****הנספח לאתגר הדו שבועי: "עדות אילמת"****

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וואו לאה - איזה ביצוע מדהים!!!!!!!!!!!
לא הקדמתי אותך, הרעיונות שונים, רק ששניהם קשורים למים...
(האמת היא שאצלי זה לא חייב להיות דווקא מים, הכוונה לכל מה שנמצא בתחתית הצוקים, בין אם זה צמחיה/ סלעים/ מים... אלא שפשוט לא היה לי יותר מכמה דקות להשקיע בציור, ולכן בחרתי להעביר את הרעיון באפשרות ביצוע הכי פשוטה ומהירה...)

בתישראל

משתמש פעיל
נכתב ע"י מה הענינים;2178114:
מרגישה טפשה, אבל למה אני לא מצליחה להבין את הציור?

גם אני לא הבנתי עד הרגע הזה, כי חשבתי שמדובר בתחנת אוטובוס, תנסי להסתכל על התמונה כאילו מתוך אוטובוס כשמסתכלים לכיוון החלונות, עכשיו אפשר לדמיין את המפגע...

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י בתישראל;2178216:
גם אני לא הבנתי עד הרגע הזה, כי חשבתי שמדובר בתחנת אוטובוס, תנסי להסתכל על התמונה כאילו מתוך אוטובוס כשמסתכלים לכיוון החלונות, עכשיו אפשר לדמיין את המפגע...

גם לי לקח המון זמן להבין, כדי שיבינו שהתמונה היא מכיוון פנים האוטובוס היה צורך לטשטש את זגוגית החלון או להוסיף קוים אלכסוניים על השמשה.

ואקום

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י malky gold;2178196:
כן, לדעתי זו הקהילה הנבחרת בין כל הפורומים!
יש כאן אנשים מקסימים, אוירה נהדרת, פרגון הדדי וחוש הומור בכמויות!

נכון כל כך. אולי כי כאן זה הכי בולט שהאדם מביא את הכשרון שלו, חותם אישיותו ולא שום דבר אחר וממילא קל יותר לקבל את "אין אדם נוגע במוכן לחברו".
כולנו בכל סוג של עסק צריכים להתחזק בעין טובה.

קהילת המאיירים מחייבת את כולנו.
שרק תצליחו בס"ד

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איזה רעיונות ויצירתיות! יש דברים שממש הרגשתי אותם במוחש.

אבז

משתמש מקצוען
ארט ברש!
חשבתי גם כן על הרעיון
בצעת אותו בצורה יפה ממש!

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
24 שעות אחרונות לאתגר
אל נא תעמדו נגד מכחולכם, החושק להעיד עדותו בדממה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה