הסבר חביב על דיבוב

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

ממליצה בחום על האתר הוא (דרמוט אוקונר) מוסר קורסים בלינדה אבל נותן כאן טעימה והסברים עם תמונות

אם חסום מעצבן כי זה רק ציורים של הפה, נראה כמו סמיילי אין כאן שום דבר בעייתי. 6 תמונות שונות שמכילות את כל הצלילים לפי השיטה הזו

אם בכל זאת לא עובד וחבל כי אהבתי הסבר

יש כאן צילום מתוך הספר של פרסטון בלייר על דיאלוג

יש לכם מה להחכים אותנו על נושא רחב ומורכב זה או גרסא בעברית? נא לשתף גם :)

Screenshot_20200826-010308_WhatsApp.jpg

לא לשכוח שבטבע נראה קודם את התנועה בפה לפני שנשמע את הצליל אז האודיו לא מונח בדיוק על הפריים של העיצור המבוקש אלא כמה פריימים אחריו בין 2-ל4 פריימים.. לא יודעת איך להסביר יש לבלייז אחלה הסבר על הליפ סינק

עוד סרטון חמוד שמראה את תכנון הטאמבניילס או סטוריבורדינג של דיבוב משפט בודד בשילוב משחק - הבעות ושפת גוף מדברות חזק יותר ממילים

עוד דרך להנפיש משפט זה לסמן בו את כל העיצורים בהן מתקיימת הטעמה לנסות לחשוב איפה הראש עולה למעלה ואיפה יורד (צליל גבוה יוצא מהגוף שלנו דווקא כשהראש למטה למי שמכיר מפיתוח קול, תכלס בהנפשה נוטים להרים את הראש בהטעמות גבוהות) היכן ניתן לשלב טילט לראש וכו (מילט קהל תמיד תוקע העד טילט בכל הנפשה זה סוג של חתימה שלו)
להקליט תמשפט להקשיב לו אם לא יודעים איפה הטונים עולים רק מלקרוא. להסתכל במראה ולהציג תמשפט, כן אנימטור הוא שחקן

לא יודעים מכל סה לעדות דיבוב אבל זה אחלה מידע בעיני אז משתפת. אנימטורים בתעשיה לומדים לפרק את שרירי הפנים וללמוד כל תנועה אפשרית והשפעתה על יתר תווי הפנים וכל הסאטלטיז שיכולים לתרום להעברת המסר

נכון נושא קסום? תעזרו לי ותשתפו מה שמכירים גם בנושא הנפשת דיאלוג

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

ממליצה בחום על האתר הוא (דרמוט אוקונר) מוסר קורסים בלינדה אבל נותן כאן טעימה והסברים עם תמונות

אם חסום מעצבן כי זה רק ציורים של הפה, נראה כמו סמיילי אין כאן שום דבר בעייתי. 6 תמונות שונות שמכילות את כל הצלילים לפי השיטה הזו

אם בכל זאת לא עובד וחבל כי אהבתי הסבר

יש כאן צילום מתוך הספר של פרסטון בלייר על דיאלוג

יש לכם מה להחכים אותנו על נושא רחב ומורכב זה או גרסא בעברית? נא לשתף גם :)

צפה בקובץ המצורף 715555

לא לשכוח שבטבע נראה קודם את התנועה בפה לפני שנשמע את הצליל אז האודיו לא מונח בדיוק על הפריים של העיצור המבוקש אלא כמה פריימים אחריו בין 2-ל4 פריימים.. לא יודעת איך להסביר יש לבלייז אחלה הסבר על הליפ סינק

עוד סרטון חמוד שמראה את תכנון הטאמבניילס או סטוריבורדינג של דיבוב משפט בודד בשילוב משחק - הבעות ושפת גוף מדברות חזק יותר ממילים

עוד דרך להנפיש משפט זה לסמן בו את כל העיצורים בהן מתקיימת הטעמה לנסות לחשוב איפה הראש עולה למעלה ואיפה יורד (צליל גבוה יוצא מהגוף שלנו דווקא כשהראש למטה למי שמכיר מפיתוח קול, תכלס בהנפשה נוטים להרים את הראש בהטעמות גבוהות) היכן ניתן לשלב טילט לראש וכו (מילט קהל תמיד תוקע העד טילט בכל הנפשה זה סוג של חתימה שלו)
להקליט תמשפט להקשיב לו אם לא יודעים איפה הטונים עולים רק מלקרוא. להסתכל במראה ולהציג תמשפט, כן אנימטור הוא שחקן

לא יודעים מכל סה לעדות דיבוב אבל זה אחלה מידע בעיני אז משתפת. אנימטורים בתעשיה לומדים לפרק את שרירי הפנים וללמוד כל תנועה אפשרית והשפעתה על יתר תווי הפנים וכל הסאטלטיז שיכולים לתרום להעברת המסר

נכון נושא קסום? תעזרו לי ותשתפו מה שמכירים גם בנושא הנפשת דיאלוג
מגניב!
אהבתי.
אולי מחר אשתף משהו...

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הו!
הם פתחו את האתר.
אבל עם סינון תמונות. ואני מקווה שלא התמונות החשובות;)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תשימו לב שהציורים abcdef של אוקןנר לא מבטאים צליל זה סתם מספור כדי להבדיל ביניהם. כדי להבין איזה ציור לכל צליל יש תהסבר בציור של בלייר

ההסבר של אוקונר פחות טוב מהסברים האחרים אבל זה 6 מצבים שאם יודעים ליישם אפשר ליצור משפט זורם באנימייט שזה התוכנה הכי מוכרת כאן נראה לי להנפשת דמויות

מי שאין לו אנימייט או חשבון אדובי (יש לי ב"ה אבל מי שאין לו עדיין יכול לנסות) מזכירה שאופנטונז זה תוכנה פתוחה לחלוטין בחינם בה אפשר לבצע כל מה שיש באנימייט ובטיויפיינט. בערך כמו שמנגה יותר נוחה מפוטושופ ואילוס ככה אופנטונז משלבת את שתי תוכנות הנל ויותר אז לא לוותר בגלל תוכנה.

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תשימו לב שהציורים abcdef של אוקןנר לא מבטאים צליל זה סתם מספור כדי להבדיל ביניהם. כדי להבין איזה ציור לכל צליל יש תהסבר בציור של בלייר

ההסבר של אוקונר פחות טוב מהסברים האחרים אבל זה 6 מצבים שאם יודעים ליישם אפשר ליצור משפט זורם באנימייט שזה התוכנה הכי מוכרת כאן נראה לי להנפשת דמויות

מי שאין לו אנימייט או חשבון אדובי (יש לי ב"ה אבל מי שאין לו עדיין יכול לנסות) מזכירה שאופנטונז זה תוכנה פתוחה לחלוטין בחינם בה אפשר לבצע כל מה שיש באנימייט ובטיויפיינט. בערך כמו שמנגה יותר נוחה מפוטושופ ואילוס ככה אופנטונז משלבת את שתי תוכנות הנל ויותר אז לא לוותר בגלל תוכנה.
כן.
את אופנטונז יש לי. פחות משתמשת בה. יותר בבלנדר.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
Character של אדובי cc אם יש לך מנוי לכל התוכנות יש לך גם תוכנה זו. זה הסיבה שאנימציה כזו בארץ הולכת יחסית מהר זה זול וקל לתפעל.

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אה.
לפי מה שאני מבינה אתן מנפישות חד ממדי (לא יודעת להגדיר).
אני בלנדר, בלנדר, ושוב פעם בלנדר.
אהובתי היקרה.
התחלתי עם אפטר. אבל אני יותר אוהבת את האמיתי שבלא אמיתי של התלת מימד:)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז תשתפי מה שיוצא לך בבלנדר בלנדר ;)
נשמח כולנו לראות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה