דרוש מידע הספרים שבנו אותנו...

shira bira

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ואני נזכר שהיה לנו פעם מורה שהקריא איזשהוא ספר גויי, נראה לי קראו לו שרלוק הולמס... או משהו כזה. ספר בלשים. הוא עצר באמצע סיפור מתח, כנראה היה איזה בעיה בהמשך הסיפור... ועד היום אני במתח. מה היה בסוף עם איוון והכלב...
כלבם של בני בסקרווויל?

A8A8

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
עריכה תורנית
את האמת אני לא זוכר, יכול להיות שזה לא היה כלב אלא רצח מזעזע... אין לי מושג

ערער בערבה

משתמש פעיל
ואני נזכר שהיה לנו פעם מורה שהקריא איזשהוא ספר גויי, נראה לי קראו לו שרלוק הולמס... או משהו כזה. ספר בלשים. הוא עצר באמצע סיפור מתח, כנראה היה איזה בעיה בהמשך הסיפור... ועד היום אני במתח. מה היה בסוף עם איוון והכלב...
אמאלה... איזה חסכים!!!
אני יכולה לעזור במשהו?......

Sefi T

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כתיבה ספרותית
אין אשכולים כאלו.

אבל בהחלט יש אשכולות...
תהיתי לעצמי,אבל לא יודעת היה נשמע לי מוזר אשכול נחמדה??????בתור נקבה?
אבל בגלל שאני רואה שאת מורה ללשון ומכינה לבגרויות אני לא אתווכח איתך ;)

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
תהיתי לעצמי,אבל לא יודעת היה נשמע לי מוזר אשכול נחמדה??????בתור נקבה?
אבל בגלל שאני רואה שאת מורה ללשון ומכינה לבגרויות אני לא אתווכח איתך ;)
בלי להיות מורה ללשון.
יש שמות עצם בזכר, שהריבוי שלהם מסתיים ב"ות". בדיוק כמו כסא, חלון וכו'.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופירייטינג
רק עדכון למי שמתעניין, שבוע ששעבר קבלתי הנחיה ממנחת משרד החינוך והיא (חרדית אוטנטית למדי-) אישרה בכל פה את הכללת "קשר גורדי". ללא ספק יש בו תרומה ערכית ולשונית שמעשירה את המאגר.

yonatanr

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
עריכה תורנית
מוזיקה ונגינה
כתיבה ספרותית
קראת אותו לאחרונה???
אני אמנם קראתי ממש מזמן (כשהתפרסם בהמשכים) אבל עד היום לא הצלחתי לשכוח את ההתעללות של הנאצים, דרך ההתעללות בילדים, את תיאורי הזוועה של האבולה, ואת החבית, או הדוד, או מה שזה לא היה, המלא חומר מסוכן....
משום מה הזכרונות שלי ממנו הם טובים מאד, על החיים הרגועים בקיבוץ 'יציבים', על דוד ובניו הצעירים, על המקהלה בקיבוץ, על חיליק הזמר העולה, על שני נכדיו של דוד שטסים לחו"ל...

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
משום מה הזכרונות שלי ממנו הם טובים מאד, על החיים הרגועים בקיבוץ 'יציבים', על דוד ובניו הצעירים, על המקהלה בקיבוץ, על חיליק הזמר העולה, על שני נכדיו של דוד שטסים לחו"ל...
אשריך.
חשיבה חיובית היא כלי נהדר לחיים.

Mmiri

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מערבה מכאן (י. אסטרייכר)- כנ"ל,מלא עומק ושזור במחשבה יהודית בתוך עלילה מרתקת.
חובה!
ואגב דוד זריצקי, אני עדיין זוכרת איזה סיפור שהמורה כל הזמן אמרה 'אוי פייסי פייסי נשמה טובה' מעניין מה שם הסיפור

yonatanr

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
עריכה תורנית
מוזיקה ונגינה
כתיבה ספרותית

yonatanr

משתמש מקצוען
פרסום וקופירייטינג
עריכה תורנית
מוזיקה ונגינה
כתיבה ספרותית
ואגב דוד זריצקי, אני עדיין זוכרת איזה סיפור שהמורה כל הזמן אמרה 'אוי פייסי פייסי נשמה טובה' מעניין מה שם הסיפור
זכור לי 'פייסי' שהיה גם נשמה טובה מתוך הספר 'בלתי הפיך' של מ. ארבל, אבל אם מדובר על דוד זריצקי, אין לי מושג.

פְּרוֹגְלַיין

מבחר הקורסים המקצועיים של פרוג באונליין!

לוח אירועים

למעלה