הסבת מקצוע!

הפקות ברמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י סביונים;1746543:
וואי,
איזה אשכול הזוי!
אתם רבים מי עובד יותר קשה???
כוווולם עובדים קשה!
העולם הזה הוא לא לונה פארק- חייבים לעבוד...וקשה....
לא מכירה מישהו שלא עובד ק-ש-ה....
כן, גם השכן המיליונר שלכם...;):rolleyes:

הופה זהירות,
עוד רגע תכתוב מישהי שהיא עובדת בלונה פארק
ותתהפך עלינו (ברכבת) שאין קשה כעבודתה
ובינינו - כולנו נסכים אתה ...
היזהרי בלשונך ;)

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשכול מקטיע בטירוף... צחקתי בקול מהציור המרקד ויותר בקול מהסיפור המשובב, אבל אסתר יקירה, אמרו לך כאן 200 פעם ואני אהיה ה-201. אין מקצוע בלי שחיקה. מורות, מזכירות, גננות, מטפלות רגשיות, זבניות, מדריכות טיולים וכמובן - עובדות במשפחתונים, מעונות, מנקות (ואינסטלטוריות...:)) גם בתחום השוחק במיוחד שלנו. אני גם חושבת כמוך שהשחיקה כאן קשה מאד ומסתכלת. במיוחד כעצמאיות שעלינו לנשום את הלקוחות, לספק אותם על בסיס יומיומי, ולא לאכזב אף פעם. זה מתיש ואני הכי מבינה אותך בעולם (רוצה לפתוח קבוצת תמיכה?... אני הכי בעד. סופלה-סופלה תפוס, אז ניקח את וופל-וופל-בלגי או את קרפ-קרפ-צרפתי?...)

וכדי "לעודד" אותך, גם הציירים לא מלקקים דבש. מניסיון קרוב של אחי היקר מוטי הלר שצרת התיקונים והצנזורה לא פוסחת גם עליו ולא מזמן התבדחנו על כמות ה-ן' שאחרי המילה מתוקןןןןןן לאחר כל תיקון... והנה נתקלתי גם באשכול המשובח הזה שימי לב לשם הקובץ (וסליחה אבימי...) "קומיקס טלזסטון 2 צבע קטןןןןןןןןן" ואני בטוחה שקדמו לו גם -
קומיקס
קומיקס תיקונים1
קומיקס קטןןןןןןןןן שחור
קומיקס בינוני אפור מתוקן
קומיקס בינוני אפור מטוגן
קומיקס צבוע לפני תיקונים
קומיקס צבוע גדול מתוקןןןןןן ....
והעיקרון ברור.

שום מקצוע הוא לא לוקסוס וחשוב לא ליפול לשחיקה המתסכלת הזו. איך? לא יודעת. אני שואלת גם... :)

ברוב הפעמים אני מתנחמת בעובדה שיש עבודות דפוקות ומתסכלות הרבה יותר. אני לא אתן דוגמאות כדי שלא ייפתחו כאן אשכולות נוספים בסגנון מכיוונים אחרים...

אוחחחחח... יצא לי ארוך.

יעל ברג

משתמש מקצוען
נכתב ע"י R.Design;1746914:
אשכול מקטיע בטירוף... צחקתי בקול מהציור המרקד ויותר בקול מהסיפור המשובב, אבל אסתר יקירה, אמרו לך כאן 200 פעם ואני אהיה ה-201. אין מקצוע בלי שחיקה. מורות, מזכירות, גננות, מטפלות רגשיות, זבניות, מדריכות טיולים וכמובן - עובדות במשפחתונים, מעונות, מנקות (ואינסטלטוריות...

נכון, ולכן אין כל רע בלעשות הסבה או שינוי פעם בכמה שנים, כמו"כ בהרבה מקצועות ניתן לעבוד בשני כובעים במקביל כך, לעיתים, השחיקה פחות מואצת.

ואגב- מהכרותי עם אסתר לא נראה לי שהיא חושבת שיש מקצוע שאינו שוחק לעולם. היא אחד האנשים היותר אינטלגנטים שיש.

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל ברג;1746917:
ואגב- מהכרותי עם אסתר לא נראה לי שהיא חושבת שיש מקצוע שאינו שוחק לעולם. היא אחד האנשים היותר אינטלגנטים שיש.

בטוח. זה לגמרי נשמע כך.

איילת 100

משתמש פעיל
נכתב ע"י יעל ברג;1746917:
נכון, ולכן אין כל רע בלעשות הסבה או שינוי פעם בכמה שנים, כמו"כ בהרבה מקצועות ניתן לעבוד בשני כובעים במקביל כך, לעיתים, השחיקה פחות מואצת.

אני גם חושבת ככה
בפרט שלמעצבת קל מאוד ללמוד תחום נוסף שנושק לעיצוב
וגם בתחילת העבודה העבודה לא תיראה מתחילנית
אלא אם היא מעצבת טובה העבודה תראה מעוצבת ויפה כבר מהתחלה
(לדוג בצילום, מעצבת צלמת מתחילה יכולה להוציא תמונות פי אלף מדהימות מצלמת ותיקה)

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י איילת 100;1746929:
אני גם חושבת ככה
בפרט שלמעצבת קל מאוד ללמוד תחום נוסף שנושק לעיצוב
וגם בתחילת העבודה העבודה לא תיראה מתחילנית
אלא אם היא מעצבת טובה העבודה תראה מעוצבת ויפה כבר מהתחלה

מאד מאד נכון. לדעתי העניה, למעצבות יש יד מעולה כמעט לכל דבר. קומפוזיציות ושילובי צבעים תקפים כמעט לכל דבר אפילו לא כמקצוע, אלא סתם בחיי היום-יום.

קחי שכפץ ומהר.
עוד מעט הצלמות חוזרות מלקפץ ולרקד בכרמים, ואין לך מושג מה את עומדת לחטוף.

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י א"ב;1744235:
נ.ב. אם למישהי יש רעיון בשבילי לקורס זריז או מורה פרטית מעולה ויצירתית - אשמח ואודה מאד!!!

עכשיו נפתח בפרוג קורס עיצוב אתרים לחסרי ידע בתכנות , סדנא של 4 מפגשים.

תוכנת מיוז מבית אדובי, מיועד לעסקים קטנים , והקורס מיועד למעצבות גרפיקאיות בעיקר.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

במה שקשור לקומפוזציות והתאמות צבע את צודקת (וזה במקרה שהיא באמת מעצבת ולא טכנאית תוכנות).

בכל מה שקשור לתאורה/זויות/בימוי/תפיסת הרגע זה ממש לא נכון.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י פוטו טופ;1746968:
עכשיו נפתח בפרוג קורס עיצוב אתרים לחסרי ידע בתכנות , סדנא של 4 מפגשים.

תוכנת מיוז מבית אדובי, מיועד לעסקים קטנים , והקורס מיועד למעצבות גרפיקאיות בעיקר.

בעיצוב אתרים אני מתעסקת,
התכוונתי לעיצוב אופנה,
ובקשתי הנ"ל עדיין שטוחה, בעיקר הייתי שמחה למצוא מורה פרטית מעולה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
פעם אמר לי רב גדול- "בזיעת אפך תאכל לחם" - קללה המיועדת לגברים בלבד. נשים מודרות ממנו!
לכי תעבדי היכן שאת נהנית ולא לפי גובה השכר.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י תקוה;1747391:
פעם אמר לי רב גדול- "בזיעת אפך תאכל לחם" - קללה המיועדת לגברים בלבד. נשים מודרות ממנו!

ואת היית המפרנסת היחידה בבית?

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י תקוה;1747391:

זה די ברור...
בדיוק כמו שאת 90% מהצער לידה וגידול בנים הגבר לא יכול לחוות...

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י א"ב;1747397:
ואת היית המפרנסת היחידה בבית?

כן.
זאת היתה תשובת הרב לשאלה שלי האם לעזוב עבודה שכל יום אני חוזרת ממנה עצבנית. ואז לא תהיה לי עבודה. עד... שה' יחליט. או להשאר שם.

עקב הוראת הרב עזבתי והייתי לעצמאית לקופה.
די מהר קראו לי לעבוד במקום שאני מבסוטית ממנו ובעזרת ה' גם הלאה!

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
החלטתי להעלות את אשכולי הישן מהאוב, מכיון שסוף סוף מצאתי את המקצוע הסופי שאליו אני רוצה לעשות הסבה (בעזרת ה' יתברך).
נסעתי בכביש ירושלים תל אביב, באוטובוס היה מחניק למדי, ומיטלטל, ורעש.
אבל המרחבים בחוץ היו אינסופיים, וירוקים, ושלווים ומדהימים.
ואז, בפיסת ירוק עד כזה, ראיתי פתאום רועה צאן צעיר, עם כמה עיזים וכבשים. ככה, בסוטול. בכלל לא יודע שיש אנשים טרודים בעולם.
אמרתי, איזה כיף לו. איזה עמוס ובלגן לי.
למה לא אתפוס אמנות אבותי ואמותי. חוץ מגדולי אומתינו, גם סבתי ע"ה היתה רועת צאן במקצועה (באמת :)!)
בעלי הסכים איתי לגמרי, ואפילו אמר שמתאים לי. כלומר, הוא צריך את הכסף מהעבודה שלי, אבל ככה מהצד, פעם בשבוע, הוא לגמרי זורם איתי. אבל רוצה שאעשה רשיון על אקדח קודם. בקטנה.
אז אם מישהו מכיר משרת רועה צאן פנויה איפהשהו, אשמח אם תודיעו לי.
תודה!!!

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שזה יתאים לך..
על הדרך את צריכה לקחת שיעורי מוזיקה..רועת צאן צריכה לדעת לחלל בחליל..זה הרי חלק מהפסטורליה...

"מי רוצה להיות רועה צאן? שירות ההדרכה במשרד החקלאות פותח מדי שנה קורס מקצועי להכשרת רועי צאן בו משתתפים כ-20 חניכים, אלא שהשנה היה לקורס ביקוש רב. הקורס מתקיים במשרד החקלאות בבית דגן"

בהצלחה:):):)

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י א"ב;2387983:
החלטתי להעלות את אשכולי הישן מהאוב, מכיון שסוף סוף מצאתי את המקצוע הסופי שאליו אני רוצה לעשות הסבה (בעזרת ה' יתברך).
נסעתי בכביש ירושלים תל אביב, באוטובוס היה מחניק למדי, ומיטלטל, ורעש.
ואז, בפיסת ירוק עד כזה, ראיתי פתאום רועה צאן צעיר, עם כמה עיזים וכבשים. ככה, בסוטול. בכלל לא יודע שיש אנשים טרודים בעולם.
אמרתי, איזה כיף לו. איזה עמוס ובלגן לי.
למה לא אתפוס אמנות אבותי ואמותי. חוץ מגדולי אומתינו, גם סבתי ע"ה היתה רועת צאן במקצועה (באמת :)!)
בעלי הסכים איתי לגמרי, ואפילו אמר שמתאים לי. כלומר, הוא צריך את הכסף מהעבודה שלי, אבל ככה מהצד, פעם בשבוע, הוא לגמרי זורם איתי. אבל רוצה שאעשה רשיון על אקדח קודם. בקטנה.
אז אם מישהו מכיר משרת רועה צאן פנויה איפהשהו, אשמח אם תודיעו לי.
תודה!!!

חחח מסכימה איתך לגמרי!!
אני מזמן (אם לא העולם המטורף הזה - שאיך תחיי בלי-- ובלי כסף ובלי אזרחות ובלה בלה..) - הייתי הולכת לגור באיזה אי בודד, או כפר או משהו.. (אבל לא בארץ. כי זה ממש לא הגיוני פה..)
הבעיה היא שאני גם אוהבת אנשים :) ;) אז אולי נעשה איזו פשרה, ככה חודש פה חודש שם.. :D

תרצה613

משתמש מקצוען
היי את,
אם את מוצאת משרה כזו ברעיית צאן, ובא לך קצת חברה (רק לפעמים, כי הכיף הוא בטח להיות לבד)
אשמח שתקראי לי, יש לי כמה כשרונות שיכולים לעזור ולבדר אותך שם, פרטים באישי :D

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י תרצה613;2388046:
היי את,
אם את מוצאת משרה כזו ברעיית צאן, ובא לך קצת חברה (רק לפעמים, כי הכיף הוא בטח להיות לבד)
אשמח שתקראי לי, יש לי כמה כשרונות שיכולים לעזור ולבדר אותך שם, פרטים באישי :D

מה זה שווה :)
(לא אישי כמובן חס וחלילה)

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י א"ב;2387983:
ואז, בפיסת ירוק עד כזה, ראיתי פתאום....

חשבתי כבר שראית איזה צלמת תקועה שם עם כמה זאטוטים....

חתיכת הקפצה הבאת פה.
אבל זה עדיין נורא מצחיק :D

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י RacheliM;2388075:
חשבתי כבר שראית איזה צלמת תקועה שם עם כמה זאטוטים....

חתיכת הקפצה הבאת פה.
אבל זה עדיין נורא מצחיק :D

האמת שחשבתי עליך, איך את תופסת את הלוקיישן המהמם הזה וקליק קליק קליק רוקדת, זה מרחבים כאלה שאפילו מי שלא צלם מסוגל לרקוד שם כאילו אין מחר :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה