הסרת ניקוד מהירה - כיצד?

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה, הותקן.
סליחה על הבורות, מה הלאה?
לפתוח כל קובץ ולאשר שינויים במכשיר?

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אגב, את ההתקנות רצוי לבצע כשהוורד סגור.

בעקרון הסרגל אמור להיות בפתיחה הבאה של הוורד.
אן לא צריך להכנס לקובץ>אפשרויות>תוספות>ביצוע, לסמן וי ולאשר

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יכול להיות שבתוכנת הניקוד של 'דיקטה' יש אופציה של הסרת ניקוד ותוכ"כ הוספת היו"דין והוא"וין של הכתיב המלא. תנסו לחפש באתר DICTA.

shirsh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אודה למי שמכיר אופציה להסרת ניקוד מקטע באופן יעיל ומהיר, שיביאה לידיעת אנ"ש דכאן ק"ק עריכה תורנית.
אם מדובר באתר / תוכנה להורדה מאתר, נא לצרף קישור.
תודה
בנקדת יש סרגל ניקוד חינמי שכולל פונקציה להסרת ניקוד

צפור

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בנקדת יש סרגל ניקוד חינמי שכולל פונקציה להסרת ניקוד
התקנתי זאת בהצלחה.
אך הוא כותב לי שזה רק לחודש נסיון, ואח"כ התכנה הינה בתשלום...
---שוב התבוננתי שכך כתוב מפורש בקישור שהובא: "נסה עכשיו חודש בחינם..."---

נערך לאחרונה ב:

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
התקנתי זאת בהצלחה.
אך הוא כותב לי שזה רק לחודש נסיון, ואח"כ התכנה הינה בתשלום...
לי הם אמרו אתמול בלילה בטלפון, שהתוכנה חינם + מאגר מצומצם ובסיסי. המאגר הרחב + עדכוניו בתשלום.

צפור

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לי הם אמרו אתמול בלילה בטלפון, שהתוכנה חינם + מאגר מצומצם ובסיסי. המאגר הרחב + עדכוניו בתשלום.
אם אכן כן, כנראה שהתכנה שהוצעה כאן להורדה (של 'נקדת'), היא הגירסא של המאגר הרחב, ולכן היא מתבטלת לאחר חודש.
נשמח מאוד אם מישהו ישלח קישור להורדת התכנה הבסיסית - שהיא חינמית לגמרי, וגם בה ישנה האפשרות החשובה של הורדת ניקוד.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם אכן כן, כנראה שהתכנה שהוצעה כאן להורדה (של 'נקדת'), היא הגירסא של המאגר הרחב, ולכן היא מתבטלת לאחר חודש.
נשמח מאוד אם מישהו ישלח קישור להורדת התכנה הבסיסית - שהיא חינמית לגמרי, וגם בה ישנה האפשרות החשובה של הורדת ניקוד.
שלח בקשה באתר, הם מגיבים חת'שתים.

shirsh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עירבבתם בין שתי תוכנות
נקדן נקדת - חודש נסיון ולאחר מכן בתשלום. אגב, הסרגל נשאר חינם לתמיד, כך שעבור הסרת ניקוד ושאר הפונקציות בסרגל התוכנה יעילה גם לאחר חודש.
מאגר תורני תא שמע - כולל מאגר ספרי בסיס חינם, ומאגר מלא בתשלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה