דרוש מידע הסרת משקפיים בלייזר

ayalapunch

אילה פנציארי | קופרייטרית ומעצבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
מה הסיכונים בניתוח כזה?
עיניים זה איבר כ"כ רגיש.
לא פחדתם?
זה באמת מלחיץ, באתי לפגישה באמריקן וקיבלה אותי מישהי עם משקפיים שהסבירה לי כמה שהניתוח בטוח ומוצלח. אמרתי לה:תודה רבה אבל משהו שמונח על האף שלך משכנע אותי אחרת...
עשיתי באסותא בסוף, חששתי, כאב מאוד גם ועלה לא מעט, כל התקופה שאחרי הניתוח היה סיוט, הרגשתי עיוורת, פחדתי שלא אחזור לראות נורמלי...:)
אבל אם נשים את הפחד בצד זה הדבר הכי טוב והכי משתלם שיכולתי לעשות בחיים. ברוך פוקח עורים, משקפיים זה דבר ששייך להסטוריה.
יש לי חברה שעשתה והייתה צריכה לעשות תיקון אחכ כי לא ירד לא כל המספר ואחכ הייתה לה גם בעיה של יובש, אני לא זוכרת בדיוק את הפרטים. אבל על סיכון ממשי לא שמעתי. והיא גם יחידה מהרבה שאני מכירה שעברו בהצלחה.
לסיכום, מלחיץ אבל שווה בעייני לפחות (והעיניים שלי רואות שש שש;)

טוצ'ה

משתמש מקצוען
זה באמת מלחיץ, באתי לפגישה באמריקן וקיבלה אותי מישהי עם משקפיים שהסבירה לי כמה שהניתוח בטוח ומוצלח. אמרתי לה:תודה רבה אבל משהו שמונח על האף שלך משכנע אותי אחרת...
עשיתי באסותא בסוף, חששתי, כאב מאוד גם ועלה לא מעט, כל התקופה שאחרי הניתוח היה סיוט, הרגשתי עיוורת, פחדתי שלא אחזור לראות נורמלי...:)
אבל אם נשים את הפחד בצד זה הדבר הכי טוב והכי משתלם שיכולתי לעשות בחיים. ברוך פוקח עורים, משקפיים זה דבר ששייך להסטוריה.
יש לי חברה שעשתה והייתה צריכה לעשות תיקון אחכ כי לא ירד לא כל המספר ואחכ הייתה לה גם בעיה של יובש, אני לא זוכרת בדיוק את הפרטים. אבל על סיכון ממשי לא שמעתי. והיא גם יחידה מהרבה שאני מכירה שעברו בהצלחה.
לסיכום, מלחיץ אבל שווה בעייני לפחות (והעיניים שלי רואות שש שש;)
תודה לך על התגובה!

זיסונת

משתמש מקצוען
אם קיבלתי ממכון לייזר קביעה שאינני מתאימה לניתוח לייזר.
יש לי תקווה במקום אחר?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם מתאמת הניתוחים של לוינגר היתה עם משקפים, אבל אצלה הקרנית דקה-כך שלא יכלה לעשות לייזר.
שורה סופית-עשיתי את הסוג הקשה, והימים שאחרי הניתוח שווים אותו.....

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם מישהו פה נותח בהדסה?
האם יש מישהו שאמרו לו שלא מתאים לניתוח, והלך למכון אחר ושם נותח?
האם יש מישהו שעשה ניתוח השתלת עדשה שעליו ממליץ לווינגר למי שלא מתאים ללייזר?

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם יש לך ביטוח בריאות פרטי יורד לך עוד בערך 5000 ש"ח
וזה שווה כל שקל- מנסיון של כל המשפחה (מספרים נמוכים וגבוהים)
אפשר לדעת יותר פרטים לגבי הביטוח שנותן כיסוי?
איזה פוליסה?
איזו קופה?

ש+

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לדעת יותר פרטים לגבי הביטוח שנותן כיסוי?
איזה פוליסה?
איזו קופה?
אני יודעת שאנחנו מבוטחים במגדל
דרך סוכן ביטוח בשם יוסי קלופמן
אין לי מושג עוד פרטים
הסוכן ביטוח טיפל בהכל
וקופ"ח אני במכבי

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני יודעת שאנחנו מבוטחים במגדל
דרך סוכן ביטוח בשם יוסי קלופמן
אין לי מושג עוד פרטים
הסוכן ביטוח טיפל בהכל
וקופ"ח אני במכבי
אפשר פרטים שלו?
אפשר למייל:
עריכה - תיקון טעות: A336880331 ג'ימייל

נערך לאחרונה ב:

חוה.

משתמש חדש
איזה ביטוח בריאות נותן הנחה והאם זה יעזור לי לעשות עכשיו ביטוח?

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
עשיתי שבוע שעבר ניתוח לייזר בעיניים
הייתי בלאומית זהב ועברתי לכללית שכיום מספסדים הכי הרבה מכל הקופות. בנוסף לא הייתי צריכה לחכות תקופת המתנה כי הייתי בקומה שלי בדרגה הכי גבוהה מעל שנתיים.
את הניתוח עשיתי באסותא ב4500 ש"ח את הניתוח הקל (שלרוב כולם עושים) עם ההחלמה הקשה.

לתכנן יומיים ראשונים במיטה כל היום! עם חושך גמור וקושי לפתוח את העיניים לזמן ממושך.
לא לכולם יש כאבים אבל ברור שיש תחושת חוסר נוחות.
אחרי שלושה ימים ההרגשה משתפרת לגמרי.
אחרי חודש הראיה אמורה להתיצב ואחרי שלושה חודשים החלמה סופית.
איזה מספר היה לך?
יש לי ג'כ ניתוח בקרוב ואני בפחדים נוראים מהכאבים.. זה כאבים שאי אפשר לשאת? לשרוט את הקירות? יש איזה כדורים שעזרו לך?

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מתוך נסיון של אחד שנותח בשיטת אינטרא לאסיק אצל ד"ר לוינגר ,ונוהג ברכב הוא מספר לי גם על התופעה של סינוורים משמש וכן מאור פנסים של מכוניות , וגם קצת כהות בראייה בחושך , אך במכלול הוא ממליץ על ניתוח , שהוריד ממספר 9 למספר 0 אחרי 10 שנים חזר לו מספר1.5 והוא אמור לעבור כעת תיקון אצל לוינגר
אשמח מאד לדעת איך עבר התיקון שלו
כי גם אני עשיתי לפני 9 שנים ניתוח לייזר ב"קר" והייתי מרוצה כי ירד לי ממספר 12 ל 0 ומלפני שנה הרגשתי שאני רואה פחות טוב ובאמת חזר לי למספר 1.5 וכהיום אני עם משקפים.
אני מאד רוצה לעשות תיקון אבל מפחיד אותי המחשבה לעשות את זה לעין פעם נוספת.
תודה

אוהב ציון

משתמש רשום
הם לא ממליצים על תיקון רק כעבור שנתיים לראות שהמספר יציב ולא עובר תנודות חדות

תודה לה' הטוב

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח מאד לדעת איך עבר התיקון שלו
כי גם אני עשיתי לפני 9 שנים ניתוח לייזר ב"קר" והייתי מרוצה כי ירד לי ממספר 12 ל 0 ומלפני שנה הרגשתי שאני רואה פחות טוב ובאמת חזר לי למספר 1.5 וכהיום אני עם משקפים.
אני מאד רוצה לעשות תיקון אבל מפחיד אותי המחשבה לעשות את זה לעין פעם נוספת.
תודה
אני עכשיו מתעניין יש לי מספר 11 בערך האם למישהו יש ניסיון בהדסה?
אצל דוקטור דויד סמדגיה

mina

משתמש מקצוען
אני עכשיו מתעניין יש לי מספר 11 בערך האם למישהו יש ניסיון בהדסה?
אצל דוקטור דויד סמדגיה
בעלי עושה אצלו בשבוע הבא.. נפגש איתו כבר והתרשם ממש לטובה..
אוכל לעדכן אותך בעוד כמה שבועות.. ;)

עולם קטן

משתמש פעיל
גם עכשיו מכבי זולים יחסית - 6,100 בערך..
לפני שנה וחצי בערך קרוב משפחה שלי עשה עם סבסוד של מכבי שלי PRK ב5600... זה היה הכי זול לאז... הבנתי שהם הורידו עכשיו עוד יותר בגלל שכללית מציעים הנחה יותר גדולה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה