הפניות במספור רצות

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קיבלתי טקסט שיש בו הפניות (רבות) לא מקושרות לטקסט אחר. אך לדאבוני הוא איננו ממוספר לפי הסדר
ההפניות כתובות כ (א) (ב) וכן הלאה
השאלה היא האם יש דרך לעשות אותם רצות אוטומטית? (בתמונה זה בסדר אבל אח"כ מתחילים הבעיות)
נ.ב ישנם עוד סוגריים עגולים עם טקסטים שונים
1581665075760.png

נערך לאחרונה ב:

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נראה לי שעל ידי בולט אפשר למספר מחדש, הכוונה שתגדיר את כל האותיות הלא ממוספרות בסגנון תו ואחר כך תעשה בולט, לאחר מכן תהרוג את הבולט ותשבץ אותו בחזרה, אבל בגלל שבולט אפשר לעשות רק לפיסקה כפי מה שאני יודע, אז תחלק את כל המקומות שיש בהם מספר לפסקאות על ידי שתשתול אנטר לפני כל קישור בחיפוש והחלפה, ולאחר מכן תעשה בולט, ותחזיר הכל על ידי חיפוש והחלפה.
ביאור 2020-02-14 101157.jpg

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נראה לי שעל ידי בולט אפשר למספר מחדש, הכוונה שתגדיר את כל האותיות הלא ממוספרות בסגנון תו ואחר כך תעשה בולט, לאחר מכן תהרוג את הבולט ותשבץ אותו בחזרה, אבל בגלל שבולט אפשר לעשות רק לפיסקה כפי מה שאני יודע, אז תחלק את כל המקומות שיש בהם מספר לפסקאות על ידי שתשתול אנטר לפני כל קישור בחיפוש והחלפה, ולאחר מכן תעשה בולט, ותחזיר הכל על ידי חיפוש והחלפה.צפה בקובץ המצורף 606506
ולעשות אותו הדבר לטקסט התחתון אליו הוא מפנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה