UI הסרגל של chrome למפתחי UI

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
ערב טוב,

טיפ שימושי למפתחי UI פרפקציוניסטיים,
ולכל מי שרוצה לדעת אם כפתור "נתוני הפרסום" בפרוג באמת לא מיושר לרכיב "פירורי לחם"? או שזו טעות אופטית??

upload_2019-12-10_21-39-30.png

זה הזמן להרים את העיניים :rolleyes: ולראות, על מה, למען ה', "חיוך" מדברת?

אז טוב, זה היה רק לשם הדוגמה, אבל זה כן קורה, במיוחד באתרים שלנו שצריכים להיות מדוייקים ונוצצים PIXEL PERFECT.

וסתם שתדעו, שכמעצבים, יש לנו עין מאוד חדה ומדוייקת, ואם אתם חושבים שמשהו לא במקום / לא מיושר, אז הוא לא מיושר.
לא משנה כמה סיבות והסברים משכנעים יהיו למפתח... ("זו נוסחה. גם אם לא נראה לך בעין, אין מצב שהאייקון לא ממורכז לטקסט") בד"כ תראו שצדקתם... ולפעמים שניכם תהיו צודקים, כמו בדוגמה שלנו.

אז כלי שיעזור לכם ל"יישר" את ההדורים בין 2 "קווים מקבילים" שלעולם לא נפגשים (כי לא מצאתי איך לבדוק איתו יישור אמצע) - הסרגל של chrome.

בעבר הייתי משתמשת בתוסף ייחודי לכרום, שהוא גם טוב ויעיל, אבל יום אחד גיליתי שסרגל הוא חלק בלתי נפרד מכלי הפיתוח של הדפדפן. ולפעמים זה יותר נוח.

וכך אני יכולה לראות, שאולי "נתוני הפרסום" מיושר בחלקו העליון ל"פירורי לחם",
אבל ל"פירורי לחם" יש קו חיצוני שגורם לרכיב לגדול בפיקסל - שניים למעלה:

upload_2019-12-10_21-11-46.png

איך "מדליקים" את הסרגל?

1. F12 במקלדת
2. F1 במקלדת - או - לחיצה על אייקון 3 נקודות > Settings

upload_2019-12-10_21-30-0.png

3. סימון Show Rulers
upload_2019-12-10_21-37-15.png

כך זה נראה:

upload_2019-12-10_21-38-7.png

בהצלחה!

קבצים מצורפים

• upload_2019-12-10_21-28-29.png
    upload_2019-12-10_21-28-29.png
    KB 9.3 · צפיות: 7

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מדליק!
גם לי יש את הבאג הזה
לבדוק האם הכל מיושר 200% ;)

בטוחה שיבוא לי לשימוש, ממש תודה על השיתוף!

(ותעני כבר לכל ההודעות הפרטיות שלך :-0)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה