הסמכת CCNA או MCNA

שמשייה

משתמש רשום
אחת מההסמכות האלו,
1. מה שימושי יותר/ נחשב יותר בשוק העבודה?
2. יש איזה אתר שניתן ללמוד בו בצורה מקצועית?
3. איפה אפשר להשיג וואוצ'רים למבחן?

shif beni

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש ספרים נהדרים על זה, ויש גם אתר שנקרא פרקטיקיו

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
כשלוקחים קורס ראשון במחשבים השיקול היחידי הוא מה הקורס שיתן לי הכי מהר למצוא עבודה בתחום. מכיון שעיקר הלמידה במחשבים היא תוך כדי עבודה וניסיון והקורס רק עשוי לתת כלים להתמודד..
ccna זה קורס בניהול ציוד בסיסי של סיסקו ואני לא רואה שום סיכוי למצוא עבודה אחרי קורס כזה בלבד.
לעומת mcsa שנותן ידע בסיסי בשרתים וציוד מחשוב ויכול להיות נקודת פתיחה טובה יותר

שמשייה

משתמש רשום
כשלוקחים קורס ראשון במחשבים השיקול היחידי הוא מה הקורס שיתן לי הכי מהר למצוא עבודה בתחום. מכיון שעיקר הלמידה במחשבים היא תוך כדי עבודה וניסיון והקורס רק עשוי לתת כלים להתמודד..
ccna זה קורס בניהול ציוד בסיסי של סיסקו ואני לא רואה שום סיכוי למצוא עבודה אחרי קורס כזה בלבד.
לעומת mcsa שנותן ידע בסיסי בשרתים וציוד מחשוב ויכול להיות נקודת פתיחה טובה יותר
כבר עברתי קורס בסיס בשרתים וציוד מחשוב כל השאלה שלי בהשתלבות בשוק אבטחת המידע מה ייתן לי שם יותר טוב

שמשייה

משתמש רשום
סליחה שאני מקפיצה את האשכול.. אבל די נצרך לי הידע;
אני כבר בעבודה, נדרש ממני לעבור הסמכת CCNA, אילו ספרים טובים יש בתחום?
כל האתרים שאני פותחת רושמים שהם לא נותנים את כל הרקע המתבקש, לרובם גם יש המון חומר אבל כל כך לא מסודר,
בקיצור, בלאגן אחד שלם.
יש משהו מסודר, עדיף חינמי, או ספר אחד מסודר להכול?
דמואים עוזרים במקרה הזה?

dosnetCore

משתמש רשום
אברך בן 50 שהתחיל ללמוד CCNA,
מסתבר שהוא מאד מוכשר, לומד לבד דרך האינטרנט.
האם מישהו יודע מנסיון אישי לומר מה הסיכויים שלו להצליח ולמצוא עבודה בזה?
(ומה הסיכויים שישאר בן תורה) (זה כבר שאלה שלי...)

אולי מעניין אותך גם...