הסוף לצינתוקים!!!

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
שטויות במיץ עגבניות
התנתקתי מימות המשיח ואין לי ולו הודעת צינתוק אחת [אולי פעם בשבוע], ובתקופה לפני אוואו.

המציאות היא שישנו רשימה של מספרים שעוברים באופן מדבק בין מפעלי הקווים שפועלים באמצעות ימות המשיח, כך שמיום ליום אם לא חוסמים או עונים מתרבים הצינתוקים.

אם ימות המשיח אמיצים כל כך שיפרסמו מקום [נגיש רצוי אתר] שאפשר לדווח על צינתוקים מפריעים, ושיחסמו להם את הקו.

בא נראה אותם אנשים הגונים שלא נותנים פלטפורמה לקווים שהם נייעס וכו',
או לכל הפחות לחסום הצינתוקים בשעות מסוימות.

בא נראה אותם מספקים שירות של קבלת צינתוקים רק ע"י התקשרות לקו ואישור קבלת הצינתוקים, ללא קבלת צינתוק ראשוני.

יחי המלך והקישוריות

לאה מזרחי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם היה יוצא מזה משהו הייתי ממשיכה לדבר.......
emoji_u1f62f.png

ivr

משתמש פעיל
שטויות במיץ עגבניות
התנתקתי מימות המשיח ואין לי ולו הודעת צינתוק אחת [אולי פעם בשבוע], ובתקופה לפני אוואו.

המציאות היא שישנו רשימה של מספרים שעוברים באופן מדבק בין מפעלי הקווים שפועלים באמצעות ימות המשיח, כך שמיום ליום אם לא חוסמים או עונים מתרבים הצינתוקים.

אם ימות המשיח אמיצים כל כך שיפרסמו מקום [נגיש רצוי אתר] שאפשר לדווח על צינתוקים מפריעים, ושיחסמו להם את הקו.

בא נראה אותם אנשים הגונים שלא נותנים פלטפורמה לקווים שהם נייעס וכו',
או לכל הפחות לחסום הצינתוקים בשעות מסוימות.

בא נראה אותם מספקים שירות של קבלת צינתוקים רק ע"י התקשרות לקו ואישור קבלת הצינתוקים, ללא קבלת צינתוק ראשוני.

יחי המלך והקישוריות
יוסף, קודם כל תשים לב שאתה אומר ברור שימות המשיח נתנו לך אפשרות שלקוחות ימות המשיח לא יחייגו אליך.
הדבר לא טריוויאלי בכלל, וזהו שרות שקיבלת מימות המשיח למרות שלא שילמת לה אפילו שקל אחד, ולמרות שלימות המשיח אין כל מחויבות חוקית לתת את השרות הזה!

בכל ההיסטוריה של ימות המשיח, הוגשה נגדה פעם בודדת בלבד תביעת ספאם על 1,000 ש"ח, תביעה שנמחקה כי לא היה מדובר בכלל על מספר של לקוח בימות המשיח...

לעומת זאת, אני מכיר 4 פסקי דין שניתנו בתיקים בהם מתחרים וקולגות שלי נתבעו, המתחרים והקולגות זכו בכל התביעות! בית המשפט הכיר ברור בכך שמי שנותן את הפלטפורמה הטכנית בלבד איננו אחראי!

ימות המשיח יכולה בהחלט להסתמך על תקדימים אלו, ולא להשקיע את הזמן והמשאבים במנגנון החסימה שהינו מיותר לחלוטין מבחינת דרישות החוק מימות המשיח. למרות זאת, לצורך מתן שרות לציבור ימות המשיח משקיעה זמן ומשאבים גם בדברים שאין לה כל חובה חוקית לעשות זאת.

המשך ההתנגחות כפויית הטובה שלך בימות המשיח שפתרה לך דבר שהיה בעייתי מבחינתך למרות שאין לה כל מחויבות חוקית, מראה שבכלל לא מעניין אותך הצינטוקים, אלא להתנגח בימות המשיח מסיבות אחרות (אולי נעייס כפי שציינת, או סיבות אחרות).

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ימות המשיח, גם אני מאמינה שהרבה צינתוקים הם מהמתחרים (מי הם?! למה הם יושבים בבונקר? והחשוב מכל - איך אנשים יכולים לשכור את שירותיהם, ממעבה הבונקר בו הם מסתתרים? כמו שמפעילי קו 'העורב החורב' הגיעו אליהם כדי לשכור את השירות, למה אני לא מצליחה להגיע אליהם?)

ועדיין, יש בעיה אחת: אם מישהו לא רוצה להתנתק מכל הקווים שלכם? נניח שהוא רוצה רק מקו 'השועל המדובלל'. למה אין אפשרות הסרה קלה וברורה מכל קו, או לפחות מכל מפעיל, בנפרד? האם החוק לא מחייב זאת?
(בזמנו העלו לכאן צילומסך ממערכת הפעלת הקוים בימות המשיח, והמפעיל יכול לבחור שם האם תהיה הסרה ע"י הקשה על 9, או שלא תהיה למצונתק אפשרות הסרה.)

נערך לאחרונה ב:

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
על אף האינטרסים הצרים שלי שהם לדידכם וודאי לא רצון לשפיות ואו פרטיות, ואו רצון לחיות ללא התערבויות והטרדות, אלא אינטרסים שפלים שמי יודע מה מונח תחתם, [כי ימות המשיח הרי לא עושים פרוטה שחוקה מכל הפלטפורמה וממילא אין להם שום אינטרסים בהמשך קיומם ואו באי הסרתם של המטרידים].

הנני כאן להודות ולעלות על נס את מערכת ימות המשיח בע"מ, שברוב טובם ונדיבותם, הסירו אותי מכל הגורמים שמשתמשים בפלטפורמה, בין אם הצטרפתי מרצוני, ובין אם צורפתי בעל כורחי, ובין אם התנתקתי וצורפתי שוב, בין עם מדובר בקווים רעילים, ובין עם קוים מועילים, וזאת על אף שמצאו שהחוק שנעשה מכך צחוק נמצא בו פרצה שנועד למנוע הטרדות, שאולי לא מחייבת את ימות המשיח לנתק אותי.

ועל כך נתונת תודתי והערכתי מכל הלב

שנתנו לי את חיי בחזרה, שאילו לא נותקתי היו אני ובני משפחתי משועבדים לצינתוקים ע"י הפלטפורמה הגאונית של ימות המשיח בע"מ, בין ביום ובין בלילה, תודה תודה, על אדיבותכם.

עכשיו אחרי שהודתי בכל לב תתייחס לנקודות הבאות, בימנו לא בימות המשיח אגלה לך שצינתוקים הם קצת מפריעים לפעמים לשגרת החיים.

וממה שהנכם מציגים שאתם פועלים ברוב אדיבותכם ומעל דרישות החוק, למעט את הצינתוקים, נכון, אז לא יהיה זר שתתיחסו להצעות הבאות למה לא תפעלו על פיהם.

1. שנוכל לבחור להצטרף לצינתוקים רק ע"י התקשרות שלנו ללא צינתוק ראשוני, ואו לכל הפחות לא לצנתק ללא אישור אחרי הודעת צינתוק ראשוני.
2. דיווח על קוים מטרידים.
3. לחלק את המספרים לפי נושאים, 1. נייעס. 2. משפחתי. 3. הודעות בקהילה. וכל אחד יוכל לבחור ממי לקבל וממי לא.

מה פשוט יותר מזה אהבת ישראל שתביא לימות המשיח.

בברכת תודה והערכה
יחי המלך והאינטרסים​

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@ivr אם נתעלם רגע מהציניות ומהטון של ידידינו יוסף שטיין.
הוא הציע רעיונות מעניינים.
הנה הם, לפניך.
תגובתך?

(בעיניי ובאוזניי הרעיונות שלו מעולים)
1. שנוכל לבחור להצטרף לצינתוקים רק ע"י התקשרות שלנו ללא צינתוק ראשוני, ואו לכל הפחות לא לצנתק ללא אישור אחרי הודעת צינתוק ראשוני.
3. לחלק את המספרים לפי נושאים, 1. נייעס. 2. משפחתי. 3. הודעות בקהילה. וכל אחד יוכל לבחור ממי לקבל וממי לא.

MySend

משתמש צעיר
@ivr אולי תעשה בפורטל התוכן וכו,
ההתנקות מרשימת התפוצה?
במקום ללחוץ סולמיות וכוכביות ולחכות לאישור....

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
איך יש אפשרות חוקית לתת למישהו אופציה כזאת, שלא לתת למצונתק אופציה להסרה?!?!?!

אופציה כזו יכולה להיות רק לקוים ספציפיים מאד (קוים בית-ספריים, למשל), ורק אחרי אישור ממפעיל הקו על אודות מניעיו!

ודברים אלו נאמרים גם כלפי @ivr וגם כלפי מתחריו.

ayys

משתמש מקצוען
@פנס בערפל וכל שאר הכועסים פה, אני מקווה שאני לא הבא בתור ברשימת המאויימים בגלל שאני מייצר מערכות של שליחת מיילים....
יחי ההבדל הקטן, המייל שלי לא מצנתק לי באוזן ב1:30 בלילה, אני יכול לקום בבוקר רענן ולסמן בקלות את מקור ההודעות כ'ספאם' ושלום עלי נפשי.

שלכם

משתמש פעיל
למי שמחפש את המתחרים של ימות המשיח ומעוניין לעשות עמהם דין וחשבון
להלן רשימה של כמה מהם:
[לפני כן גילוי נאות שאני גם שולח הודעות קוליות מפעם לפעם לאלו המופיעים ברשימות התפוצה של הקווים שאני מפעיל, וברצונם של מקבלי ההודעות].
טלליין: 03-511-4482 טלפון נוסף: 0545-600-563
קול כשר: 0732490668
קליקול - קרויס תקשורת: 0723-822-822

[ניתן למצוא גם את כתובת האתר של כל אלו עם פרטים נוספים שלהם בחיפוש פשוט בגוגל]
והרשימה עוד ארוכה, מי שמכיר שיוסיף עוד.

אולפניסט

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
קיבלתי מספר החוסם את כל מספרי הקווים השייכים לחברת ימות המשיח בלבד!
המספר הוא 0799293293 לפעול לפי ההוראות ולהמתין עד לסיום התהליך
כדאי מאוד לשים לב לא לחייג למספרים האלו אח"כ
כל חיוג לקווים אלו גורם להכניס אותכם חזרה לרשימות התפוצה השונות!!!

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
קיבלתי מספר החוסם את כל מספרי הקווים השייכים לחברת ימות המשיח בלבד!
המספר הוא 0799293293 לפעול לפי ההוראות ולהמתין עד לסיום התהליך
כדאי מאוד לשים לב לא לחייג למספרים האלו אח"כ
כל חיוג לקווים אלו גורם להכניס אותכם חזרה לרשימות התפוצה השונות!!!
אבל כל חסימה חוסמת גם מהוואצפ המשפחתי. אין פתרון לחסימה בלי שייחסמו בכל הקווים שאנו מעונינים בהם?

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אבל כל חסימה חוסמת גם מהוואצפ המשפחתי. אין פתרון לחסימה בלי שייחסמו בכל הקווים שאנו מעונינים בהם?

לא...
תגידו תודה שימות המשיח נותן לכם את האפשרות להתנתק על אף שהחוק לא מחייב זאת, וללא כל עלות

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
בסוף התפריט הראשי בשלוחה הראשית של המערכת יש הודעה "מערכת זו הוקמה באמצעות הפלטפורמה הטכנית של ימות המשיח"
אבל למי יש כח לשמוע עד הסוף, מנתקים מיד בהתחלה...

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
1. שנוכל לבחור להצטרף לצינתוקים רק ע"י התקשרות שלנו ללא צינתוק ראשוני
זה הדבר שהכי חשוב לדעתי.

אין לדבר סוף, ולמי הכוח לזה?
יחי המלך והאינטרסים​
לא יפה...

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר לעשות בפלאפון רשימת דחיה לכל המספרים שמתחילים ב079 077 וכדו'.
כך לא שומעים את הצינתוק. רק רואים אחר כך שיחה שלא נענתה. ואם רוצים חוזרים.
זה הפתרון למי שמחובר לקבוצות מסוימות וכן רוצה לראות כשמקבל מהן צינתוק.
לא בכל פלאפון יש את האופציה הזו של דחייה אוטומטית.
במכשיר שלי, למשל- אין את האופציה הזו. וזה אחד מהחסרונות הכי גדולים של המכשיר הנ"ל...

אולפניסט

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
כל אחד יחליט מה שווה לו הווצאפ המשפחתי או הרוגע ביום ובלילה ובעיקר בלילה מכל הקווים הנפתחים מידי יום שאין לאף אחד צורך בהם.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה