העלאת אתר

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איך אני מעלה אתר?

אני צריכה לעדכן, לאתר יש דף של האתר בבניה, ובניתי את האתר ואני צריכה עכשו לעדכן - שבקום הדף של האתר בבניה יבוא האתר שבניתי

מקווה שהסברתי ברור...
אשמח לתשובה בהקדם! - דחוף לי
תודה רבה.

3333

משתמש פעיל
תגדירי שהעמוד הראשי יהיה עמוד הבית ולא העמוד של הדף בבניה,
בעצם האתר כבר על השרת או עוד לא?

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
איך אני מעלה אתר?

אני צריכה לעדכן, לאתר יש דף של האתר בבניה, ובניתי את האתר ואני צריכה עכשו לעדכן - שבקום הדף של האתר בבניה יבוא האתר שבניתי

מקווה שהסברתי ברור...
אשמח לתשובה בהקדם! - דחוף לי
תודה רבה.
אני מניח שזה בוורדפרס אז בהגדרות-קריאה מגדירים מה יהיה עמוד הבית(אפשר גם בהתאמה אישית)

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חשוב לדעת באיזה פלטפורמה האתר החדש והדף הישן נמצאים..
אם יש לך שרת פרטי הדרך היא אחרת ואם זה על פלטפורמה כמו וורדפרס אז כמו שכתבו למעלה
בהצלחה

3333

משתמש פעיל
יש לך פה מלא תשובות,
כי כל אחד הבין את השאלה אחרת
אם השאלה היא איך לעלות אתר לאויר- נתנו לך מדריך,
אם השאלה היא איך לעשות דך של האתר בבניה- נתנו לך תוסף שעושה את זה
אם השאלה היא איך לעשות שהאתר יפנה לעמוד הבית ולא לעמוד של בקרוב,
הסבירו לך איך להגדיר את העמוד הבית כעמוד ראשי, (אלא אם כן השתמשת בתוסף אז פשוט תכבי אותו)
ואם עדין יש לך שאלה- פשוט תשאלי אבל תסבירי מה הכוונה עד הסוף ;)

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אז ככה למי שאני עושה את האתר היה כבר אתר אבל הוא היה ישן והם רצו לחדש אותו, אז הם שמו בינתיים דף של האתר בבניה, ובניתי אתר חדש ואני צריכה להעלות אותו לאויר, ז"א כשיעשו חיפוש בגוגל שיבוא להם האתר החדש ולא הדף של האתר בבניה,

איך בדיוק עושים את זה?, איך זה עובד העניין הזה?

תודה רבה.

3333

משתמש פעיל
בחברה ששם הם קנו את הדומיין
מפנים את רשומות ה-NX של הדומיין לחבילת האיחסון ששם יושב האתר, (בד"כ יש תמיכה)
אופציה אחרת היא לגבות את האתר, להוריד את החבילה של הגיבוי ולהעלות אותו לאיחסון איפה שהאתר הישן יושב במקומו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה