואתו: "אם ימשיכו במעשי החסד - יראו ישועות כמו בחיי", בזכות הבטחה מפורשת זו זכו כבר רבבות לראות ישועות נפלאות למעלה מדרך הטבע!!!

כיום ניתן להשיג את קמע הישועות, שנכתב בהוראתם של גדולי המקובלים שליט"א עבור השותפים למורשתו של הצדיק הקדוש ב"אור ישעיה". ולכחו של הקמע הזה יש הוכחות מאלפים ורבבות שניסו וזכו לניסים גלויים.

השותפים במפעל הכביר של מפעלי החסד והצדקה בנתינות הגונות, יזכו לקבל את הקמע הנדיר, כתוב על קלף, ולהביא את הברכה והישועה אל תוך ביתם.

אסור לחכות ולהתמהמה. את הקמע הזה אתם חייבים אצלכם.

חבל על כל רגע שהישועה מתעכבת מלהגיע אליכם.
 
נערך לאחרונה ב:

לוח דרושים

למעלה