הנפשת לוגואים ~ שיתוף

יעל זפרני

מיתוג ופרסום עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי

efratLit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
טוב, זה באמת משהו אחר לגמרי...
אין מה לומר - יעל זעפרני - את אלופה אם זה אחרי שני שיעורים בלבד
תצליחו

עבודות חמודות,
אבל אסביר משהו שאולי יוכל לעזור:
להנפיש לוגו בצורה מקצועית, זה לא לקחת את הלוגו לחתוך אותו לשכבות ולהביא אחת אחרי השניה בכל מיני סוגי פריסטים של אנימציה כזו או אחרת.
אלא צריך ליצור משהו מאפס של יצירת הלוגו, כלומר זה נכון שהוא מונפש כרגע, אבל בעצם אין כאן תהליך של בניה...

נכון זהדורש יותר השקעה, אבל התוצאה שונה לאין ערוך, הנה אני מצרף דוגמאות.

צפה בקובץ המצורף 683912צפה בקובץ המצורף 683914צפה בקובץ המצורף 683915צפה בקובץ המצורף 683916צפה בקובץ המצורף 683906צפה בקובץ המצורף 683907צפה בקובץ המצורף 683908צפה בקובץ המצורף 683912צפה בקובץ המצורף 683908צפה בקובץ המצורף 683909צפה בקובץ המצורף 683910צפה בקובץ המצורף 683911
מאיפה אלה???

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
העבודות שפופקו העלה נמצאות ברחבי האינטרנט תוכלי למצוא אותם בפינטרסט ובדריבל...
מדובר באנימציות ברמה גבוהה ולא של אחרי שתי שיעורים! לכן אין מה להשוות.

הרבה הצלחה יעל! תמשיכי עוד לנסות ולשחק עד שתגיעי רחוק.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
כל מה שהעלתי לקוח מתוך חיפוש פשוט בגוגל.
אני עיצבתי בחיי אולי 5 לוגואים, (לא ברמה של מה שהעלתי) זה מקצוע בפני עצמו, ודורש מקוריות, דיוק, והרבה סבלנות...

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עבודות חמודות,
להנפיש לוגו בצורה מקצועית, זה לא לקחת את הלוגו לחתוך אותו לשכבות ולהביא אחת אחרי השניה בכל מיני סוגי פריסטים של אנימציה כזו או אחרת.
אלא צריך ליצור משהו מאפס של יצירת הלוגו, כלומר זה נכון שהוא מונפש כרגע, אבל בעצם אין כאן תהליך של בניה...

TE]

וואווווו, טוב זה רמה גבוהההה,
זה בכלל באנימייט?

מסכימה בכל מילה!!!!
מה שאני העלתי, זה אחרי למידה של 2 שיעורים בלבד!
הלימודים שלנו פסקו עקב הקורונה.... :(
ואני מחכה בקוצר רוח להמשך
במיוחד אחרי כאלו דוגמאות.
וואי!
בשביל שני שיעורים זה אליפות!!!

אדיטופ אנימציות

איור אנימציה ועריכת וידאו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עבודות חמודות,

צפה בקובץ המצורף 683912צפה בקובץ המצורף 683914צפה בקובץ המצורף 683915צפה בקובץ המצורף 683916צפה בקובץ המצורף 683906צפה בקובץ המצורף 683907צפה בקובץ המצורף 683908צפה בקובץ המצורף 683912צפה בקובץ המצורף 683908צפה בקובץ המצורף 683909צפה בקובץ המצורף 683910צפה בקובץ המצורף 683911
לא נורמלי!
מהמהם!!!!!
החכמתני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה