בקשת תפילה העתירו רחמי שמיים, בד"ה

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
רפואה שלימה, נשתדל לעשות דברים לרפואתה השלימה.

12 Shira

משתמש מקצוען
משהו שקיבלתי במייל:

שלום,
קוראים לי נעמי,אני בת 14.5.
הייתי אמורה לעלות לסמינר השנה אבל במצב שלי אין לי אפשרות ואני חייבת שתעזרו לי!
המצב הרפואי שלי מאד מסובך והרופאים אמרו להורים שלי השבוע שאין להם תרופה למחלה שלי, בדרך הטבע, אין איך לרפא אותי והמצב שלי מתדרדר מיום ליום.
אבל אני לא מתייאשת, כי עם תפילות השם יכול לרפא הכל!!
ולכן אני פונה אליכן בבקשה, עכשיו זה חודש אלול, חודש של רחמים והשם קרוב אלינו הרבה יותר מתמיד, אז בבקשה, תעזרו לי תתפללו עלי ותעשו מצוות בשביל שהקב"ה שהוא בורא הרפואות, הוא רופא כל בשר, יעשה לי ניסים ויברא לי רפואה.

אני מודה לכם מכל הלב!!! ומברכת אתכן שתמיד תהיו בריאות וחזקות!! ❤

נעמי

נעמי בת חיה בתושח"י

היי אשמח שתתפללו ותעבירו בקבוצות

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אמרתי , רפוא"ש במהרה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
משהו שקיבלתי במייל:

שלום,
קוראים לי נעמי,אני בת 14.5.
הייתי אמורה לעלות לסמינר השנה אבל במצב שלי אין לי אפשרות ואני חייבת שתעזרו לי!
המצב הרפואי שלי מאד מסובך והרופאים אמרו להורים שלי השבוע שאין להם תרופה למחלה שלי, בדרך הטבע, אין איך לרפא אותי והמצב שלי מתדרדר מיום ליום.
אבל אני לא מתייאשת, כי עם תפילות השם יכול לרפא הכל!!
ולכן אני פונה אליכן בבקשה, עכשיו זה חודש אלול, חודש של רחמים והשם קרוב אלינו הרבה יותר מתמיד, אז בבקשה, תעזרו לי תתפללו עלי ותעשו מצוות בשביל שהקב"ה שהוא בורא הרפואות, הוא רופא כל בשר, יעשה לי ניסים ויברא לי רפואה.

אני מודה לכם מכל הלב!!! ומברכת אתכן שתמיד תהיו בריאות וחזקות!! ❤

נעמי

נעמי בת חיה בתושח"י

היי אשמח שתתפללו ותעבירו בקבוצות
מאיפה קיבלת את זה?

12 Shira

משתמש מקצוען
קיבלתי עכשיו עדכון מהמשפחה שבחסדי שמיים בזכות התפילות שלכם ושל כל מי שהתפלל ועושה לזכותה,
ישנו שיפור מזערי , בשבילה זה המון !!!!
אנא המשיכו להתפלל עבור נעמי בת חיה
ובעז"ה נוכל לעדכן על עוד שיפור במצבה!!
אמן!

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קראתי, רפואה שלמה בקרוב!

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה