הסקה בחדר אמבטיה - עד כמה היא נחוצה?

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בוקר חורפי טוב (:

שאלה למומחים -
יש לי כרגע הסקה באמבטיה
אם אני רוצה ארון אמבטיה אני חייבת לבטל אותה, כי אחרת המגירות לא יפתחו (או ארון עם דלתות שרק דלת אחת תפתח)
האם המהלך נכון? מבירור מהיר חלק אומרים לי שהסקה באמבטיה אינה חשובה וחלק ממש חולקים ע"כ.

אשמח למענה!

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה קשה להכרעה.
מצד אחד- רוב ההסקות באמבטיות הן קטנות ולא מספקות את החום הרצוי לחדר כולו ולכן בכל מקרה בימים קרים משתמשים בתוספת של תנור כלשהו.
מצד שני- ההסקה כן נותנת טמפרטורה נעימה יותר...

תלוי במקום המגורים- במרכז שפחות קר וההסקה מספיקה ליותר ימים חוריפיים חבל להוריד.
אבל מאמינה שזה באזור ירושלים (במרכז לא מצויות כ"כ הסקות) ושם בכל מקרה ברגע שמתחיל החורף- התנור מתחיל לעבוד וממילא ההסקה פחות חשובה.
אני חושבת שבשקלול הנתונים בפרוש יש מה לחשוב להוריד אותה אם הערך שנותן לכם המקום חשוב, ותדאגו לחלופה מספקת אחרת.

בהצלחה!

רחל לה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לכם ילדים קטנים- לא כדאי
בירושלים גם לא כדאי
אולי תוכלי לתלות מעל הדלת?

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ממה שאת מתארת אני מבינה שההסקה עומדת במאונך לארון, ואם תעשי מגירות הם לא ייפתחו לך בגלל ההסקה.
אולי תורידי מהארון את העובי של ההסקה נטו, נגיד 15 ס"מ, ושם תעשי חלק קבוע, ושם והלאה מגירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה