דרוש מידע הערכת מחיר של בנית יחידה

אשה קלדנית

משתמש רשום
האם יש משהו שהתעסק לאחרונה בבניה או שמבין בתחום שיכול לתת לי הערכה כוללת של בנית 24 מ"ר + 24 מ"ר בקומה מעל, כולל חומרים שחורים ולבנים? קומה ראשונה בלי עמודים.
תודה רבה

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כמה עולה רכב, עם 4 גלגלים, מזגן, ו2 מראות אחת מכל צד?...

קצת מצחיקה השאלה...

התשובה המתבקשת- בין 20 ש"ח למיליון...

אשה קלדנית

משתמש רשום
בדיוק לכן לא התכוונתי שמי שלא מבין יענה על השאלה,
כפי הנראה העיסוק שלך הוא בפרסום והמסתעף ובאמת לא התכוונתי שאנשים כמוך יענו לשאלה.
מאחר שיש כאן גם כאלו שבנו וגם כאלו שמתעסקים בתכנית בניה התכוונתי שהם יענו ולא יעשו צחוק מהשאלה.
בכל אופן תודה רבה על ההקפצה.

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
טוב, אז ככה, שלא יערבבו אותך....
אני באמצע בניה של יחידה וזה יעלה לי כ200 אלף ש"ח כולל חומרים שחורים ולבנים.
אשמח לעזור לך עם עוד שאלות בנושא זה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
טרוף הדעת........, לדעתי מוגזם מאוד!
ממש לא.
מכירה מישהו שבנה 2 יחידות על הגג ועלה 700000 (עם קצת שינויים בבית שלו, מדרגות פנימיות ועוד) כך שעלות של 300 ליחידה אחת היא סבירה בהחלט.
מה שכן, יכול להיות שזה כולל הוצאות רישוי, מס שבח וכו'. לא ירדתי ממש לפרטים.

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
מנסיון - קשור מאד, כי בביתר עלות החומר והפועלים זולה בהרבה מבירושלים / מרכז.
דווקא אני עושה בירושלים ויוצא לי יותר זול ממקום אחר בארץ.....

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
ממש לא.
מכירה מישהו שבנה 2 יחידות על הגג ועלה 700000 (עם קצת שינויים בבית שלו, מדרגות פנימיות ועוד) כך שעלות של 300 ליחידה אחת היא סבירה בהחלט.
מה שכן, יכול להיות שזה כולל הוצאות רישוי, מס שבח וכו'. לא ירדתי ממש לפרטים.
אם את אומרת שלא אז כנראה שאף פעם לא היית בבניה..., 40 מטר ב300 אלף זה קיצוני מאוד....., אלא אם כן הוא קנה את החומרים במקומות הכי יקרים שיש..., ואגב משהו עשה גם כן 80 מטר יחידה כמוני ב450 אלף ש"ח..., שאני יצאתי ב250 אלף.........,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה