העברת קבצים לנוקיה כשר 3310

נועה מ

משתמש מקצוען
יש לי נוקיה 3310 ואני לא מצליחה לשלוח אליו שום צלצולים. איך יש אפשרות?
גם המחשב וגם הסמארפון מתחברים לזה אבל בשניהם השליחה נכשלת כל הזמן גם תמונות וגם צלצולים.

א ב ו ב

משתמש צעיר
גם המחשב וגם הסמארפון מתחברים לזה אבל בשניהם השליחה נכשלת כל הזמן גם תמונות וגם צלצולים.
אין אפשרות לשלוח צלצולים ל3310 הכשר בגירסא הראשונה אפשר לשלוח תמונות (לרקע) וגם זה אפשר כמה תמונות בודדות כי במכשיר יש קצת מקום נראה לי 16 MB לא בטוח במספר) ולא תמיד אפשר למחוק את התמונות לאחר השליחה

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא ראיתי כזה דבר וגם לפי מה שידוע לי (ודי ידוע לי) אי אפשר אם יש לך מקור שאפשר שימי כאן קישור
יש אפשרות אבל באמת אין הרבה מקום יש תוכנה בלוטוס שעובד בC2 ובעוד נוקיות שאפשר דרכם לשילוח ולמחוק קבצים מהפלאפון אני אומר את זה מניסיון

נערך לאחרונה ב:

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

הדסה שבתאי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לי יש 3310
ואפשר להעביר תמונות ושירים מ C2 נוקיה
שירים אפשר למחוק
תמונות לא מצאתי דרך שאפשר למחוק
אשמח לדעת אם יש אפשרות כזאת..

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי יש 3310
ואפשר להעביר תמונות ושירים מ C2 נוקיה
שירים אפשר למחוק
תמונות לא מצאתי דרך שאפשר למחוק
אשמח לדעת אם יש אפשרות כזאת..
יש דרך תוכנה שיושבת על הC2 ועז אפשר להיכנס לקבצים של פלפון אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה