דיל הפתרון האידיאלי לילדים קו טוקמן כשר עם 5000 דקות במזומן

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מצאתי פתרון סוף סוף לבעייה שנגמר לי הדקות בפלאפון
עד עכשיו כולם חייגו מהמכשיר שלי לכל קווי התוכן של הילדים והישיבות

עכשיו גיליתי את הטוקמן של רמי לוי שנותן 5000 דקות שיחה (לעומת 3000 בחברות אחרות)
ומה שחשוב זה במזומן ללא התחייבות וצורך להתקשר לבטל -פשוט אם רוצים לחדש מתקשרים להטעין
וכל זה במחיר של 25 שקל בלבד

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
למה לא לעשות סים רגיל של רמי לוי?
כמו כן אם השתמשתם רק 1000 דקות בחודש, נשארו 4000 דקות לחודש הבא וכן הלאה עד שייגמר, כך שיכול לצאת הרבה יותר זול לפעמים

שמחה-מדיה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מאיפה רוכשים?
כמעט אצל כל סוכן סלולאר. (שווה לשאול לפני.) בגלל שהרוב לא רוצים למכור בגלל שבסופו של דבר הם מרוויחים באם תעשה אצלם חתילת סלולאר, ומזה הם לא מרוויחים..
אני נגיד דיברתי עם הסוכן של האתר tokman.co.il והוא אמר לי שאפשר לקנות ב40 שקל סים כשר - (לפני בקונים תמיד תבדקו אם הסים כשר. הרוב לא כשרים.)

שמחה-מדיה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אפשר ג"כ להתקשר לחברת הסלולאר ולבקש שיהפכו את הסים -והמספר- שלכם לטוקמן. הם כמובן לא יעשו את זה בחינם. רוב החברות יסכימו בתנאי שתטעינו באזור ה50 שקל בטוקמן. ובסלקום (הגנבים לדעתי..) לוקחים 200 שקל על זה...

A052

משתמש סופר מקצוען
כמו כן אם השתמשתם רק 1000 דקות בחודש, נשארו 4000 דקות לחודש הבא וכן הלאה עד שייגמר, כך שיכול לצאת הרבה יותר זול לפעמים
תבדקו אם זה נכון, כי לכאורה זה תכנית חודשית כמו כל תכנית ללא העברת דקות מחודש לחודש, רק בתשלום מראש.

שמחה-מדיה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
תבדקו אם זה נכון, כי לכאורה זה תכנית חודשית כמו כל תכנית ללא העברת דקות מחודש לחודש, רק בתשלום מראש.
בדקתי, וזה לא נכון.
אם אתה מטעין דקות (שזה יוצא ברוב החברות כמעט 1 שקל לדקה..) אז אפשר לשמור את זה לכמה חודשים.. אבל השיחות ללא הגבלה, זה רק לחודש.

בעיקרון טוקמן מה שמיוחד בו הוא שאין עליך פרטים.
נגיד אם יש עליך איכון של השב"ק , לא ידעו את מי לחייב במקרה שהיית ליד חולה קורונה וכ'ו..
וגם משמש בעיקר לעבריינים.
קיצ'ר...
אתם מבינים..
זה לא כזה משתלם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה