העתקה מPA500 למחשב

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המחשב מזהה את האורגן כהתקן שמע, מי שיודע איך להעתיק מהאורגן למחשב וכן להפך דרך כבל USB אשמח אם יענה לי.

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לא יכול להבטיח.. אבל נראה לי שהחיבור SD נועד להכנסת והוצאת קבצים מהאורגן. והחיבור USB נועד לשמש מעין כרטיס קול למחשב, שמאפשר להשתמש במקלדת בתוכנות במחשב וגם אולי להשתמש עם תוכנות של האורגן עצמו..

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אין אפשרות. זה USB מסוג אחר, כמו מדפסת. הוא הופך את האורגן לכרטיס קול - בעיקר (אם לא רק) לצרכי MIDI.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תיכנס להגדרות מדיה בכרטיסיה של USB (אם אני זוכר טוב) יש שמה 2 מצבים תלחץ על המצב השני וכל זמן שלא תלחץ שוב על המצב הראשון אז לא תוכל לצאת מהמסך בגלל שהוא מתחבר למחשב בהצלחה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עד כמה שאני זוכר זה נועד רק בשביל להעביר קבצים ולאחמ''כ אתה מתקין את המקצב על האורגן דרך הכרטיסיה הראשונה לא זוכר את השם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה