הפעלה מרכזית למסיבת יום הולדת

טובה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לכם רעיון להפעלה מרכזית למסיבת יום בולדת בבית? ילדים בגילאי 3-9?
לא תחרויות וכאלה, משהו אחד שיקח זמן ולא יעשה מידי הרבה בלגן...
תודה מראש

תרצה

משתמש מקצוען
פעילות של ריתמיקה.
עם כלי הקשה - לכל קבוצת ילדים כלי אחד, (תופי מרים, מקלות הקשה, פעמונים, משולשים - כלי בית שיכולים להוות תחליף: סיר, כפות, מקלות של קפלות, מטבעות מקרקשים בקופסא...) שרים שיר שיש בו דמימות ובכל פעם קבוצה אחרת משמיעה צלילים עם הכלי שלה בדמימה, בסיום כולם יחדיו.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכאורה מטמון...
בד"כ מכינים חוברת ברכות לילדת יום הולדת מכל אחת דף...
יש ממתקים.
יש מטמון ובפנים אני לא יודעת למה הילד של היום הולדת חילק לכל אחד שמונץ...
ובחדש היו תלויים בלונים בשרשרת שבתוך כל אחד היה סוכריה, כל ילד עלה על כסא פיצץ בלון ולקח את הסוכריה.

זה הסיכום של מסיבת יום הולדת שצפיתי בה כי הבן שלי לא הסכים להשאר לבד....

tamar

משתמש מקצוען
סדנא- יצירה בפלסטלינה או פימו, תוכלי להזמין מפעילה או למצוא הדרכה באינטרנט.

טובה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פעילות של ריתמיקה.
עם כלי הקשה - לכל קבוצת ילדים כלי אחד, (תופי מרים, מקלות הקשה, פעמונים, משולשים - כלי בית שיכולים להוות תחליף: סיר, כפות, מקלות של קפלות, מטבעות מקרקשים בקופסא...) שרים שיר שיש בו דמימות ובכל פעם קבוצה אחרת משמיעה צלילים עם הכלי שלה בדמימה, בסיום כולם יחדיו.
בתנאי שאספיק לרכוש קודם אטמי אוזניים...;););)

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם תרצי מפעילה בתנועה (על אותו רעיון של ריתמיקאית שעושה פעילות בגן), דברי איתי באישי.

אושר

משתמש מקצוען
במסיבת ימי הולדת של ימי ילדותי היינו שרים שירים חגיגיים (המסורתיים: היום יום הולדת, נקטוף פרחים וכד') אח"כ לפי סדר הישיבה ברכות מאליפות לחתן/כלת הארוע, טקס פתיחת המתנות (שכללו כל מיני חירבושים שונים) שיר מרגש מילד/ת היומהולדת לאמא ולסיום חלוקת הממתקים. היינו שלוש משפחות שכנים שחגגנו ככה משנה לשנה ואני זוכרת את זה כנוסטלגיה מענגת...
מצד שני- איך אומרים?- הדור של היום... זה כבר לא מספיק...

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני הייתי לאחרונה במסיבה מאד חמודה,
היה חבילה עוברת ובה מטלות לילדים,
בפנים ממתק כמובן.
אח"כ טקס הברכות,
ציור לחתן היומולדת
ועוגה ונשנושים.

חשבתי לעשות לבת שלי קצת אחרת,
לשים צלחות של חטיפים עם חור (ביסלי בצל, במבה קוביות, ציפלה וכו) והילדות יעשו לעצמן שרשרת מהחטיפים. במקום שקית ממתקים.
אני מקוה שזה לא יבלגן יותר מדי...

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
בשעתו ערכתי לבני בן השש מסיבת יום הולדת שכללה סעודת אמנים: הכנו כוסיות למיץ ענבים, ביסלי ל"מזונות", על שיפודים השחלנו חתיכות תפוחים- ל"עץ" , על שיפודים אחרים השחלנו טבעות מלפפונים ועגבניות שרי, ל"אדמה". ל"שהכל"- הכנו משהו מתוק (ג'לי אולי).
אחרי הסבר וסיפור על גודל ענית "אמן" המתאים לגיל הרך,חתן היום הולדת התכבד לברך הראשון. אחריו ברכו לפי סדר הגודל הילדים בזה אחר זה.
היה מוצלח!

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
להכין ביחד עם הילדים דוכן לממכר פלאפל / או באגט טוסט.
מכינים כובע של שף לחלק מהילדים וסינרים מנייר. מעמידים שולחן ועליו עוד שולחן אפשר לקשט עם כרזות וכו'.
על השולחן מעמיסים את כל האוכל חצאי פיתות צ'יפס וכו'.
הגדולים משמשים בתור שפים, הקטנים באים לקנות.
המון הנאה לילדים. גם הרבה לכלוך.

טובה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אהבתי!:)

rafeli

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני אפיתי מאפינס קטנים
שמתי במרכז השולחן ממרח שוקולוד/ חלבה וכד'
וצלוחיות קטנות עם עדשים, סוכריות קישוט לעוגה, חמצוצים, סוכריות בצורות של זהזה וכד'
וכל ילד עיצב לעצמו עוגה אישית
הם נהנו מאוד....
וכן לקחתי בריסטול גדול (מתאים לילדים שכבר כותבים)
שמתי במרכז את תמונת ילדת היומולדת, וכל אחד כתב לה מסביב בלורדים ברכה.

אהרןמשה

משתמש צעיר
אנחנו שכרנו טרמפלונית ושמנו מוזיק בצד וכך הילדים קפצו שעות על שעות
וזה היה מקסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה