שיתוף הפרום לסאונד והפקות אולפן.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
כמו שהתחברת למוזיקה
upload_2019-7-28_14-9-39.png

וחפשי סאונד והפקת אולפן.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני שואלת אם אני רוצה להרשם לפורום של המוסיקה שדברו כאן
האם אני צריכה להרשם לפורום אנשי המוסיקה והנגינה
זה הכול..
דיברו כאן על פורום סאונד והפקות אולפן

מלך הסאונד

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני שואלת אם אני רוצה להרשם לפורום של המוסיקה שדברו כאן
האם אני צריכה להרשם לפורום אנשי המוסיקה והנגינה
זה הכול..
לא קשור יש את הקהילה של מוזיקה ונגינה ויש את הקהילה של סאונד והפקות אולפן שזה לא תלוי אחד בשני למיטב ידעתי

איצל'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא ראיתי משהו כזה, אבל בכל זאת מההנהלה מסרו לי שעדיין אינני עומד בקריטריונים, לא בדיוק הבנתי מה הכוונה אבל אינני מצר חלילה על החלטת הניהול.

מלך הסאונד

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לא ראיתי משהו כזה, אבל בכל זאת מההנהלה מסרו לי שעדיין אינני עומד בקריטריונים, לא בדיוק הבנתי מה הכוונה אבל אינני מצר חלילה על החלטת הניהול.
תנסה לפרט להם יותר

איצל'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תנסה לפרט להם יותר
אין לי כ"כ מה לפרט, יש לי אולפן קטן בבית , מכשור ומחשוב אולפני נייד, יש לי עריכות והקלטות לארגונים פרטיים, אני לא מנהל אולפן הקלטות מטורף אך אני אשמח לתת מדעתי לאולפניסטים וכמובן גם להיעזר.

מלך הסאונד

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אין לי כ"כ מה לפרט, יש לי אולפן קטן בבית , מכשור ומחשוב אולפני נייד, יש לי עריכות והקלטות לארגונים פרטיים, אני לא מנהל אולפן הקלטות מטורף אך אני אשמח לתת מדעתי לאולפניסטים וכמובן גם להיעזר.
ואת זה בדיוק תשלח להם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה