הסייר (ב-Win7) חולה.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אחד מהסימפטומים הוא, שכל פעולה שאני מבצע בו - כגון: העתקה, העברה, מחיקה, שינוי שם - אינה "נקלטת" אלא לאחר שאני מבצע פעולת "רענן". לא רק שהשינוי לא "מוצג" לפני, אלא גם כלפי המחשב הוא לא קיים. למשל: אם אני משנה שם של תיקיה ועדיין לא בצעתי "רענן", ואני מנסה להכנס לתוך התיקיה הזאת, אני מקבל הודעת שגיאה, כיון שהמחשב עדיין מכיר רק בשם הישן, אך כיון שכבר שיניתי אותו הוא לא קיים, וכך המחשב אינו "מוצא" את התיקיה.

סימפטום אחר, שאינני יודע אם הוא מאותה מחלה או מחלה אחרת: אין לי אפשרות להגיע במהירות בסייר לשולחן העבודה (הוא לא מופיע ברשימת של המקומות הנבחרים), אלא עלי ללכת בדרך הארוכה: דרך כונן C וכו' חשבון המשתמש וכו' עד שולחן העבודה. אני מתאר לעצמי שתיקון בעיה זאת הוא משהו פשוט בהגדרה בקובץ הרישום. מישהו יודע את דרך הפתרון?

לגבי הבעיה הראשונה אני חושב שיש להתקין מחדש את מערכת ההפעלה. נכון?
על איזה גירסה של ווינ. הייתם ממליצים?

המצב הפיזי של המחשב (מחשב נייד) ג"כ לא כ"כ שפיר. הוא משמש לשימוש מקומי בלבד, כלומר לא מחובר כלל לרשת.
כמדומני שיש גירסאות שיש עמהם בעיות מסוימות של חוסר תאימות עם גופנים? או בעיות חוסר תאימות אחרות.

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
חד מהסימפטומים הוא, שכל פעולה שאני מבצע בו - כגון: העתקה, העברה, מחיקה, שינוי שם - אינה "נקלטת" אלא לאחר שאני מבצע פעולת "רענן". לא רק שהשינוי לא "מוצג" לפני, אלא גם כלפי המחשב הוא לא קיים. למשל: אם אני משנה שם של תיקיה ועדיין לא בצעתי "רענן", ואני מנסה להכנס לתוך התיקיה הזאת, אני מקבל הודעת שגיאה, כיון שהמחשב עדיין מכיר רק בשם הישן, אך כיון שכבר שיניתי אותו הוא לא קיים, וכך המחשב אינו "מוצא" את התיקיה.
גם לי יש את הבעיה הזו לפעמים
נחכה לשמוע מהמומחים

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
מומחים! הנסיון שלכם אינו עומד לפתרונה של בעיה זו?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לא ניסיתי.
שיטוט קצר במרשתת הניב את התוצאה הבאה:

1. כלים-אפשרויות תיקייה-חיפוש.
2. לסמן תיבת סימון כלשהי. או לבטל סימון מתיבה כלשהי.
3. לאשר ולסגור.

2. לבטל את מה שסימנת קודם או לסמן את מה שביטלת (אם אתה מעוניין...).
3. לאשר ולסגור.

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לא ניסיתי.
שיטוט קצר במרשתת הניב את התוצאה הבאה:

2. לסמן תיבת סימון כלשהי. או לבטל סימון מתיבה כלשהי.
3. לאשר ולסגור.

2. לבטל את מה שסימנת קודם או לסמן את מה שביטלת (אם אתה מעוניין...).
3. לאשר ולסגור.
ניסיתי וניסיתי וניסיתי ולא הצלחתי להבין

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אנטי וירוס ושאר מרעין בישין יש?
עדכוני ווינדוס תקופתיים יש?

בכל מקרה נסו:
עכבר ימני על שולחן העבודה ->
התאם אישית (או איך שרק לא קוראים לזה בשלל גירסאות וינדוס) ->
ערכות נושא ->
הגדרת סמלי שולחן עבודה ->
יפתח חלון חדש, תלחצו שם על 'שחזר ברירת מחדל' -> החל -> אישור.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה