העתקה קבועה בוורד, בעוד יש העתקות אחרות

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בעבודתי, עלי לעשות כעשר חמש עשרה פעולות לכל הערת שוליים (כמה ספרות לפני ההפניה, כמה אחריה, וכמה ספרות בתחילת ההערה למטה), כמובן שאני יכול לעשות העתק הדבק מההערות הקודמות. הבעיה שאני כל הזמן משתמש בהעתק-הדבק, ומימלא עלי להעתיק שוב ושוב וכו'.
פעם שמעתי, כי ניתן לעשות שהדבקה אחת תשאר קבועה, או שניתן לעשות קיצור דרך/תיקון שגיאות אוטומטי שיצור את ההפניה הנדרשת מיד. מישהו יודע לעזור בעניין? תודה רבה.

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
בלשונית 'תצוגה' יש מה שנקרא פקודות מאקרו
שם מתחילים הקלט מאקרו (ע"י לוח המקשים להקצות מקש רצוי)
מבצעים את הפעולה הראשונה
אח"כ במקום להדביק מה שצריך לוחצים למשל ALT עם המקש שבחרו

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בלשונית 'תצוגה' יש מה שנקרא פקודות מאקרו
שם מתחילים הקלט מאקרו (ע"י לוח המקשים להקצות מקש רצוי)
מבצעים את הפעולה הראשונה
אח"כ במקום להדביק מה שצריך לוחצים למשל ALT עם המקש שבחרו
תודה רבה.
לחצתי על המקום, אך לא הבנתי היכן אני ממלא את הפקודה, והיכן אני ממלא איזה מקש.

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לחץ על לוח - בחץ המסומן
upload_2019-7-17_17-6-6.png

בוינדוס 10 בגירסאות האחרונות, ניתן לעשות זאת גם ע"י לחיצה על מקש win+v
בהצלחה

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אם אתה מסתבך עם פקודות המאקרו, אולי Ditto יוכל לעזור לך, התוכנה שומרת את כל העתקוץ האחרונות שלך.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הסתבכתי לחלוטין מכל העצות... (חוש טכני זה משהו שלעולם לא היה לי, וזה בגדר מחמאה לעצמי...), מישהו יוכל להדריך אותי טלפונית/התחברות מרחוק? תודה רבה.

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה