כללי הערות שוליים - אינדיזיין

zvis

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש לי ספר לעמד עם הערות שוליים. הענין הוא שאני רוצה שציון ההערה - בהערות - לא בפנים בתוך הטקסט, יהיו עם סטייל של "תו" שונה מהערה עצמה.

מה שקורה שברגע שמחפשים קישור להערה הוא מוצא גם את אלו שנמצאים בתוך הטקסט, האם יש דרך למצוא את ציוני ההערה רק של ההערות?

מקווה שהובנתי

יש"כ גדול.

MענדיM

משתמש פעיל
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
תעשה חיפוש GREP

^\d|^\d\d|^\d\d\d

תגביל שיחפש רק בסגנון פסקה של ההערות שוליים.
הוא אמור למצוא לך כל תחילת שורה עם מספר, או 2 מספרים, או 3 מספרים.

אם הגדרת גם סוגר אחרי המספר כזה: ")" תוסיף אותו גם לחיפוש

zvis

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אגב, עצה זו לא כ"כ הועילה, כיון שלא תופס את ההפניות בתור מספרים. אבל למעשה הועלת. כי דרך ההערה על הוספת הסוגר, עלה בדעתי לחפש הפניות להערות שוליים שלאחריהם נקודה (.) ולאחריהם "טאב", ואז הגיע רק להפניות שלמטה.

יש"כ גדול.

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י zvis;2358562:
יש לי ספר לעמד עם הערות שוליים. הענין הוא שאני רוצה שציון ההערה - בהערות - לא בפנים בתוך הטקסט, יהיו עם סטייל של "תו" שונה מהערה עצמה.

מה שקורה שברגע שמחפשים קישור להערה הוא מוצא גם את אלו שנמצאים בתוך הטקסט, האם יש דרך למצוא את ציוני ההערה רק של ההערות?

מקווה שהובנתי

יש"כ גדול.
הקדמה :ד"ש!
א. יש לי סקריפט שמחפש גרפ רק בהערות עצמן. ב50 ש"ח.
ב. אפשר לעשות חיפוש רק ב"סגנון פסקה" שיש להערות שוליים וככה זה לא ימצא בטקסט עצמו

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ואם יש כל מיני סגנונות, אפשר להגביל את החיפוש להפניות בתוך הטקסט, לשנות את צבעם למשהו אחר, ואז שוב לחפש את כל ההפניות להערות שצבעם שחור כולל בהערות עצמם וזה ימצא רק את מה שבתוך ההערות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה