מאמרים העברת פרטי חשבון לחברת אתרים

לירז קנימח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היי, עשיתי אתר בקוד סגור אצל חברת אינטרנט (לצערי)
ואני רוצה לשנות את הדומיין שלהם לדומיין הנוכחי שלי שאני רכשתי.
לשם כך הם מבקשים ממני את שם המשתמש והסיסמא לאתר שממנו רכשתי את הדומיין כדי שהם יוכלו לעדכן אותו באתר החדש.
האם זה הגיוני?
זה מה שהם שלחו לי:
היי לירז,
על מנת לחבר את הדומיין הקיים שלך אל האתר החדש אצטרך את הפרטים הבאים:
1. שם האתר ממנו נרכש הדומיין (internic, godaddy, wix, box, או כל אתר אחר כדוגמתם בו נרכש הדומיין). עדיף לשלוח כתובת לעמוד ההתחברות באתר זה.
2. שם המשתמש שלך להתחברות באתר זה.
3. הסיסמה שלך להתחברות לאתר זה.
ברגע שאשייך את הדומיין אל האתר החדש, כל אתר שהשתמש בדומיין זה לא יוצג יותר באינטרנט מכיוון וכתובת הדומיין כבר לא תהיה משויכת אליו, אלא אל האתר החדש.
אם ברצונך להשאיר גם אתר אחר שבבעלותך על הדומיין שלך וליצור דומיין אחר לאתר זה בכדי ששני האתרים יוצגו, מדובר בהקמת דומיין חדש.
שימי לב שישנן פעולות שרק בונה האתר יכול לבצע, כמו פעולה זו.

זה דחוף לי להיום, תודה רבה!

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את יכולה יום אחר כך לשנות סיסמה אם את חוששת.

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היי, עשיתי אתר בקוד סגור אצל חברת אינטרנט (לצערי)
ואני רוצה לשנות את הדומיין שלהם לדומיין הנוכחי שלי שאני רכשתי.
לשם כך הם מבקשים ממני את שם המשתמש והסיסמא לאתר שממנו רכשתי את הדומיין כדי שהם יוכלו לעדכן אותו באתר החדש.
האם זה הגיוני?
זה מה שהם שלחו לי:
היי לירז,
על מנת לחבר את הדומיין הקיים שלך אל האתר החדש אצטרך את הפרטים הבאים:
1. שם האתר ממנו נרכש הדומיין (internic, godaddy, wix, box, או כל אתר אחר כדוגמתם בו נרכש הדומיין). עדיף לשלוח כתובת לעמוד ההתחברות באתר זה.
2. שם המשתמש שלך להתחברות באתר זה.
3. הסיסמה שלך להתחברות לאתר זה.
ברגע שאשייך את הדומיין אל האתר החדש, כל אתר שהשתמש בדומיין זה לא יוצג יותר באינטרנט מכיוון וכתובת הדומיין כבר לא תהיה משויכת אליו, אלא אל האתר החדש.
אם ברצונך להשאיר גם אתר אחר שבבעלותך על הדומיין שלך וליצור דומיין אחר לאתר זה בכדי ששני האתרים יוצגו, מדובר בהקמת דומיין חדש.
שימי לב שישנן פעולות שרק בונה האתר יכול לבצע, כמו פעולה זו.

זה דחוף לי להיום, תודה רבה!
כמו שאמרו למעלה אפשר לשנות סיסמא או שאתה יכול להיות איתם בצ'אט תוך כדי הסבר איך לעשות את זה ככה אני עשיתי פעם אחת

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
על פניו אין כלל מה לחשוש, זה דבר מקובל בגדול.
אבל אגב, כל הוצאה נוספת שתידרש אצלם, יש לשקול 77 פעמים האם לא כדאי לעבור לאתר אישי.
כל שקל ששמים שם הולך לפח, כמו ההבדל בין שכירת דירה לקנייתה, רק שכאן קניית אתר פרטי הוא זול יחסי.

3333

משתמש פעיל
אם את יודעת לעשות הפנית דומיין תבקשי את הרשומות שלהן לdns ותעשי לבד בלי להביא להם שום פרט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה