עזרה באקסל הצגת נתונים מחודש מסויים בsheets

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
יש לי בגליון 1 את השדות הבאים:
שם
תאריך

אני רוצה שיציג לי בגליון 2 רק את השמות שהופיעו בגליון 1 בחודש נובמבר, עם סיכום הפעמים שמופעים שם (כל שם יכול להופיע יותר מפעם אחת).

בנוסף, איך אפשר שיציג רק מי שהיה יותר מ X פעמים?

תודה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש לי בגליון 1 את השדות הבאים:
שם
תאריך

אני רוצה שיציג לי בגליון 2 רק את השמות שהופיעו בגליון 1 בחודש נובמבר, עם סיכום הפעמים שמופעים שם (כל שם יכול להופיע יותר מפעם אחת).

בנוסף, איך אפשר שיציג רק מי שהיה יותר מ X פעמים?

תודה
PIVOT TABLE

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
א. לא הצלחתי לכתוב את התנאי שיביא לי מי שהיה בחודש X, שהשתמשתי באפשרות של מי שהיה בחודש האחרון, הוא הביא לי את מי שהיה בחודש האחרון, אבל כתב עליו פעם 1.

ב. בנוסף, אני מעדיף דרך פונקציה, אם זה לא מסובך.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
א. לא הצלחתי לכתוב את התנאי שיביא לי מי שהיה בחודש X, שהשתמשתי באפשרות של מי שהיה בחודש האחרון, הוא הביא לי את מי שהיה בחודש האחרון, אבל כתב עליו פעם 1.

ב. בנוסף, אני מעדיף דרך פונקציה, אם זה לא מסובך.
זה אפשרי בפיווט
מצורף בנוסחה לאקסל
לשיטס זה יהיה לכאורה קל יותר

קבצים מצורפים

• הדגמה.xlsx
    KB 13.3 · צפיות: 12

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
לא הסתדרתי,
מעלה קישור לקובץ שלי, הנתונים נכנסים לגליון 1, רוצה לקבל את הנתונים מסודרים לגליון 2
אשמח לעזרה..

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא הסתדרתי,
מעלה קישור לקובץ שלי, הנתונים נכנסים לגליון 1, רוצה לקבל את הנתונים מסודרים לגליון 2
אשמח לעזרה..

נחסם בנטפרי
תהפוך לפרטי

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
נחסם בנטפרי
תהפוך לפרטי

תודה על העזרה!

אני צריך שיקח אוטומטי את השמות מגליון 1,
זה קובץ שנוצר מגוגל טפסים, ואני צריך להוציא מידי תקופה רק אנשים שמילאו יותר מX פעמים, יש שמות חדשים שיצטרפו לשם כל הזמן.

שלחתי בקשה לפתחה של הקישור בנטפרי

מקווה שיפתח במהרה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תודה על העזרה!

אני צריך שיקח אוטומטי את השמות מגליון 1,
זה קובץ שנוצר מגוגל טפסים, ואני צריך להוציא מידי תקופה רק אנשים שמילאו יותר מX פעמים, יש שמות חדשים שיצטרפו לשם כל הזמן.

אני מצרף קישור חדש,
צריך למחוק בסוף הקישור "1234"
חסום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה