העתקת אנשי קשר

עיצוב פנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שלום אני מעוניינת להעתיק את אנשי הקשר שלי מגימל לטבלת אקסל או אפילו לדף וורד ולא מצליחה, פעלתי לפי הוראות שמצאתי ברשת איך להעתיק כי זה עובר בגיבריש ולא הצלחתי האם אפשר להדריך אותי למי שיש מידע. אשמח בפרטי במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
,תודה מראש
מינדי פקשר
אדריכלית פנים

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זה בעיה מוכרת בגוגל שהוא עושה את העיברית גיבריש זה קורה גם בדחיסה ובעוד דברים, שימי לב שהקובץ csv עצמו הוא לא ככה זה משהו בקריאב של האקסל אותו.

את יכולה לפתוח את הקובץ בפנקס רשימות משם תעתיקי אותו לוורד ותשמרי את הוורד, ואז תפתחי פנקס רשימות חדש ותעתיקי אליו מהוורד ותשמרי את הפנקס רשימות עם סיומת .csv וזה אמור להסתדר אם זכרוני אינו מטעני...

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
זה בעיה מוכרת בגוגל שהוא עושה את העיברית גיבריש זה קורה גם בדחיסה ובעוד דברים, שימי לב שהקובץ csv עצמו הוא לא ככה זה משהו בקריאב של האקסל אותו.

את יכולה לפתוח את הקובץ בפנקס רשימות משם תעתיקי אותו לוורד ותשמרי את הוורד, ואז תפתחי פנקס רשימות חדש ותעתיקי אליו מהוורד ותשמרי את הפנקס רשימות עם סיומת .csv וזה אמור להסתדר אם זכרוני אינו מטעני...
ניתן לדלג על השלב של ההדבקה וההעתקה מוורד.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש לך אפשרות להעלות לי את ההוראות או לשלוח בפרטי?
תודה.
בגדול ההוראות הם כך, להיכנס לאנשי קשר של גוגל, בצד ימין בתפריטים יש אופציה של ייצוא, שם יש לבחור ב google csv ואז לפתוח את הקובץ שיירד באמצעות פנקס רשימות לעשות בחר הכל (ctrl+a) ואז להעתיק, לפתוח פנקס רשימות חדש, ולהדביק בו את הנתונים, ולשמור בסיומת csv ואז תפתחי באקסל וזה אמור להיות בעברית בעז"ה.

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בעיקרון הבעיה נובעת מכך שגוגל משתמשים בקידוד יוניקס והמחשבי ווינדוס העבריים מוגדרים בקידוד אחר (לדוג' הפנקס רשימות מקודד ב crlf windows).
מה שאנחנו עושים זה בעצם לתקן את הקידוד מיוניקס לקידוד שהאקסס קורא.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
בגדול ההוראות הם כך, להיכנס לאנשי קשר של גוגל, בצד ימין בתפריטים יש אופציה של ייצוא, שם יש לבחור ב google csv ואז לפתוח את הקובץ שיירד באמצעות פנקס רשימות לעשות בחר הכל (ctrl+a) ואז להעתיק, לפתוח פנקס רשימות חדש, ולהדביק בו את הנתונים, ולשמור בסיומת csv ואז תפתחי באקסל וזה אמור להיות בעברית בעז"ה.
מנסה תודה

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
פעם היה לגוגל אפשרות לבחור דרך ניהול חשבון באנדרואיד את הקידוד שגוגל ישתמש בקבצים שהוא יוצר עבורך אבל אני לא מוצא את זה כרגע, וגם למיטב זכרוני זה היה רק דרך אחת מהאפליקציות אנדרואיד שלהם.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ואז לפתוח את הקובץ שיירד באמצעות פנקס רשימות לעשות בחר הכל (ctrl+a)
לא הצלחתי
אפשר הסבר שוב?
ברגע שאני לוחצת על יצוא הוא אוטומטית מוריד לי את זה באקסל ואז זה יוצא גיבריש

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לא הצלחתי
אפשר הסבר שוב?
ברגע שאני לוחצת על יצוא הוא אוטומטית מוריד לי את זה באקסל ואז זה יוצא גיבריש
את הקובץ אקסל שיר תעשי פתח באמצעות> פנקס רשימות.
ואז תעתיקי את הטקסט לפנקס רשימות חדש, ותשמרי אותו עם סיומת csv (דהיינו שבשמירה תכתבי בשם הקובץ כך: אנשי קשר מגוגל.csv

מקווה שתסתדרי, תעדכני.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
את הקובץ אקסל שיר תעשי פתח באמצעות> פנקס רשימות.
ואז תעתיקי את הטקסט לפנקס רשימות חדש, ותשמרי אותו עם סיומת csv (דהיינו שבשמירה תכתבי בשם הקובץ כך: אנשי קשר מגוגל.csv

מקווה שתסתדרי, תעדכני.
וואי יצא מצוין!(לא הכי מסודר בעולם הקובץ אבל לפחות מגובה;))
תודה רבה!
אולי אתה גם יודע במקרה איך מגבים אנשי קשר מטלפון c2 בלי בלוטוס?

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
וואי יצא מצוין!(לא הכי מסודר בעולם הקובץ אבל לפחות מגובה;))
תודה רבה!
אולי אתה גם יודע במקרה איך מגבים אנשי קשר מטלפון c2 בלי בלוטוס?
יש לי כמה יישומים שמעבירים את לזיכרון הרגיל אבל זה רק אם את יודעת לפתוח יישומים בנוקיה כשר ואיך פותחים את הגלריה.

מצ"ב.
הסיסמא: אביי ורבא

קבצים מצורפים

• אנשי קשר.rar
    KB 139.3 · צפיות: 25

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
טוב אני ישלח לך שניה תמונה בפרטי

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יש לי כמה יישומים שמעבירים את לזיכרון הרגיל אבל זה רק אם את יודעת לפתוח יישומים בנוקיה כשר ואיך פותחים את הגלריה.

מצ"ב.
הסיסמא: אביי ורבא
תכלס מה לעשות?
איך אני מעבירה את כל האנשי קשר שלי בפלאפון לקובץ במחשב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה