הספר "אבא עשיר אבא עני"

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם יש למישהו להשאיל בבני ברק?

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
כן, אני בני ברקית
ויש לי חדש חדש למכירה, את מעוניינת?

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני ממודיעין עילית ויש לי אותו , ואשאיל בשמחה.

יעל ברג

משתמש מקצוען
לדעתי הספר הזה מוערך יתר על המידה ולא כ"כ רלוונטי לחיים במדינת ישראל. המיסים פה שונים מאשר באמריקה, שם חי היזם ולפי החוקים שם הוא כתב את הספר. (הספר מלמד בעיקר איך להפוך ליזם נדל"ן. יש שם כמה טיפים טובים שקשורים גם לדברים אחרים אבל זה העיקר).
מעניין- זה כן. מאד מאד. זה גם כתוב טוב. בהחלט מומלץ כי זה ''מרחיב אופקים'' במידה מסויימת.
מעשי - לדעתי לא.
הרעיונות התיאורטיים שם יפים אבלאיך מישהו משם יכול ללמד אותי השכלה פיננסית כשהפרוצדורה פה כ"כ שונה?
אגב, האדון המליונר שכתב את הספר- כבר פשט רגל.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל ברג;1692576:
לדעתי הספר הזה מוערך יתר על המידה ולא כ"כ רלוונטי לחיים במדינת ישראל. המיסים פה שונים מאשר באמריקה, שם חי היזם ולפי החוקים שם הוא כתב את הספר. (הספר מלמד בעיקר איך להפוך ליזם נדל"ן. יש שם כמה טיפים טובים שקשורים גם לדברים אחרים אבל זה העיקר).
מעניין- זה כן. מאד מאד. זה גם כתוב טוב. בהחלט מומלץ כי זה ''מרחיב אופקים'' במידה מסויימת.
מעשי - לדעתי לא.
הרעיונות התיאורטיים שם יפים אבלאיך מישהו משם יכול ללמד אותי השכלה פיננסית כשהפרוצדורה פה כ"כ שונה?
אגב, האדון המליונר שכתב את הספר- כבר פשט רגל.

הוא לא רלוונטי גם לארה"ב, כיון שהוא נכתב טרם התפוצצות בועת הנדל"ן. לא פלא שהוא פשט רגל כ"כ הרבה נכסים שעומדים שוממים....
אבל את קוראת רק ספרים מעשיים? כל אחד ותחומי ההתענינות שלו יש מי שמענין אותו ספרים על טיפולים רגשים וקבוצות תמיכה שחוזרים על עצמם בואריאציות שונות, ויש מי שמענין אותו איטלגנציה פיננסית. יש לי בערך 4 ספרים שעוסקים ב"תורת במשחקים" מעשי? לא. מרתק? בהחלט.

קפוצון

משתמש מקצוען
לעניות דעתי הוא לא מלמד על נדל"ן אלא על חשיבה עיסקית
מכירה רבים שהתפתחו לכיוונים עיסקיים שונים לאחר שקראו את סדרת הספרים שלו,

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אין לך איזה אבא עשיר שיקנה לך את הספר?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אני גם סבורה שזה חשיבה עסקית ולאו דווקא על כיוון מסוים- הוא פותח ת'ראש באופן כללי,
אם את מחפשת ספר טוב נוסף להתנהלות עסקית, יש את הספר 'לסגור ולחייך'- ספר מרתק, ממש מהרגע שאת פותחת אותו עד העמוד האחרון!

שירהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הוא לא פושט ולא רגל, הבן אדם מולטי מיליונר רק מהספרים שכתב, לפני כל הנדל"ן ושאר ירקות.
בסך הכל אחת מהחברות שלו הגישה בקשה לפשיטת רגל בגלל איזה קנס של 24 מליון דולר, וזה בהחלט טריק של מיליונרים כדי לא לשלם חובות.
יש לו גם ספרים מאחרי 2012 ובמפורש מספר איך הוא לא ניזוק מהמשבר.
הספר מקנה תובנות חשובות מאוד לגבי התנהלות פיננסית, כמו בניית עמודת נכסים, חובות טובים, והשכלה פיננסית.
זה הספר הראשון והכי בסיסי, אבל בהמשך יש עוד כמה לא פחות חשובים.

שירהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הוא לא פושט ולא רגל, הבן אדם מולטי מיליונר רק מהספרים שכתב, לפני כל הנדל"ן ושאר ירקות.
בסך הכל אחת מהחברות שלו הגישה בקשה לפשיטת רגל בגלל איזה קנס של 24 מליון דולר, וזה בהחלט טריק של מיליונרים כדי לא לשלם חובות.
יש לו גם ספרים מאחרי 2012 ובמפורש מספר איך הוא לא ניזוק מהמשבר.
הספר מקנה תובנות חשובות מאוד לגבי התנהלות פיננסית, כמו בניית עמודת נכסים, חובות טובים, והשכלה פיננסית.
זה הספר הראשון והכי בסיסי, אבל בהמשך יש עוד כמה לא פחות חשובים.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הספר הזה חזק ביותר! אני ממליצה עליו למי שרק מדבר איתי....
יש בו תובנות חזקות לחיים, לא רק בתחום הנדל"ן.

מלמד אותך להיישיר מבט לחיים, לראות מצבים במשקפי אמת,
מלמד איך להתקדם מהנקודה בה אתה נמצא,

מומלץ!

כמובן, שלא כל משפט ורעיון בספר ניתן לקנות, כי יש דברים שלעניות דעתי - נוגדים הלכה. אבל יש בו הרבה מה למכור.
(כמו למשל - לא להחזיר חובות והתחייבויות, אלא קודם כל "לחיות" ואז כבר תמצא מאיפה להחזיר. זו בעיה...)

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תכל'ס, יש פה מישהו מבני ברק שמוכן להשאיל?

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש מישהו שיכול להשאיל את הספר בבית שמש?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מדובר ספר שצריך שיהיה בבית לדעתי.
אי אפשר לקרוא אותו בשלושה ימים או בשבועיים ואז להחזיר.
זה ספר שלוקח זמן לקרוא כמו שצריך..

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה