מידע שימושי העברת כל המיילים אוטמטית למייל אחר- איך?

פרלמן משה

משתמש פעיל
מקוה שהשאלה מובנת, מי שיש לו שני כתובות ומעוניין שהכל יגיע לכתובת אחת, איך מסדרים את זה?

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
פותחים את המייל ממנו רוצים להעביר, לוחצים על הגלגל שיניים בצד שמאל -> הגדרות, הולכים ללשונית העברה ו-POP/IMAP -> הוסף כתובת להעברה -> מוספים את הכתובת שאליה רוצים להעביר את המייל.

כעת מקבלים מייל למייל שרשמתם בהוספה, ולוחצים על הקישור לאשר, או מעתיקים את הקוד הרשום בגוף המייל לתיבת טקסט שיש בלשונית 'העברה' ליד כתובת המייל החדשה, ו-זהו, לוחצים על 'שמור שינויים'.

כשהכל שמור כמו שצריך, אמורים לראות הודעה בראש העמוד של המיילים המתריעה על מעבר כל המיילים למייל אחר.
(אפשר כמובן להעביר גם רק חלק מהמיילים, מאנשי קשר מסוימים וכו')

AR

משתמש רשום
באופן עקרוני יש כמה דרכים.

בהנחה שמדובר בג'ימייל, ניתן בנוסף למה שהציעו למעלה, להגדיר את המייל שאליו רוצים שיגיעו המיילים כך שימשוך את המיילים שבחשבון שממנו רוצים להעביר.
במקרה כזה ניתן גם להגדיר ששני הכתובות ינוהלו באותה תיבה, כך שאפשר לשלוח מאיזה מהם שרוצים.
זה קצת יותר מתקדם, אבל אני מנהל כמה כתובות שונות באותה תיבה, וזה מאד מאד נח למי שעובד עם כמה תיבות.

אוכל להפנות למדריכים למי שמעוניין

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אשמח לקבל הדרכה מפורטת
כדי לרוקן את תיבת המייל העיקרית שלי, לפנות מקום, רוצה להעביר בבת אחת את כל הדואר למייל אחר שפתחתי. עד כה לא הצלחתי להבין איך עושים זאת. אשמח להדרכה מפורטת לפני שנגמר לי המקום.....
תודה מראש

.sima d

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצטרפת, רוצה לרוקן ולהעביר למייל חדש את מה שכבר קיים במייל בתור אחסון. ולא שהמיילים שמגיעים מעתה והלאה יופנו למייל חדש,

תודה מראש!

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אשמח לקבל הדרכה מפורטת
כדי לרוקן את תיבת המייל העיקרית שלי, לפנות מקום, רוצה להעביר בבת אחת את כל הדואר למייל אחר שפתחתי. עד כה לא הצלחתי להבין איך עושים זאת. אשמח להדרכה מפורטת לפני שנגמר לי המקום.....
תודה מראש
מצטרפת, רוצה לרוקן ולהעביר למייל חדש את מה שכבר קיים במייל בתור אחסון. ולא שהמיילים שמגיעים מעתה והלאה יופנו למייל חדש,

תודה מראש!

אפשר ע"י חשבונות וייבוא

להכנס למייל הראשון
אחרי זה להכנס למייל השני שאליו רוצים להעביר,
ואז להכנס לכתובת הבאה מהמייל השני
https://mail.google.com/mail/u/1/#settings/accounts
ואז לפעול לפי ההוראות
בהצלחה

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה,
כבר פעלתי לפי ההוראות, עבר חלקית עכשיו הוא לא מעביר בגלל שגיאה,
וטיוטות הוא לא מעביר.

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
את זה גם ניסיתי אבל עכשיו הוא בכלל נותן שגיאה.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
דואר שנמצא בתוויות זה מיבא?
אם כן צור תווית חדשה לכל הטיוטות ונסה שוב...

מצוי

משתמש מקצוען
אפשר להעביר רק תיקיה מסוימת למייל אחר ?
אשמח אם מישהו יודע

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לגבי העברת כל ההודעות הישנות מכתובת אחת לכתובת אחרת, מצו"ב קובץ הדרכה שיצרתי בעבר.
עקבו אחר ההוראות בצורה מפורטת...
בהצלחה.

קבצים מצורפים

• העברת הודעות מחשבון ג'ימייל אחד למשנהו.pdf
    KB 178.9 · צפיות: 489

בערי

משתמש רשום
בס"ד

תודה רבה לך "חסידישער"

אך משום מה - לא מופיע לי האפשרות של "התר אפליקציות" וכו'??

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מוזר מאוד. לא מצליח להבין למה.

אם אתה מעוניין, פנה בפרטי, ואנסה לבדוק זאת בהשתלטות מרחוק על המחשב שלך.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
עכשיו הצליח הוא התחיל להעביר את כל הדואר, נמתין ונראה אם הוא יעביר את הטיוטות שהעברתי לדואר נכנס.
לי עבר!!
אך אם בכל זאת לא עובר לך תוך יומים (כפי שכתוב שיכול לקחת)
פשוט תשלח את כל הטיוטות אל המייל החדש וכשתרצה לשלוח אותם תעשה "העבר" וזהו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה