העליתי את השואו ריל שלי וסירטון ילדים

galedri

משתמש פעיל
שלום לכולם. זה SHOWREEL של עבודות שונות שעשיתי במהלך השנים האחרונות.
בעיקר לתחום הרפואה. (ההתחלה של הסרט היא המשרד שבו אני עובד- בעיקר גרפיקה. אני זה המחלקה של הסרטים והתלת מימד במישרד) בהמשך זה הכל תלת מימד.
את השואו ריל עשיתי באפטר אפקטס
תוכנות : 3DSMAX
AFTER EFFECT
ZBRUSH

לינק נוסף לסירטון ילדים שעשיתי עם חבר (ד"א, אני, זה רבי יודל בסרט)::rolleyes:

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נחמד לדעת שיש ביננו כאלה מקצוענים, כל הכבוד

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
מאד מאד יפה

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מקצוען אמיתי!! בשואוריל נראה לי שלא מתאים פסקול אופרה [SCI-FI יותר יתאים], עד אז, הוא מדהים ממש בכל השלבים הקטנטנים שלו, כמו עיבודי הAE וה3D, הFX של הטקסט המתמזער בפעמיים, יפה ומחודש עבורי, פשוט, אך חדשני ולא מוכר,
יפהפה ואיכותי!

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
ווואו.
שלחתי לAndrew Kramer מVideoCopilot לינק לקבצים שיראה מה אנשים עושים בזכותו.
בהצלחה בהמשך!!!
אם יש שאלות במקס אפשר לשאול אותך? והשתמשת עם realflow לנוזלים?

galedri

משתמש פעיל
אשמח לענות על כל מה שאוכל....

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סרט מרשים, אך חסר תסריט אמפירי.
תצוגת תכלית מפעימה (אך מבולגנת קמעה), שאפילו אריזת הסופראן הצווחני של הסולנית אינה מצליחה לטשטש.
אתם שם כנראה מ א ד טובים במה שאתם עושים - סרטי תדמית עצמיים הייתי מציע לשקול להשאיר לאחרים שזהו מקצועם העיקרי.

סרט הילדים מתוק וחביב, מעריך את מתיחת גבולות היצירתיות והתקציב (?..). הומור אדיר ונדיר, ורקעים מדהימים (מזהה שם את מעשה ידיך..) היה שווה, ולו בשביל לראות את פניך המחייכות גל.

ויזואלית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מקצועני ומיוחד.נהנתי לצפות!
מיזו חברת רז גרופ?

תלתל

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מדהים!!
מקצועי ביותר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה