מידע שימושי העברה בנקאית בטעות~סיפור הזוי~סוף מדהים!!!

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
כהמשך לסיפור ההזוי שהעלתי אתמול כאן (אם לא קראתם, מומלץ לקרוא אותו עד סופו ... בלי להקפיצו! )
יש המשך לסיפור שהוא לא פחות מדהים!!! (וזה גם הסיבה שפתחתי אשכול נפרד)
לפני שאספר אחדד את עוצמת ההשגחה, זה מעט נדיר שיש לשני בנקים אותו מספר סניף, נדיר אבל הגיוני...
אבל שבאותו מספר סניף יהיה מספר חשבון פעיל עם ש-ב-ע ספרות אקראיות אותו דבר, זה מטורף!!!
זה לא לוטו (אחד ל-16 מליון) לדעתי זה נדיר הרבה יותר (אדרבה מי שיוכל לתייג סטטיסטיקאים ש"כיכבו" כאן בקורונה שיחשבו לי, יבורך )
כל שרשרת הפקידות בבנק לא האמינו לסיפור, ואמרו שאין מצב בעולם שיהיו מספרים מקבילים, (טעויות בהעברה, הם בד"כ שינוי או החסרת ספרה שזה הגיוני...)

היום בבוקר שהכסף נחת בחשבון, (גם זה חתיכת לחץ, שהבנאדם לא התייעץ עם אנשים שימליצו לו להתחרט ולא להחזיר...)
חשבנו מה זה ועל מה זה?!
ו......אז נפל האסימון!
לפני כמה שנים ;) בתחילת הגל הראשון של הקורונה נחת לנו בחשבון כ- 500 ש"ח (כנראה בטעות) ממוסד מסוים שבעלי בעבר הרחוק היה קשור אליהם, (אך לא היה סיבה הגיונית שיעבירו לנו כסף) כמו יהודים טובים שלחנו להם מייל ראשון ושני להודיע להם על הטעות, בשלישי הם הגיבו בקשו ת.ז. ו...נעלמו.
לבנתיים נכנסנו לחיינו מושגים ועולמות חדשים, קורונה... השבתה... עוצר... סגר פסח... קפסולות... מרפסות...
וכל הדברים המטרידים שאנו עכשיו מתפללים שלא יחזרו,
עם סערת הקורונה התעופפה לה ההעברה ההיא של החמש מאות השקלים....
התעופפה והיום חזרה!!!
האם רק לכם דגדג ההעלמות של 50 אל"ש לעומת ה-500 ש"ח ?! לנו זה בטוח היה תזכורת עוצמתית!!! (אפי' שהזכרנו להם לבדוק את העניין אבל בכל אופן זה כסף ש(ככה"נ) לא שלנו) אז היום אנחנו בסגירת מעגל...
מי שחושב שסיפור כזה הוא נתון ליד הסטטיסטיקה או המקרה, שיקום!!!
יש כאן יד ה' והשגחה פרטית מופלאה!
תודה רבה להנהלת @פרוג שנתנו במה לספר (כמעט בשידור חי)את ההשגחה שחויתי ...

נערך לאחרונה ב:

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לא הבנתי... איך חזר הכסף? מה זה קשור ל500 שקל?
בסוף האשכול הראשון כתבתי שהבנאדם יצר קשר והסכים להחזיר, ומבחינתי כל הרכבת הרים הזאת היתה בשבילנו תזכורת שאנו גם צריכים להחזיר 500 ש"ח, מקווה שהובנתי...

נערך לאחרונה ב:

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אההה.
זה היה אחר עריכה?
לא ראיתי את הפרט הזה שבנאדם יצר קשר.
זכור לי שזה היה בסגנון של "מה עושים"...
לא נורא העיקר עכשיו הבנתי.
מדהים.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
הקפצה למשמרת ערב... הלייקים לא לי, לקב"ה

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
היה סיפור דומה בשכונה שלי לא ברור לי מה הפרטים, אבל בגדול מה שהיה זה
שהיו אמורים לעשות העברה לשכן שלי - נניח ראובן, ומשום מה עשו את העברה לחבר שלו - נניח שמעון.
וכמובן שהשכן שלי ראובן לא ידע שהכסף אצל החבר שלו שמעון. ושמעון לא ידע שהכסף שהגיע אליו לאן הוא היה אמור להגיע.
מה שהיה זה - ששתיהם פנו עם הסיפור לחבר שלישי ששמע משתיהם והסביר להם את טעותם וכך בא הסיפור אל מקומו.
אגב, נראה לי שהסכום היה ע"ס 6000 ש"ח ...

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לפני שאספר אחדד את עוצמת ההשגחה, זה מעט נדיר שיש לשני בנקים אותו מספר סניף, נדיר אבל הגיוני...
אבל שבאותו מספר סניף יהיה מספר חשבון פעיל עם ש-ב-ע ספרות אקראיות אותו דבר, זה מטורף!!!
לפני כמה שנים ;) בתחילת הגל הראשון של הקורונה נחת לנו בחשבון כ- 500 ש"ח
אז היום אנחנו בסגירת מעגל...

כבר חשבתי שה500 ש"ח היה מיועד אליו...

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מכיר סיפור אחר...
כידוע ניתן להפקיד צ'קים בכספומט, חבר שלי היה צריך להעביר 300,000 ש"ח על הדירה שהוא קנה ובטעות הוא הקיש מס' חשבון אחר, באותו סניף והנס היה שהוא עלה על זה לפני כן, ואז הבנק החזיר לו את כל הצ'קים...

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

שיר השירות

משתמש מקצוען
כהמשך לסיפור ההזוי שהעלתי אתמול כאן (אם לא קראתם, מומלץ לקרוא אותו עד סופו ... בלי להקפיצו! )
זה לא לוטו (אחד ל-16 מליון) לדעתי זה נדיר הרבה יותר (אדרבה מי שיוכל לתייג סטטיסטיקאים ש"כיכבו" כאן בקורונה שיחשבו לי, יבורך )
כל שרשרת הפקידות בבנק לא האמינו לסיפור, ואמרו שאין מצב בעולם שיהיו מספרים מקבילים, (טעויות בהעברה, הם בד"כ שינוי או החסרת ספרה שזה הגיוני...)

היום בבוקר שהכסף נחת בחשבון, (גם זה חתיכת לחץ, שהבנאדם לא התייעץ עם אנשים שימליצו לו להתחרט ולא להחזיר...)
חשבנו מה זה ועל מה זה?!
ו......אז נפל האסימון!
לפני כמה שנים ;) בתחילת הגל הראשון של הקורונה נחת לנו בחשבון כ- 500 ש"ח (כנראה בטעות) ממוסד מסוים שבעלי בעבר הרחוק היה קשור אליהם, (אך לא היה סיבה הגיונית שיעבירו לנו כסף) כמו יהודים טובים שלחנו להם מייל ראשון ושני להודיע להם על הטעות, בשלישי הם הגיבו בקשו ת.ז. ו...נעלמו.
לבנתיים נכנסנו לחיינו מושגים ועולמות חדשים, קורונה... השבתה... עוצר... סגר פסח... קפסולות... מרפסות...
וכל הדברים המטרידים שאנו עכשיו מתפללים שלא יחזרו,
עם סערת הקורונה התעופפה לה ההעברה ההיא של החמש מאות השקלים....
התעופפה והיום חזרה!!!
האם רק לכם דגדג ההעלמות של 50 אל"ש לעומת ה-500 ש"ח ?! לנו זה בטוח היה תזכורת עוצמתית!!! (אפי' שהזכרנו להם לבדוק את העניין אבל בכל אופן זה כסף ש(ככה"נ) לא שלנו) אז היום אנחנו בסגירת מעגל...
מי שחושב שסיפור כזה הוא נתון ליד הסטטיסטיקה או המקרה, שיקום!!!
יש כאן יד ה' והשגחה פרטית מופלאה!
תודה רבה להנהלת @פרוג שנתנו במה לספר (כמעט בשידור חי)את ההשגחה שחויתי ...
ואולי זה עוד לא הסוף,
כי בהמשך ההוא שהחזיר את הכסף עוד יהיה מחותן איתכם.
ולא תאמינו, החתונה תתקיים באולם ששייך למוסד שהעביר 500 ש"ח. איזה עולם קטן.
(אנשים מספרים על עצמם 58 )

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לגבי הצורך שלכם להודות להגון ההוא מבנימינה,
אז נכון את הטלפון שלו אין לכם,
אבל היי, יש לכם פרטי חשבון בנק שלו...
חחח-זק!!! (אגב ביום שגילתי שנעלם הכסף העברתי לו "שקל" לוודאות שבאמת יש לו חשבון דומה לשלי, פשוט לא האמנתי ששייך כזה דבר, אז השקל באמת מתנה בשבילו;););))

הנורמלי

משתמש פעיל
ואגב אם המוסד היה צריך להעביר אליו את ה 500 וגם לכם היה קשר עם המוסד ההוא יתכן והם יוכלו לתווך לכם מי האיש
וככל הנראה יש מכנה משותף לשניכם.......

פישל לוי

משתמש מקצוען
זה לא לוטו (אחד ל-16 מליון) לדעתי זה נדיר הרבה יותר
חשוב להוסיף עוד נקודה, כמה שעצם קיום שתי החשבונות נדיר, הרי שגם הטעות בהקשת הבנק אינה דבר שכיח בפרט בסכום גדול, כך שזה באמת נדיר ביותר צירוף הדברים

Goldidea

משתמש מקצוען
את יכולה להעביר לו שקל נוסף ולמסור את תודתך בהערות....

אני בהלם מהסיפור כי פעם חששתי לבצע העברה בנקאית על סכום גדול והבנקאי צחק עלי שאין סיכוי כי הרי יש מס''ב.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה