עזרה באקסל הפניה מעגלית

מיכל46

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי קובץ עם הוצאות ממוין לפי נושאים: ביגוד, אוכל, חינוך...
ליד הסכום הכללי של כל הוצאה - השארתי תא שבתוכו אכתוב את ההוצאה החדשה שתצטרף לכל ההוצאות של אותו סעיף.
החישוב יהיה: הסכום הכללי + ההוצאה החדש.
הבעיה שזה כותב שזאת הפניה מעגלית.
איך אפשר לפתור את זה??

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
יש לי קובץ עם הוצאות ממוין לפי נושאים: ביגוד, אוכל, חינוך...
ליד הסכום הכללי של כל הוצאה - השארתי תא שבתוכו אכתוב את ההוצאה החדשה שתצטרף לכל ההוצאות של אותו סעיף.
החישוב יהיה: הסכום הכללי + ההוצאה החדש.
הבעיה שזה כותב שזאת הפניה מעגלית.
איך אפשר לפתור את זה??
תעלי את הקובץ, יהיה יותר פשוט.

מיכל46

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה

קבצים מצורפים

• ‏‏גליון עבודה של Microsoft Excel חדש.xlsx
    KB 9.1 · צפיות: 10

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
הSUM הראשון שלך מסכם את המשבצת האחרונה, והמשבצת האחרונה מסכמת את הSUM הראשון, בתוספת המשבצת שלצידו.
תסבירי מה את רוצה שיהיה, מה להזין שם (לדוגמא, אני רוצה לכתוב כרגע משוער, כמה עולה לחודש ולהשאיר עוד משבצת שאוכל להוסיף חריגות ושיהיה סיכום של שתיהם), וכך אוכל לבנות קובץ תואם.

מיכל46

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בדיוק כמו הדוגמא שהבאת. הוצאות לבינתיים, סכום נוסף (שמשתנה כל פעם) והתוצאה של שתיהם

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
בדיוק כמו הדוגמא שהבאת. הוצאות לבינתיים, סכום נוסף (שמשתנה כל פעם) והתוצאה של שתיהם
אז להבנתי, פשוט אני מוריד את הנוסחא מהמשבצת הראשונה, כיוון שאת מזינה את הסכום לבינתיים ידנית, משאיר עוד משבצת ריקה, שאותה תמלאי בהמשך, והמשבצת השלישית תהיה סיכום של שתיהם, יעבוד?
או שלא הבנתי משהו?

מיכל46

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אבל אני מוסיפה יותר מפעם אחת נתונים למשבצת השניה, כל חריגה - נכתבת ואמורה להתווסף למבצת הראשונה ע"מ שהסכום יעודכן.

עמיק

משתמש פעיל
באקסל א"א לעבוד בצורה הקיימת.
תבדקו את הקובץ בניתי דוגמה לעבודה עם אקסל

קבצים מצורפים

• __גליון עבודה של Microsoft Excel חדש.xlsx
    KB 16.2 · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה