הפקדת שיקים דרך המחשב

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו הצליח באיזשהו בנק עם איזושהי מצלמה?

טעם של פעם

משתמש פעיל
זה לא משנה מה החוק אומר בפאגי אין אפשרות להפקיד דרך מחשב!
ואם החוק שחייב להיות אפשרות להפקיד וכו' אי אפשר לשלם במכולת!

shuki05

משתמש צעיר
אני גם תקוע עם אותה בעיה, ולא מצליח להפקיד בתוכנה המדמה אנדרואיד במחשב, ולא אחת פניתי לבנק שלי (דיסקונט) בנושא, שימצאו מענה לטובת אלו שאין להם סמארטפונים, ותמיד הגיבו שיבדקו ויעבירו את הבקשה לגורמים הרלוונטים, ובינתים לא נעשה דבר.
מחכה בסבלנות כמו כולם למציאת פתרון.
אגב, לדעתי זה לא קשור לאיכות המצלמה, כי עוד לפני שניגשים לסריקת הצ'יק הוא כבר כותב "המכשיר שברשותך לא מאפשר הפקדת שיק". זה הגבלה בגירסה הזאת של האנדרואיד.

shuki05

משתמש צעיר
וזה מה שכתבתי להם:

ברצוני להעלות נושא שלאחרונה נחשפתי לרבים שמתפלאים למה זה לא קיים בדיסקונט.

מדובר על אופציה של הפקדת צ'קים דרך האתר במחשב (לא באפליקציה) ע"י סריקת הצ'יק או צילום באמצעות מצלמת אינטרנט.

לרבים במגזר החרדי שאני נמנה עליו, אין סמארטפון להורדת אפליקציה, אבל לרובם יש מחשב עם גישה לאתר, ואופציה של הפקדה מהירה חוסכת המון זמן וכאב ראש.

אשמח שתגבשו תמיכה ותוסיפו את זה באתר, זה ודאי ישדרג את השירות של דיסקונט. ויתן מענה לרבים שאין ברשותם סמארטפון.

אודה על תגובתכם!

FullTime

משתמש מקצוען
כבר היו כאן כמה אשכולות בנושא הזה.
בינתיים כל הקוד שלהם בנוי לעבודה מול אנדרואיד, ובמצב הנוכחי אין אפשרות להעביר את זה למחשב. הם צריכים לשכתב את זה מההתחלה...
כדי שזה יקרה הם צריכים כמות פניות מרשימה, להושיב מתכנתים לעשות את זה...
אולי עצומה תוכל לעזור?, קשה להאמין.

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האפליקציה נותנת לצלם שיק רק במצלמה שאושרה על ידי גוגל כעומדת בתקן (באנדרואיד) ועל ידי אפל (באייפון).
מה שאומר בעצם שגוגל ואפל לוקחות אחריות מסויימת על המצלמות שלהם, וכך הבנק יכול לסמוך על ההפקדה ועל איכות הצילום.
מה שאין במצלמה במחשב.

A052

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו מידע חדש בנוגע לנושא הזה?

היות וקיבלתי מידע אמין שפקידי הבנק הבינלאומי (פאג"י) קיבלו כבר הנחיה לגבי קבלת שיקים שהופקדו דרך סריקה מהמחשב, כך שכנראה זו אופציה שתיכנס לאתר של הבנק בקרוב.

ואולי זה קשור לזה. (הודעה באתר הבנק הבינלאומי פאג"י)
לקוחות יקרים,
עקב עבודות תשתית, ישבתו שירותי האינטרנט, האפליקציה הסלולרית, מכשירי סניפומט ועמדות לקוח במועדים הבאים:
- בתאריך ה-22/7/2018 בין השעות 4:00 ל- 8:00 בבוקר. (בלילה שבין שבת לראשון, לפי שעון ישראל).
- בתאריך ה- 23/7/2018 בין השעות 12:00 בלילה ל- 4:00 לפנות בוקר. (בלילה שבין ראשון לשני , לפי שעון ישראל).
עמכם הסליחה.

בנוסף אחד מסניפי האינטרנט הכשר במודיעין עילית גם פרסם שבקרוב תהיה אופציה של הפקדת שיקים דרכו.

נערך לאחרונה ב:

שורי פלד

משתמש מקצוען
יש למישהו מידע חדש בנוגע לנושא הזה?

היות וקיבלתי מידע אמין שפקידי הבנק הבינלאומי (פאג"י) קיבלו כבר הנחיה לגבי קבלת שיקים שהופקדו דרך סריקה מהמחשב, כך שכנראה זו אופציה שתיכנס לאתר של הבנק בקרוב.

בנוסף אחד מסניפי האינטרנט הכשר במודיעין עילית גם פרסם שבקרוב תהיה אופציה של הפקדת שיקים דרכו.
אשמח גם לעדכון

ד.ב.

משתמש מקצוען
יש לי חשבון עסקי בבנק מרכנתיל והפקיד אמר לי שבקרוב תהיה אופציה להפקיד צקים דרך האתר,
החשבון הפרטי שלי בפועלים פניתי אליהם והם כתבו לי

"שלום רב,אנו מודים על פניתך.
האפשרות לבצע הפקדת שיק באפליקציה כרוך ביכולת הצילום שקיימים בטלפונים חכמים ( לא כשר ) .
כפי שידוע , הבנק משתמש בכל האמצעים הטכנולוגיים הקיימים על מנת לשפר ולייעל
את השירותים הניתנים לקהל לקוחותיו במגזרים השונים.
אנו בוחנים בכל העת פיתוחים טכנולוגיים חדשים המתואמים לאוכלוסיות שונות .
ובעיקר לקהל לקוחותינו מהמגזר החרדי ,
הצעתך בשלב זה אינו בסדר העדיפות מול יתר המשימות שהבנק מבצע כרגע באתר ובאפליקציות .
עם זאת , פרטי הצעתך ישמרו לבחינה עתידית .
בברכה ויום טוב."

בר בי רב

משתמש פעיל
אם מישהו יודע מה קורה בבנק י-ם, כי הם טוענים בטלפון שאין שום אפשרות בלי לבוא לבנק.

shuki05

משתמש צעיר
מחפש טאבלט פשוט למטרה הזאת של הפקדת צ'יקים באפליקצית דיסקונט.
אני יודע שלא כל מכשיר סיני פשוט תואם את הסריקה.
יש למישהו המלצה על טאבלט כזה אפילו הכי פשוט, העיקר שיעשה לי את העבודה?

גם אני ניסתי בתוכנת BlueStacks שמותקן כאנדרואיד על המחשב, ופניתי בלי סוף לבנק שלי שיאפשרו סריקה ושליחה דרך האתר, ונכון להיום אין שום פתרון מעשי.

מירי רוזברגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בתוכנת BlueStacks באפליקציית הפועלים המצלמה נדלקת, והבעיה היחידה שהמסגרת אינה נהית ירוקה כפי שהיא צריכה להיות כשהיא קולטת את הצ'ק, השאלה אם יועיל אם אני יקנה מצלמה חיצונית איכותית יותר ?

תובנת

משתמש פעיל
בתוכנת BlueStacks באפליקציית הפועלים המצלמה נדלקת, והבעיה היחידה שהמסגרת אינה נהית ירוקה כפי שהיא צריכה להיות כשהיא קולטת את הצ'ק, השאלה אם יועיל אם אני יקנה מצלמה חיצונית איכותית יותר ?
אתר הבית של פועלים? במחשב?

A052

משתמש סופר מקצוען
אתר הבית של פועלים? במחשב?
בלוסטאקס, זה אנדרואיד למחשב, כלומר יוצר פלטפורמה של סמארטפון על המחשב, וזה לא האתר הרגיל של פועלים, אלא האפליקציה שמיועדת לסמארטפונים.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תנסי לחבר מצלמה דיגיטלית רגילה עם כבל ולהתקין את הדרייבר של המצלמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה