הפיכת כל תמונה ל'סמל', כיצד?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
האם יש אפשרות לקחת כל תמונה שאני רוצה, ולשמרו בסוג קובץ של 'גופן' ולהכניסו למחשב, כדי שאוכל להשתמש אתו כ'סמל' בתוך מסמכי וורד?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
קודם כל תודה רבה!
על הבאת האתר דלעיל לידיעתי, על זה לבד אני מודה לכם מאד.
עכשיו לעניננו: כשאני מכניס את זה למסמך זה יוצר לי קוביה, לא את הסמל.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
זה מה שהורדתי, והתקנתי במחשב

קבצים מצורפים

• icomoon.zip
    KB 13 · צפיות: 30

אייקוד

משתמש פעיל
אם אני מבין נכון, אתה מנסה להוסיף אותו למסמך word דרך הוספת סימן, אם הוא נותן קוביה זה אומר שהוא לא מזהה את הגופן הנכון.
כדי לעקוף את זה בצורה הקלה, תפתח את "מפת תווים" (נמצא בהתחל >> עזרים של ווינדוס)
ושם יש לך אפשרות להעתיק את התווים שאתה רוצה ולהדביק אותם במסמך.

בהצלחה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
א. אולי אתה יכול להעלות תמונה של המקום איפה זה ממוקם, כי המחשב שלי באנגלית, ולא מצאתי המיקום לפי ההוראות שלך.
ב. חוץ מזה הייתי רוצה לקבל פתרון שורשי לא עיקופי - אם אפשר, כי קשה לעבוד ככה, כל פעם שרוצים להכניס סמל, ואני רוצה להשתמש עם הסמלים באתר שהבאתי. כנראה שהיה איזה טעות בהתקנת ה'גופן\סמל'.

אייקוד

משתמש פעיל
אולי אתה יכול להעלות תמונה של המקום איפה זה ממוקם, כי המחשב שלי באנגלית, ולא מצאתי המיקום לפי ההוראות שלך.

6 דרכים לגשת למפת תווים בווינדוס 10
(מקור)

1. הקלד מפה או תווים בתיבת החיפוש בשורת המשימות ובחר מפת תווים מהתוצאה.

access-character-map-by-search.png

2. פתח את תפריט התחל , בחר את כל היישומים , הרחב את עזרים של Windows ולחץ על ' מפת תווים' .

access-character-map-in-start-menu.png

3. פתח הפעל , כתוב charmap ולחץ על אישור .

access-character-map-via-run.png

4. פתח את שורת הפקודה , הקלד charmap והקש על Enter .

access-character-map-via-cmd.png

5. הפעל את Windows PowerShell , הזן charmap והקש על Enter .

access-character-map-via-windows-powershell.png

6. פתח את תיקיית הגופנים ובחר חיפוש תו .

choose-find-a-character.png

נערך לאחרונה ב:

אייקוד

משתמש פעיל
חוץ מזה הייתי רוצה לקבל פתרון שורשי לא עיקופי - אם אפשר, כי קשה לעבוד ככה, כל פעם שרוצים להכניס סמל, ואני רוצה להשתמש עם הסמלים באתר שהבאתי. כנראה שהיה איזה טעות בהתקנת ה'גופן\סמל'.
הפתרון השורשי הוא להכניס את הערכים הנכונים של התווים כשאתה יוצר את הפונט, אם אתה משתמש עם זה באופן קבוע הייתי ממליץ לך ללמוד על הנושא.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
קודם כל, כל הכבוד על הטירחה לענות בפירוט כ"כ. אשריך!
הפתרון השורשי הוא להכניס את הערכים הנכונים של התווים כשאתה יוצר את הפונט, אם אתה משתמש עם זה באופן קבוע הייתי ממליץ לך ללמוד על הנושא.
לא נראה לי שאני הולך בקרוב ללמוד על זה.
אני רק רוצה להבין - אם אפשר להסביר - מדוע כשאני מתקין גופן אמיתי זה מותקן כראוי, וכשאני מתקין את זה - שזה באמת קובץ בפורמט 'גופן' לכל דבר וענין - וזה לא מתקבל?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אוקיי! אני כבר מבין הבעיה.
גם כשהכנסתי את זה כמו שהדרכת אותי, זה יצר קוביה.
אבל אז ניסיתי להחליף ההגדרות של 'הדבק' ואז זה נחלף לי לה'סמל'.
וגם בתוך הוורד, זה עובד כאשר אני משנה את השפה ל'אנגלית'!

ייש"כ גדול!

רק לבסוף הייתי רוצה לדעת:
א. האם כאשר אני מוריד הרבה אובייקטים משם, כל אחד יוצר כמו 'גופן' חדש, ואז אני יצטרך לחפש כל אייקון בגופן אחר, או שזה נכנס כעוד 'אות' כביכול באותו סוג גופן.
ב. האם האייקונים שם בחינם?

אייקוד

משתמש פעיל
אני רק רוצה להבין - אם אפשר להסביר - מדוע כשאני מתקין גופן אמיתי זה מותקן כראוי, וכשאני מתקין את זה - שזה באמת קובץ בפורמט 'גופן' לכל דבר וענין - וזה לא מתקבל?
מאחורי כל תו יש קוד בינארי שמייצג אותו, הענין הוא להכניס בפונט שלך את הערכים לפי התקנים שמייצגים את האותיות בגופנים הסטנדרטיים.
אם אתה רוצה לקרוא על זה, אתה יכול להתחיל כאן וכאן.

האם כאשר אני מוריד הרבה אובייקטים משם, כל אחד יוצר כמו 'גופן' חדש, ואז אני יצטרך לחפש כל אייקון בגופן אחר, או שזה נכנס כעוד 'אות' כביכול באותו סוג גופן.
נכנס באותו גופן.

האם האייקונים שם בחינם?
מה שמפורסם בדף הראשי הוא בחינם - בכפוף לרישיון של האתר, יש לך אפשרות להוסיף חבילות תווים חלקם בחינם וחלקם בתשלום.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש בעיה בזה, כשאני רוצה להוריד עוד סמלים אחרים מהאתר, זה יורד בשם זהה כמו ההורדה הקודמת, וכשאני מנסה להתקין את זה במחשב, אני מקבל הודעה שהגופן הזה כבר מותקן, ואם אני יחליף את זה זה ימחק את הקודם ויתקין את החדש.
מה אפשר לעשות?

עריכה:
מצאתי באתר (בכפתור Preferences) איפה לשנות את שם הגופן כך כשאני מוריד אותו זה מוריד אותו בשם אחר.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה