מידע שימושי הסבר לכל מי שחושש מאנטנות G5

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בבקשה

מתחיל-מומחה

משתמש מקצוען
בבקשה

מרתק, מועיל ומרגיע!
וכמו שכבר כתבתם שם - ובא לציון גואל!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
חוסר ידע = פחד
ככה היה וככה יהיה...
לדוגמא, אני מפחד בחושך כי אני לא יודע מי שם, כשיש אור אני יודע שאין שם...
וכן שאר הפחדים הכל נובע מחוסר יידע, ברגע שיש יידע, אין פחד אלא יידע.
לדוגמא: אני יודע שאם אקפוץ לכביש - אדרס, אז אני לא מפחד, אני פשוט יודע שאדרס ולכן לא אעשה זאת.
בקיצור כל פעם שאנחנו חווים פחד זה תמיד מחוסר ידע.

הדרך לפתור זאת היא כמובן יידע,
ובמקרה שלנו מי שבאמת רוצה שיילך ללמוד על גלים אלקטרומגנטיים, ויבין טכנית איך זה עובד, וזהו אין יותר פחד מ G5.

יש מספיק ידע ברשת שלא שייך לשום קבוצה אלא לסתם אנשי מקצוע מהתחום שמתנדבים להסביר מה זה כל המילים האלו של גלים בתדירות גבוהה, וכו'.

אך מכיוון שהתחלתי לכתוב אני אסביר בקצרה:
גלים אלקטרומגנטיים יוצאים מכל דבר חשמלי, לפעמים משתמשים בהם עצמם להעברת מידע ולפעמים הם סתם תופעת לוואי, ואפילו פנס או מנורה מוציאים גלים בתדירות גבוהה יותר ממיקרוגל למשל.

גלים בתדירות נמוכה (קרינה בלתי מייננת) מעבירים קצת מידע, עקב כך שבאותו יחס זמן יש פחות גלים, ואי לכך פחות מידע יכול לעבור (כי כל גל נושא אות דיגיטלי).

גלים בתדירות גבוהה יכולים עקב כך להעביר הרבה מידע.

מיקרוגל=החימום הוא ע"י גלים בתדירות נמוכה אך בעוצמה גבוהה, כלומר הרבה וואט W, העוצמה מרעידה את החלקיקים של האוכל שמתחממים עקב כך, (וזו הסיבה שיש דברים שאסור להכניס למיקרוגל עקב כך שהחיכוך שלהם יוצר ניצוצות ואפילו אש, וכל זה רק בגלל שהגלים הם בעוצמה גבוהה W).
תנור = גם כנראה מוציא גלים אלקטרומגנטיים כי יש שם חשמל , אך החימום נעשה ע"י גוף חימום ישיר ולא ע"י גלים, ולכן זה נמוך מאוד מאוד עד כלום.

וזה דרך אגב עונה על השאלה למה לא להיות קרוב לפלאפון או לראוטר כשמטעינים, והתשובה כי יש קרינה אלקטרומגנטית (מהחשמל! לא מהקליטה הסלולרית), והיא בתדרים נמוכים יחסית, אך כשזה קרוב לראש - העוצמה גבוהה יותר עקב כך שהראש צמוד למכשיר וזה יכול להוות בעיה לאורך זמן.

אנטנה סלולרית רגילה = מוציאה תדרים נמוכים, אך כמובן שלגור מתחת לאנטנה יכול לפגוע בך עקב העוצמה של הגלים (ולא התדירות).

וכאן הגענו ל G5 = אנטנה שמגיעה עד 300000 גלים לשניה (לעומת הדור של היום שמגיע ל 6000), התועלת זה שאפשר להעביר הרבה מידע, החסרון שהגלים קצרים וצריך הרבה אנטנות, המעלה מזה שכשיש הרבה אנטנות לא צריך גלים בעוצמה גבוהה, ולכן כלל לא בטוח שזה יותר גרוע מהדור העכשווי.

והנה הגענו לפאנץ' -
הגלים הבעייתים מתחילים ותחזיקו טוב - (היינו ב G5 שמגיעה עד 300 GHZ, שזה 300 אלף גלים לשניה) והגלים הבעייתים מתחילים ב.... 3 מיליארד גלים לשניה!!! או מה שנקרא 3PHZ. מה שנקרא גלי אולטרא סגול ו X RAY וכן הלאה.
ורק התדירות הזו גורמת לשינוי בDNA, מה שנקרא קרינה מייננת. וזו עובדה מדעית.

דרך אגב האור של הפנס זה 300 מיליון גלים לשניה (300THZ) ולא ידוע לי על מתנגדי פנסים...:)

למסקנה - אין שום בעיה ב G5 מבחינת התדרים, ואם אתם לא מחבקים את האנטנה ממש ממש, אז גם אין עוצמה.

ולכן לצעוק - בואו נתנגד יחד לאנטנות של G5, לא נעים להגיד, אבל זה ממש מעיד על בורות - כלומר חוסר ידע.

אני מצרף תמונה להסבר, ותעבירו את זה לכל מי שמפוחד בעניין - ובא לציון גואל.

5G spectrum_0.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה