העלאה בשכר המינימום

chagit300

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום, אודה לתשובתכם. אני נכנסתי לעבודה בה השתכרתי 500 ש"ח יותר מהמינימום (שכר גלובלי). כיום שכר המינימום עלה ועדיין השכר נשאר אותו הדבר ולא עלה ביחס. בחוזה שלי כתוב כך:
א. שכר חודשי - כמפורט בסעיף 6 להודעה לעובד. השכר יהיה צמוד לתוספות היוקר המשולמות לכלל השכירים במשק כפי שיחולו מעת לעת (בכפוף לתקרה). השכר ישולם לא יאוחר מ- 9 לכל חודש עבור החודש הקודם.
האם זה לא אומר שכיום אני צריכה לקבל יותר? המנהלת שלי טוענת שעדיין אני מקבלת יותר ממינימום ולא צריך להעלות ביחס. אני מקבלת 5.500 כאשר המינמום הוא 5.300 כך שלטענתי אני צריכה לקבל 5.800? -במידה ואני צודקת האם אוכל לדרוש החזר רטרו? תודה ושוב תודה

A052

משתמש סופר מקצוען
תוספת יוקר, זה לא העלאת שכר המינימום. (תוספת היוקר האחרונה ניתנה בשנת 2003!!)
זה משהו שונה לחלוטין ולכן לא קשור לכאורה לשכר מינימום.

• תודה
Reactions: ks

chagit300

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עובדת במשרה מלאה. תודה לעונים. אשמח לשמוע אם יש משהו נוסף לדעת בנידון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה