הנפשת לוגו -- מחיר.

shpitz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
יש הרבה רמות של הנפשת לוגו,
ולכן זה משתנה בהתאם לציפיות של הלקוח,
אם הוא מעוניין בהנפשה עדינה ופשוטה
או בהנפשה מסובכת ומושקעת.

גם מתלמד ומתחיל זה דבר משתנה מאד,
כך שאין לזה תשובה ברורה.

בהצלחה!

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני התחלתי לפני 3-4 שנים בערך במחירי התחלה של 250 ש"ח... כדי שאנשים יסכימו להמר על הסכום... העיקר להיכנס לשוק.
היום אני לוקחת בטווח מחירים של בין 400 ש"ח ל 1800 ש"ח המחיר היקר כולל תוספות כמו עיצוב חתימה, הוספת סאונד, ועוד, והמחיר הזול כולל הנפשה פשוטה יחסית עם סבב תיקונים אחד בלבד. ויש עוד הצעות מחיר ממוצעות בטווח, תלוי במורכבות וכו'
ונראה לי שאעלה עוד קצת בהמשך, כי אני עובדת המון שעות על כל הנפשה, והיום הלקוחות עדיין לא מספיק יודעים להעריך עבודה מושקעת.
אני ממליצה לך לא להסתכל על שוק המחירים, אלא לתת מחירי הזדמנות בתחילה כדי שיבואו אליך, ולאחר מכן ככל שאת צוברת נסיון להעלות עוד את המחיר לפי כמה שאת יודעת שאת משקיעה, והנסיון שלך וכמה שמגיע לך באמת.
בהצלחה רבהה!!

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
היום אני לוקחת בטווח מחירים של בין 400 ש"ח ל 1800 ש"ח
1800 ש"ח רק להנפשה??????:eek::eek::eek::eek:
זה לא מחיר מוגזם? סך הכל הנפשה היא 25 שניות מקסימום,
שום אנימטורית לא תיקח 1800 ש"ח לפחות מחצי דקה, גם לאנימציות תלת מימדיות מורכבות באמת...

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מדובר במחיר הגיוני..
במיוחד שמושקע בלוגו המון אנימציה [זה המון שעות של עבודה..]
אמנם התוצר הוא 7-10 שניות [25 שניות ללוגו זה המוןןןןןן] אפילו הרבה פחות לפעמים.
עדין המחיר הוא לא לפי אורך זמן התוצר אלא רמת ההשקעה בו.

לוגו פשוט כמו שיש פה הרבה, העבודה שלו מאד פשוטה ביצועית , אין תהליך בכלל של רעיון ובניה אלא סוג של כניסה ויציאה ואכן המחיר של זה מאד זול כי זה אולי שעה של עבודה.
אבל שהלוגו הוא מובנה, עם תהליך ורעיון ואנימציה דינאמית ומדויקת זה אכן מחיר הגיוני.
בניה בסיסית של לוגו טוב מתחילה ב- 3-4 ש' מינימום! [ואני מדברת על אפטר שזה יחסית זריז ומהיר יותר מאנימייט]
באנימייט זה יקח כפול זמן בגלל סגנון העבודה של התוכנה. שזה השקעה בכל פריים.

ולדעתי כשאת מתעסקת עם חברות גדולות הם מבינים את זה, כי זה המחירים של המקצוענים !!!!
[בציבור הכללי התמחור לא עובד לפי שעות עבודה אלא לפי משמרות ! ומחיר של 1800 ש"ח למשמרת זה נורמלי. משמרת = יום עובדה = בין 8-9 שעות עבודה. ]

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא מחיר מוגזם. החישוב הוא לא רק כמה זמן לקח לבצע כעת אנימציה, אלא כמה זמן והשקעה בהתמחות לקח כדי לבצע כעת במעט במעט זמן.. לא רוצה להקביל את זה לרופא שיניים וכמה זמן לוקח לו חעשות סתימה לעומת המחיר אבל זה השוואה טובה חחח

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני שילמתי 100 ש"ח.
מבצע שמישהי עשתה.
בין מאה ל-1800 יש הבדל כלשהו... ;)
אני משערת שההנפשה של הלוגו במאה עם כל הכבוד למבצע ולהנחה, היא קצת פחות מתוחכמת....

לק

משתמש מקצוען
כמה תחכום צריך בלוגו.
לוגו זה דבר מינימלי.
ברור שמקצוענים שווים יותר.
אבל ראיתי דברים ממש יפים שהיא עשתה.
כל אחד לשיקולו.

זו היתה היא:

אולי אפילו נמצאת כאן....

ושוב-זה היה מבצע.

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
שום אנימטורית לא תיקח 1800 ש"ח לפחות מחצי דקה, גם לאנימציות תלת מימדיות מורכבות באמת...
25 שניות מקסימום
שמאחורי הקלעים היא עובדת על ההנפשה כ- 12 שעות...
ו @סטודיו פלאש נותנת את הנשמה שלה על כל הנפשה והנפשה.. (אפשר לראות באתר שלה)
מניחה שהיא התכוונה 1800 על הנפשה לא שיגרתית
אבל אל תקחי את ה- 25 שניות כקל בעינייך. זה באמת עבודה.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

1800 זה מחיר התיקרה שלי, ורוב הלקוחות שלי בוחרים הנפשה ברמה פחות גבוהה במחיר הממוצע של 850 ש"ח

אבל בקשר לשאלתך
אולי על עיצוב לוגו צריך לשלם 20 ש"ח, כי זה רק פריים בודד? (סתם, רק רציתי להמחיש לך את התשובה:))
תמחקי את מספר שניות ההנפשה, כי זה לא מה שמשחק בהנפשת לוגו, להפך בהנפשת לוגו, ככל שאת מצליחה להביא הנפשה מדליקה ונכונה בכמה שפחות שניות, זה יותר מקצועי, וככל שההנפשה ארוכה יותר, היא מיגעת יותר, הרבה פעמים אני יושבת לקצר את ההנפשה נכון, אחרי שכבר בניתי אותה

וכן בהנפשת לוגו צריך להשקיע מכל הלב על ההנפשה, להוציא ממך את המיטב הרבה יותר מסרטון פרסום או באנר, ולתת ללקוח שרות מבין ונותן יותר מאשר עבור לתת שרות עבור סרטון פרסום נקודתי,
כי זה הולך להיות ה'פנים' של העסק שלו, ולהבין שאת ההנפשה הזו יראו שוב ושוב ולכן היא חייבת להיות מדויקת ונכונה - כל הפרמטרים האלו מעלים את זמן העבודה (לא כמו רופא שיניים:)) וממילא את המחיר שלה.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סליחה על הרופא שיניים.. אבל תחשבי שהוא למד לפחות 7 שנים כדי לסתום חור בשן. שלא לדבר על ציוד ועלויות נוספות, ועוד עלויות לעצמאיים.. ברור שעבודה בעיצוב אפילו פריים אחד בלבד כמו שאמרת לוקח המון זמן והלקוח מבקש שינויים וכו. הנפשה עוד יותר. זה פשוט היה קל וחומר שאם על עבודה קצרה שלוקחת התמחות ארוכה לוקחים תשלום גם בהתאם להתמחות (אחרת מה הפואנטה של פניה לבעל מקצוע) , כל שכן אם זה עבודה שלוקחת גם טכנית המון שעות.

והמחירים שציינת לא יקרים בכלל וקרובים למחירים של עיצוב בלי הנפשה.

לציורים שלי אני מתכננת לעשות כמה סגנונות שונים עם מחירים ומי שמחפש משהו זול יקבל מוצר שלוקח לי פחות זמן לבצע (באיור דווקא הציורים הפשוטים יותר , קשים יותר לביצוע מהריאליסטים ואני מניחה שבעיצוב או הנפשה של לוגו קיים קושי דומה).. אבל אני ודאי לא יתעסק עם לקוח (וכל השינויים וכו והבקשות) רק בשביל 100 שח .. בקיצור בנות שאלתן מה הטווח קיבלתן תשובה סופר הוגנת מסטודיו פלאש הנפלאה.. :)

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני קצת בהלם מהתגובה, תאמת
קודם כל מספיק שתלכי לרפרף על האתר של סטודיו פלאש גם בלי להבין בהנפשה אלא נגיד להבין בעיצוב
כבר על זה מגיע לה המון
ואם תנסי להתחיל להבין מה זאת עבודה של הנפשה אז תביני באמת למה זה מגיע לסכומים כאלה
הנפשות פשוטות יחסית שתמצאי ב100-150 ש"ח בד"כ זה שיטה די אוטומטית שאחרי כמה שיעורי אפטר יודעים מתוך שינה
250 ש"ח תהיה קצת יותר השקעה, אותו רעיון רק אולי עם קצת יותר התמקדות
אבל הנפשה ברמה של סטודיו פלאש זה הנפשה שעוד הרבה מאד לפני יש חשיבה יצירתית מה בדיוק מתאים ללוגו המסויים הזה, איזה סגנון, איך זה יכנס איך זה יצא איך זה יפעל וכו'
ואח"כ גם הביצוע לא קל בכלל, להעביר את הראש שלנו לתכנה במקרה של אפטר זה קצת יותר פשוט אבל גם די מסובך ובמקרה של אנימייט זה לעבוד פריים פריים לתוצאה מדוייקת ומושלמת

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
קודם כל מספיק שתלכי לרפרף על האתר של סטודיו פלאש גם בלי להבין בהנפשה אלא נגיד להבין בעיצוב
כבר על זה מגיע לה המון
ואם תנסי להתחיל להבין מה זאת עבודה של הנפשה אז תביני באמת למה זה מגיע לסכומים כאלה
הנפשות פשוטות יחסית שתמצאי ב100-150 ש"ח בד"כ זה שיטה די אוטומטית שאחרי כמה שיעורי אפטר יודעים מתוך שינה
אבל הנפשה ברמה של סטודיו פלאש זה הנפשה שעוד הרבה מאד לפני יש חשיבה יצירתית מה בדיוק מתאים ללוגו המסויים הזה, איזה סגנון, איך זה יכנס איך זה יצא איך זה יפעל וכו'
ואח"כ גם הביצוע לא קל בכלל, להעביר את הראש שלנו לתכנה במקרה של אפטר זה קצת יותר פשוט אבל גם די מסובך ובמקרה של אנימייט זה לעבוד פריים פריים לתוצאה מדוייקת ומושלמת
אוקיי,
נכנעתי, השתכנעתי, הפנמתי, הסכמתי הבנתי.....:)
ובזאת ההתנצלות לסטודיו פלאש ולכל מי שקצת נפגעה מההערונת שלי.:(:(

אני עכשיו רק באמצע ללמוד התוכנה, וכנראה מתוך הטירונות הזו הייתה אי ההבנה, אולי בעוד תקופה כשכבר אהיה עמוק בתחום גם אני אזדעזע ממה שהעזתי לצייץ כאן....;)

נערך לאחרונה ב:

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
כבר על זה מגיע לה המון

אני לא חושבת שצריך לתקוף אותה בצורה כזאת..
השאלה היתה טירונית וראו זאת !
לא היה לה שום דבר נגד סטודיו פלאש או עבודותיה היא פשוט תהתה את תהייתה זה הכל.
בד"כ מתחילים בתחום לא מבינים את ערך זמן העבודה וזה לגיטימי היא קיבלה תשובות כדי להבין את הטעות וזה הספיק.
חבל לרדת לסגנון ההתקפה הזה . זה מיותר.

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
1800 זה מחיר התיקרה שלי, ורוב הלקוחות שלי בוחרים הנפשה ברמה פחות גבוהה במחיר הממוצע של 850 ש"ח

אבל בקשר לשאלתך
אולי על עיצוב לוגו צריך לשלם 20 ש"ח, כי זה רק פריים בודד? (סתם, רק רציתי להמחיש לך את התשובה:))
תמחקי את מספר שניות ההנפשה, כי זה לא מה שמשחק בהנפשת לוגו, להפך בהנפשת לוגו, ככל שאת מצליחה להביא הנפשה מדליקה ונכונה בכמה שפחות שניות, זה יותר מקצועי, וככל שההנפשה ארוכה יותר, היא מיגעת יותר, הרבה פעמים אני יושבת לקצר את ההנפשה נכון, אחרי שכבר בניתי אותה

וכן בהנפשת לוגו צריך להשקיע מכל הלב על ההנפשה, להוציא ממך את המיטב הרבה יותר מסרטון פרסום או באנר, ולתת ללקוח שרות מבין ונותן יותר מאשר עבור לתת שרות עבור סרטון פרסום נקודתי,
כי זה הולך להיות ה'פנים' של העסק שלו, ולהבין שאת ההנפשה הזו יראו שוב ושוב ולכן היא חייבת להיות מדויקת ונכונה - כל הפרמטרים האלו מעלים את זמן העבודה (לא כמו רופא שיניים:)) וממילא את המחיר שלה.
ההנפשות שלך והיצירתיות שבעבודות שלך הם לגמרי השראה!!
אפשר לצפות בכל אחד בלי סוף..
מעניין אותי לדעת,
את מנפישה רק באפטר? או שזה גם אנימייט? ( שואלת על הלוגואים שבאתר שלך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה