העתקת BOOK באינדיזיין - איך מעתיקים שישייך ל-BOOK החדש?

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מעתיק תיקיה שבה יש BOOK שלם של אינדיזיין.
נאמר שלתיקיה קוראים תשעח, והעתקתי את כולה ונתתי לה שם תשעט.

כעת יש בתוכו את הקובץ BOOK שמאגד תחתיו מספר קבצים,
וכמובן יש בתיקיה החדשה גם את כל הקבצים של ה-BOOK שהועתקו יחד עם התיקיה,
וכן יש שם תת תיקיות Links ו-Document fonts, ובהם כל האלמנטים המקושרים והפונטים.

אבל כשאני פותח את קובץ ה-BOOK שנמצא בתיקיה החדשה תשעט, ודרך שם אני פותח את הקבצים שבבוק,
הוא פותח לי - לא את הקבצים הנמצאים בתיקית תשעט - אלא את הקבצים הנמצאים בתיקית תשעח,
וכן את האלמנטים המקושרים הוא שואב מתיקית Links שבתיקית תשעח, ולא מתיקית Links שבתשעט.

איך מעתיקים תיקיה שמכילה BOOK וכל הקבצים הנלווים, באופן שאוכל כעת לעשות שינויים באופן בטוח בקבצים החדשים,
מבלי לגלות שה-BOOK מקושר לתיקיה הישנה? ואז כמובן השינויים והתיקונים בקבצים שאמורים להישאר במתכונת הישנה.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איך מעתיקים תיקיה שמכילה BOOK וכל הקבצים הנלווים, באופן שאוכל כעת לעשות שינויים באופן בטוח בקבצים החדשים,
מבלי לגלות שה-BOOK מקושר לתיקיה הישנה? ואז כמובן השינויים והתיקונים בקבצים שאמורים להישאר במתכונת הישנה.

תנסה את זה:
אחרי שהעתקת את התיקייה ואת הBOOK וכל הקבצים למקום חדש (כמו שעשית),
לך למיקום הישן (תשעח) ושנה את שם התיקיה למשהו אחר (נגיד "תשעח_11111")
פתח את הספר "תשעט" ושנה משהו באחד הקבצים - אבל משהו שגורם שינוי בכל הספר (סגנון אובייקט או פסקא וכדו', עדכון תוכן עניינים, מיספור, cross references וכדומה)
אח"כ כל הלינקים והפונטים אמורים להשתנות לנתיב של התיקיה החדשה. - אם הם לא השתנו, אז יש לידם סימן צהוב, דאבל קליק, והוא אמור לעדכן את כולם לתיקיה החדשה.
אם יש סימן אדום - תעשה RELINK לאחד מהם, ואינדיזיין אמור לשנות את השאר בהתאם, לתיקיה החדש.ה

אחרי שבדקת שהכל "עבר דירה", אתה יכול לשנות חזרה את השם של התיקיה הישנה.

זה פטנט וworkaround, זה לא פיצ'ר מובנה בתוכנה
למדתי עליו כאן וכאן

שא ברכה.

נערך לאחרונה ב:

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האמת, שערך לי זמן למצוא את האשכול הזה, כי מישהו 'הבין' להעביר אותו ממקומו לאן שהוא...

עשיתי כדבריך.
לא שיניתי סגנונות פסקה זה משהו די מסוכן, בפרט אם לא בכל הקבצים הסגנון בא לידי אותו ביטוי. בעצם זה די מסובך למצוא שינוי שישפיע על כל הקבצים.

מה שעשיתי זה להוסיף עמודים בקובץ הראשון ולמספר מחדש, אבל אז הוא עדכן את כל הקישורים, מלבד מה שבעמודים הראשונים שבקובץ הראשון, כי בעמודים אלו המספור מחדש לא נגע.
בסוף שיניתי פה ושם, עד שגם שם זה הושפע.
אבל זה לא דבר פשוט, וצריך הרבה תשומת לב לוודא שכל השינוים בתיקיה המועתקת יחולו על ההעתק החדש.
מוזר שהתוכנה לא יודעת לבד איך להתמודד עם כאלו מצבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה